dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 225
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    chole.a - tak sie naprodukowałam.... moje pierwsze zdjęcia jakie udało mi sie tu wkleić wcięło....i zagadkę dla guścika miałam...
    co to za testy techniczne - myślałam że ja tu jestem od "testowania"... kochanego guścika ...
    to pewnie wina jakiegoś "dresa winnego"...
    a może ns-a (świetnie nadaje się na chłopca do bicia)...
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    chole.a - tak sie naprodukowałam.... moje pierwsze zdjęcia jakie udało mi sie tu wkleić wcięło....i zagadkę dla guścika miałam...
    co to za testy techniczne - myślałam że ja tu jestem od "testowania"... kochanego guścika ...
    to pewnie wina jakiegoś "dresa winnego"...
    a może ns-a (świetnie nadaje się na chłopca do bicia)...
    z uwagi na to , ze testujesz swojego starego , nie mysl ze inni to dzwony.

    PS ja bym ciebie nie przygarnal ponownie i natychmiast o rozwod podal.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    ooo - a ja znalazłam w szafie w pracy - moje ulubione - choć już de mode - no ale przynajmiej jak w temacie zdjęcie trochę niewyraźne - z komórki...

    he,

    Fiu, fiu.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    szanujacy się konsumenci wiedzą jaka to marka...ręczna robota... i self-sponsoring
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    jeszcze cos dla ciebie - kolego housiku:

    coś dla duszy - choć obuwie, jak w temacie, występuje



    aha coś jeszcze - może, jako znafca, mi podpowiesz co z tym zrobić - poza wylaniem do zlewu i łykaniem z gwinta...stoi to juz u mnie z rok - nikt pić nie chce - pewnie szajs jakiś - a może koktakl z tego też da się zrobić?
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    szanujacy się konsumenci wiedzą jaka to marka...ręczna robota... i self-sponsoring
    Marka - "Wczesny Lukaszenko" , szanujace sie kobiety znaja sie na lini butow przeznaczonych do biznesu i nie ciagaja ze soba obuwia na na rure taneczna.

    Cytat
    ooo - a ja znalazłam w szafie w pracy - moje ulubione - choć już de mode - no ale przynajmiej jak w temacie zdjęcie trochę niewyraźne - z komórki...

    Chyba , ze to jest praca.

    Ide znawu na ryby i moze za kilka godzineg wkleje to co noszone jest w swiecie prawdziwego biznesu. ;P

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    jeszcze cos dla ciebie - kolego housiku:

    coś dla duszy - choć obuwie, jak w temacie, występuje



    aha coś jeszcze - może, jako znafca, mi podpowiesz co z tym zrobić - poza wylaniem do zlewu i łykaniem z gwinta...stoi to juz u mnie z rok - nikt pić nie chce - pewnie szajs jakiś - a może koktakl z tego też da się zrobić?
    Poszperaj troche na tym forum, to znajdziesz jakie Bourbon-y pije szanujacy sie facet, obala je tuzinami z szanujacymi sie forumowiczami.
    Za tego plepsa co wkleilas to na korek by wystarczylo.


    PS. jak sie nosi klapki wycinane ze zdjec rowniez nie mam pojecia.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    guścik - się nie postarałeś...ja nie ze świata biznesu omijam go szerokim łukiem - robi ludziom w głowie koleiny...potem trafiają do mnie i czasem wyglądają tak:

    albo leksusy i kije golfowe zamieniają na:



    te klapki są na okładce płyty -miało byc dla duszy - oj housik, housik...miotasz się coś - idź na te ryby, pooddychaj trochę....

    Ps - a co to Bourbon-y ? Się słabo znam - może mnie poduczysz? ja nie pijam takich wysokoprocentowych...
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    guścik - się nie postarałeś...ja nie ze świata biznesu omijam go szerokim łukiem - robi ludziom w głowie koleiny...potem trafiają do mnie i czasem wyglądają tak:

    albo leksusy i kije golfowe zamieniają na:



    pomyśl o tych "koktajlach"....
    Dlatego mieszkaj w blokowiska i zaciagaja kredyty.

    Czyli buty dla marginesu, tak jak myslalem.

    Koktajle? he, pij dalej z ludzmi ktorzy cie otaczaja , bo ja pijam tylko z szanujacymi sie.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    guścik - się nie postarałeś...ja nie ze świata biznesu omijam go szerokim łukiem - robi ludziom w głowie koleiny...potem trafiają do mnie i czasem wyglądają tak:

    albo leksusy i kije golfowe zamieniają na:



    te klapki są na okładce płyty -miało byc dla duszy - oj housik, housik...miotasz się coś - idź na te ryby, pooddychaj trochę....

    Ps - a co to Bourbon-y ? Się słabo znam - może mnie poduczysz? ja nie pijam takich wysokoprocentowych...

    Fiu , fiu.
    Szanujaca sie kobiet ma od dawna ipod i to w kilku kolorach.
    plyty skonczyly sie kilka lat temu. )



    Jak widac na niczym sie nie znasz.

    PS takie ryby biora, wiec spadam.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    fiu fiu - schlebiasz mi -tyle uwagi mi poświęcasz...

    ale ja konkrety poproszę - no nie na darmo tu siedzę i brnę w idiotyzmy - chce się podciągnąć - w zwyczajach wielkiego byznesowego amerykańskiego świata...

    acha - czy dobrze załapałam? - w wielkim byznesie kupuje się domy za gotówkę??? że jak - z walizeczką w bagażniku leksusa? no wiedziałam że u wasz robi sie krucho z kredytami...ale ża za gotówkie ??? u nasz to już obciach...my w Europie wiemy co sie z gotówką robi - a już napewno sie do niej publicznie nie przyznaje...
    jak do leksusów czy innych bmw...no chyba że w komplecie z dresikiem i złotym łańcuchem - to jeszcze jakaś spójność - trynd nawet...ale to też już było...nawet na ukrainie - no może teraz jest w Kazachstanie...

    PS - ale obuwie jakieś wkleję, choćby de mode - i tak fajniejsze niż sprane gacie- no i w temacie - bo choć poziom wyjątkowo zaniżony - nie będę ryzykować zbanowania (już parę postów mi dziś wcięło - sądziłam że znowu coś przeskrobałeś - znów bachorów się czepiałeś czy coś...) - i zaczęłam się o ciebie bać...a przy okazji o mnie...i mój fun...

    acha - ipoda nie mam (znaczy mam ale nie używam - dałam dzieciakowi ) - nie jest mi zupełnie potrzebny - staroświecka jestem - nawet winyle mam...wiesz -tu Europa, Kultura...Amerykanie tego nam zazdroszczą...

    a koktajli nie pijam (liczyłam że cos wymyślisz) , jak tych - no...- burbonów - wszystko to śmierdzi mi - bimbrem...
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  12. #12
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    to pewnie wina jakiegoś "dresa winnego"...
    a może ns-a (świetnie nadaje się na chłopca do bicia)...
    Ale Ty jesteś.... Z kicioreczkiem do P.Darka.
    Co do bicia,cooooo!!!.Niktspecjalny to plaster do du...py??

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    fiu fiu - schlebiasz mi -tyle uwagi mi poświęcasz...

    ale ja konkrety poproszę - no nie na darmo tu siedzę i brnę w idiotyzmy - chce się podciągnąć - w zwyczajach wielkiego byznesowego amerykańskiego świata...

    acha - czy dobrze załapałam? - w wielkim byznesie kupuje się domy za gotówkę??? że jak - z walizeczką w bagażniku leksusa? no wiedziałam że u wasz robi sie krucho z kredytami...ale ża za gotówkie ??? u nasz to już obciach...my w Europie wiemy co sie z gotówką robi - a już napewno sie do niej publicznie nie przyznaje...
    jak do leksusów czy innych bmw...no chyba że w komplecie z dresikiem i złotym łańcuchem - to jeszcze jakaś spójność - trynd nawet...ale to też już było...nawet na ukrainie - no może teraz jest w Kazachstanie...

    PS - ale obuwie jakieś wkleję, choćby de mode - i tak fajniejsze niż sprane gacie- no i w temacie - bo choć poziom wyjątkowo zaniżony - nie będę ryzykować zbanowania (już parę postów mi dziś wcięło - sądziłam że znowu coś przeskrobałeś - znów bachorów się czepiałeś czy coś...) - i zaczęłam się o ciebie bać...a przy okazji o mnie...i mój fun...

    acha - ipoda nie mam (znaczy mam ale nie używam - dałam dzieciakowi ) - nie jest mi zupełnie potrzebny - staroświecka jestem - nawet winyle mam...wiesz -tu Europa, Kultura...Amerykanie tego nam zazdroszczą...

    a koktajli nie pijam (liczyłam że cos wymyślisz) , jak tych - no...- burbonów - wszystko to śmierdzi mi - bimbrem...
    Szanujacy sie czlowiek nie musi "lalpac" tylko "posiada" i jesli mowi to ma.

    Wracajac do tematu szpilek to szanujaca sie pani, powinna je odpowiednio przechowywac.
    Dlatego zapraszam do garderoby. Na chwile mozemy wyjsc z pomieszczenia do skladania nadwyzek.



    Szanujaca sie kobieta posiada garderobe minimum 75m2 i trzyma tam juz "marki markowe", chocby jak te szpilki za 4500 zlotych.




    PS szanujaca sie kobieta, nie osmiesza sie na kazdym kroku, "panienko"

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał guscik
    szpilki za 4500 zlotych.

    Bleeee, chyba starych złotych

  15. #15

    Domyślnie

    No proszę okazało sie, że te "markowe marki" to jednak Europa. Jak zwykle o niebo lepsza od amerykańskiego tandetnego blichtru.

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    kochany housiku - marki typu Chanel, Prada,Gucci,Dior to u nasz obciach - jest na to duży popyt wśród dresiarzy i ich blond lal - a wiesz jakie sa prawa wolnego rynku...całe stadiony podrób- same lale z leksusów już sie gubią w tym badziewiu - i co mądrzejsze szukaja marek niszowych M.Blahnik czy Miu Miu wystarczy żeby sie wyróżnić wśród plebsu...
    ale życie dziś jest skomplikowane, więc szanująca sie konsumentka wybiera marki z klasą:
    Max Mara (Marella, SportMax), Tommy Hilfiger,Joop, Escada, Kenzo)
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  17. #17
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    kochany housiku - marki typu Chanel, Prada,Gucci,Dior to u nasz obciach - jest na to duży popyt wśród dresiarzy i ich blond lal - a wiesz jakie sa prawa wolnego rynku...całe stadiony podrób- same lale z leksusów już sie gubią w tym badziewiu - i co mądrzejsze szukaja marek niszowych M.Blahnik czy Miu Miu wystarczy żeby sie wyróżnić wśród plebsu...
    ale życie dziś jest skomplikowane, więc szanująca sie konsumentka wybiera marki z klasą:
    Max Mara (Marella, SportMax), Tommy Hilfiger,Joop, Escada, Kenzo)
    Podoba mi sie....ale dlaczego pijecie w domciu tyle ankoholu?

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    własnie nie pijemy - przynajmniej tak wysokoprocentowych - stąd się jakoś gromadzi...
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Cytat Napisał guscik
    szpilki za 4500 zlotych.

    Bleeee, chyba starych złotych

    Napisze inaczej 1250 euro.

    Kazdy orze jak moze.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    kochany housiku - marki typu Chanel, Prada,Gucci,Dior to u nasz obciach - jest na to duży popyt wśród dresiarzy i ich blond lal - a wiesz jakie sa prawa wolnego rynku...całe stadiony podrób- same lale z leksusów już sie gubią w tym badziewiu - i co mądrzejsze szukaja marek niszowych M.Blahnik czy Miu Miu wystarczy żeby sie wyróżnić wśród plebsu...
    ale życie dziś jest skomplikowane, więc szanująca sie konsumentka wybiera marki z klasą:
    Max Mara (Marella, SportMax), Tommy Hilfiger,Joop, Escada, Kenzo)
    Aby z plebsu sie wyrozniac , trzeba w nim przebywac


    szanujaca sie kobieta w plebsie sie nie obraca i nosi orginaly, nie wymagaj od niej aby nosila buty do pracy jak prostytutka.

    co to marek ktore zamiescilas przyjdzie na nie czas, narazie siedzimy w sandalach i ciuchach rekreacyjnych. Na ciuch do kina , ktore wymienilas, zaprosze jak pujdzie gladko za 2-3 miesiace.

    Najpierw beda jeszcze sportowe i kilka tuzinow butkow do nich , oczywiscie sportowych.

Strona 1 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony