dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 236 z 236
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sasanala Zobacz post
    (zwłaszcza, że na lubelszczyźnie woda jest bardzo twarda).
    Jest coś takiego jak stacja uzdatniania wody. Mam 5 lat i zero kamienia.

  2. #222
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar xtr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    Bielsko Biała
    Posty
    166

    Domyślnie

    Mam deszczownice od półtora roku....upierałem się żeby ją mieć, a użyłem może z 5razy. Deszczownica niby fajna rzecz, ale u mnie jest to kategoria gadżetów. W codziennym życiu nie praktyczna. Zużycie wody astronomiczne (moja kratka nie nadąża z obieraniem wody co skutkowało tym że musiałem zrobić specjalny próg co by łazienki nie zalewać), woda leje się wszędzie- nie koniecznie tam gdzie chcemy. Czy skusiłbym się jeszcze raz? raczej nie.

  3. #223
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    qwe123

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał qwe123 Zobacz post
    Witam,
    chciałam zapytać czy ktoś ma deszczownice Vert: http://www.lazienka-rea.com.pl/zesta...t-id-2253.html Wiem wiem chińszczyzna, ale może się sprawdza? Chcę kupić kabinę Aquaform LAVA o wartości ok 1800 - 2 tys. Na deszczownicę nie mogę więcej wydać jak 500-600zł. A może ktoś poleca zestaw Deante: http://allegro.pl/pelny-zestaw-podty...916176291.html. Czytałam sporo opinii, że woda słabo leci, że bateria ciężko chodzi itp. Nie potrafię się zdecydować.

    Proszę o opinie. Pozdrawiam
    Nikt nie ma zestawu natryskowego vert?????????

  4. #224
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MadziulaPM
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    213

    Domyślnie

    My od 4 lat mamy zestaw prysznicowy najtańszy z NOMI. Powiem wam że:
    - super że w słuchawce jest kilka rodzajów strumienia ( bardzo sie przydaje)
    - natrysków do masażu użyliśmy kilka razy:/
    - deszczownica użyta kilka razy- chciałam bo taki bajer, bo fajna pewnie będzie, a wyszło, że dzieci nie lubą myć się w deszczu i mnie drażni gdy mi niekontrolowanie woda zalewa oczy i twarz :/ drażni mnie strasznie- m. ma tak samo
    - mimo niskiej ceny sprawuje się całkiem nieźle, tylko w kilku miejscach kamień mocniej się osadził ( dysze) i nie mam sił już ich ciągle odkamieniać

    W nowym domku będzie bateria prysznicowa po prostu bez deszczownicy

  5. #225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał MadziulaPM Zobacz post
    - mimo niskiej ceny sprawuje się całkiem nieźle, tylko w kilku miejscach kamień mocniej się osadził ( dysze) i nie mam sił już ich ciągle odkamieniać

    W nowym domku będzie bateria prysznicowa po prostu bez deszczownicy
    Stacja uzdatniania wody się kłania

    Co do deszczownicy, mam podobne zdanie.

  6. #226
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MadziulaPM
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    213

    Domyślnie

    Oj, kłania się kłania, tylko miejsca na nią nie ma w naszym "apartamencie" jesienią ruszamy z budową i woda może będzie super ze studni własnej

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał MadziulaPM Zobacz post
    Oj, kłania się kłania, tylko miejsca na nią nie ma w naszym "apartamencie" jesienią ruszamy z budową i woda może będzie super ze studni własnej
    Jeżeli w tym samym rejonie to nie będzie
    Twardość wody zależy od regionu. Jeżeli macie twardą to stacja uzdatniania jest super wyjściem.

  8. #228
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dwd89

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    64

    Domyślnie

    Posiadamy w łazience na piętrze kabinę prysznicową - jakiegoś droższego chińczyka od bodajże 5 lat.

    Te psikające masaże stóp czy pleców to kpina. Słuchawki używamy raczej do mycia kabiny. Deszczownica jest okrągła i ma ok 25cm średnicy, używam jej codziennie i mi się nie znudziła.

    U siebie na budowie też kombinuję jaką kupić. Nie mam pojęcia czym różnią się modele za 500 zł od modeli za 1500zł . Wyglądem tylko ? Byłoby super mieć możliwość rozkręcić jakąś markową i tą chińską i porównać wewnętrzną budowę, bo z zewnątrz to tylko troszke stali nierdzewnej, króciec, uszczelka i silikonowe końcówki.

  9. #229

    Domyślnie

    Ja mam deszczownicę - niestety wychodzi ze ściany za nisko. Majster jeden z drugim mieli po 160 cm, a ja mam 175, zaczyna się niewiele ponad głową korzystam raz na miesiąc, kiedy mam ochotę na dłuższy prysznic i przemyślenia ale mimo wszystko nie zrezygnowałabym z niego.

    Gumisiowa - pytanie z innej beczki - nie macie podcięcia wentylacyjnego w drzwiach do łazienki ?

  10. #230
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dwd89

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    64

    Domyślnie

    bubblegum w kabinie mam zamontowaną na wysokości dokladnie 2m, sam mam 182cm wzrostu i nie ma kłopotu


    chyba najfajniejszy zestaw jaki znalazłem:

    http://www.ebay.pl/itm/16-CONCEALED-...e51d3af&_uhb=1

  11. #231
    Banned
    Konevka

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Piotrów
    Kod pocztowy
    09-500
    Posty
    66

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o samo korzystanie to nie daje takiego ciśnienia co zwykła słuchawka i w łazience jest bardziej sucho, dobre rozwiązanie np. kiedy ma się wannę z zasłoną prysznicową

  12. #232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał GUMISIOWA Zobacz post
    Deszczownicy używam codziennie do "prysznica"-łącznie z myciem głowy.Sluchawki prysznicowej do spłukania szyby i "brodzika"

    Podpisuję się.
    Również jesteśmy mega zadowoleni z deszczownicy.
    Do codziennego prysznica (łącznie z myciem i płukaniem głowy) używamy wyłącznie deszczownicy.
    Słuchawkę prysznicową używam głównie do kąpania kotów

  13. #233
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kredka007

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zamosc
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    79

    Domyślnie

    My rowniez mielismy spory dylemat na poczatku odnosnie deszczownicy: robic czy nie robic, a jak juz robic to podtynkowa czy nadtynkowa, jak podtynkowa to jaka firma i ksztalt... itd itd. Ostatecznie zdecydowalismy (za poleceniem kuzynki, ktora takowa posiada), ze zrobimy deszczownice i nie zalujemy. Mamy zestaw podtynkowy z termostatem firmy Grohe razem z raczka prysznicowa, ktora sluzy nam glownie do splukiwania wanny i kapania psa. Poza tym do codziennego mycia uzywamy deszczownicy, jako uzytkownik moge powiedziec, ze mozna sie smialo bez niej obyc (mysle, ze duza sluchawka prysznicowa rowniez sprawdzi sie znakomicie), jednak jest to bez watpienia fajna sprawa i bardzo ladnie prezentuje sie w lazience, co jest dodatkowym plusem. Na pytanie: ''Czy warto?'' moge odpowiedziec, ze oczywiscie warto jesli ktos moze sobie na taki wydatek pozwolic. Jesli natomiast ma sie ograniczony budzet to jest to rzecz z ktorej smialo mozna bez zalu zrezygnowac.
    Ostatnio edytowane przez kredka007 ; 28-04-2015 o 20:16

  14. #234
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Jestem na etapie kupna zestawu deszczownicy ze słuchawką i baterią termostatyczną. Tylko że u nas w bloku i w ogóle w mieście woda jest bardzo twarda. Czy przy takiej wodzie bateria termostatyczna ma sens a jeśli tak to co najlepiej wybrać?

  15. #235
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    plastekk

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Korytnica
    Kod pocztowy
    07-120
    Posty
    7

    Domyślnie

    Stoję przed zakupem deszczownicy + normalnej słuchawki , podtynkowej w kolorze czarnym. Podoba mi się produkt firmy REA ( koszt ok 800zł ) czy jest to czegoś warte? Monter nie montował tego nigdy , poleca Grohe , Omnires , KFA itp ( koszt 1200-1600zl ) bo boi się że jak będzie to chińczyk to za jakiś czas będzie problem..


    Warto dopłacać? Czy korzystacie z takich tańszych zestawów prysznicowych ?

  16. #236

    Domyślnie

    Witam. Stoję przed dylematem wyboru zestawu prysznicowego. Najlepiej z deszczownicą i termostatem. Koniecznie w kolorze czarnym. W cenie do około 800 zł -1000 zł

    W internecie dostępna jest opcja firm:

    Corsan :

    https://plytkilazienki.pl/pl/p/Corsa...edium=referral

    Omnires który dostępny jest również w markecie budowlanym :

    https://www.leroymerlin.pl/armatura-...2781,l599.html

    RUBBED:

    https://e-krany.com/zestaw-prysznico...html?utm_term=[hb_id:e70ac47e-a69d-4e30-98aa-c876de5e8f75]&utm_campaign=homebook&utm_medium=cpc&utm_source=h omebook

    Oltens Atran:

    https://www.zielonalazienka.pl/olten...wy-536227.html

    Czy ktoś tu na forum zetknął się z tymi zestawami? Ma, bądź zakładał? Może podzielić się opinią? Ponieważ nie można znaleźć żadnej rzetelnej. Czy ewentualnie moglibyście mi pomóc wybrać z tych najlepszą?
    Niestety nie stać mnie na zapłacenie 3tys.-4tys. za zestaw firmy Grohe, Hansgrohe,Kludi

    Pozdrawiam.

Strona 12 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony