dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 34
Pokaż wyniki od 661 do 664 z 664
  1. #661
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Blum Polska

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Jasin k/Swarzędza
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    27
    Nowe wydanie bezpłatnego magazynu Blum "Kuchenne inspiracje" To ponad 70 stron na temat funkcjonalnej kuchni, nowoczesnych rozwiązań Blum oraz przykładów optymalnego wykorzystania przestrzeni. Zamów na www.blum.com/17VtNM

    Domyślnie

    Cytat Napisał BEWA Zobacz post
    Witam, już się pogubiłam i podpowiedz co lepiej zatem wybrać:szuflady narożne czy magic corner?
    Witam, już się pogubiłam i podpowiedz co lepiej zatem wybrać: szuflady narożne czy magic corner?

    Mogę wypowiedzieć się na temat naszego produktu i ich zalet i co warto wziąć pod uwagę w SPACE CORNER. Na pewno jest to rozwiązanie, które generuje dodatkowy poziom - niską szufladę na drobiazgi i narzędzia robocze, czyli 3 szuflady zamiast 2 półek. Na plus jest również możliwe obciążenie szuflad. 30 kg na szufladę to standard w naszych produktach, a możesz obciążenie to zwiększyć nawet do 65 kg. Przyda się jeśli będziesz tam chciała przechowywać ciężkie przedmioty np. żeliwną brytfannę.
    Dzięki szufladom masz na pewno bardzo dobry wgląd i dostęp do zawartości. A w kuchni właśnie o to chodzi.
    Przejrzyj sobie rozwiązania jeszcze raz. Pamiętaj, że decyzja ostateczna należy do Ciebie
    Pozdrawiam
    Anna Nowak
    Doradca Blum Polska

  2. #662

    Domyślnie

    A ja mam pytanie odnośnie estetyki metaboxów i tandemboxów.. czy wizualnie na zewnątrz mebli czymś się różnią, czy może być w słupku np. 1 metabox i 2 tandemboxy?

  3. #663
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Blum Polska

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Jasin k/Swarzędza
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    27
    Nowe wydanie bezpłatnego magazynu Blum "Kuchenne inspiracje" To ponad 70 stron na temat funkcjonalnej kuchni, nowoczesnych rozwiązań Blum oraz przykładów optymalnego wykorzystania przestrzeni. Zamów na www.blum.com/17VtNM

    Domyślnie

    Cytat Napisał kabri Zobacz post
    A ja mam pytanie odnośnie estetyki metaboxów i tandemboxów.. czy wizualnie na zewnątrz mebli czymś się różnią, czy może być w słupku np. 1 metabox i 2 tandemboxy?

    Metabox z szufladą Tandembox różnią się po prostu bokiem i prowadnicami. Stosując osobne fronty do poszczególnych szuflad różnice z zewnątrz nie są widoczne. Układ szczelin pozostaje taki sam. Różnice są widoczne dopiero po otwarciu szuflady.
    Pozdrawiam
    Anna Nowak
    Doradca Blum Polska

  4. #664
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marzenabiel01

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-117
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Czy któryś z użytkowików/użytkowiczek posiada może w swojej kuchni poniższe rozwiązanie i może podzielić się opinią nt użytkowania?: dolna szafka kuchenna głęboka na 40 cm nad nią szafka wisząca głęboka na 30 cm (ciąg szafek w takich wymiarach łącznie 1,5 m- narożna 60+kolejna 30 i 60). Nie chodzi mi nawet o funkcjonalność szafki dolnej głębokiej na 40 cm, ale o to jak wygląda praca przy takim blacie kuchennym (to mój najdłuższy blat roboczy). Dzięki z góry za opinie.

Strona 34 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony