dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    blazej_b

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Płytki pod brodzikiem??

    Witam!
    Nie wiem, czy umieścilem w dobrym dziale ten post, z góry przepraszam jeśli tak jest.
    Chodzi o kładzenie płytek. Czy przed położeniem trzeba kupić brodzik i pod niego układać płytki, czy można położyć na całej podłodze??
    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Jaki brodfzik? Akryl czy stal? Jak Akrylowy (pełny, bez koniecznosci obmurowania go ) to tak. Jak stalowy do zabudowy to nie.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    blazej_b

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    raczej akrylowy. Czyli można położyć. Ale czy trzeba?? Czy któryś sposób jest lepszy??

  4. #4

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat, bo mam podobny problem tylko z wanną akrylową:
    kłaść płytki na podłodze pod wanna i na ścianie (goła płyta K-G) za nią?

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Ja napiszę, jak jest u mnie. Zarówno pod wanną, jak i pod brodzikiem mam kafle na podłodze. Wanna i brodzik akrylowe. Na ścianie za wanną też są kafle. Nie wiem, dlaczego by nie kłaść tam kafli: z oszczędności?
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  6. #6

    Domyślnie

    No właśnie ja też nie wiem dlaczego by tam nie miało być kafli. Zwłaszcza, że to zawsze jakaś ochrona przed wilgocią i ew. wodą.
    Mam nawet kafelki już kupione więc tym bardziej, ale mój teść nie chce ich tam położyć, bo twierdzi, że to niepotrzebne

  7. #7

    Domyślnie

    Jak nie masz możliwości zalania kogokolwiek to faktycznie może bez sensu, ale ja wolałam położyć (bo mam kogo zalać). Zawsze jakaś ochrona jak coś się wyleje lub naleje pod wannę.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja pod niski brodzik akrylowy układałem płytki na podłodze oraz na ścianie. Miałem potem ułatwiony montaż.
    Na ścianie pod brodzik to i tak musisz położyć, a na podłodze to może być tylko kilka cm więcej do miejsca początku brodzika.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony