dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Prośba o wybór blatu

    Jestem w trakcie wyboru mebli kuchennych, byłam w firmie gdzie Pan mi zaprojektował. WSzystko mi siępodoba jednak mam problem czy zostawic blat z połyskiem? Pan poiwedział, że do nowoczesnych bardziej pasuje z połyskiem.Porsze doadzcie czy to będzie dobry wybór , czy lepiej do kuchni blat matowy?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    ja mam jasny, matowy i jest bardzo praktyczny. Obawiam sie że na tym z połyskiem bedzie widac każdy okruszek i smugi po przetarciu sciereczką. Ja na pewno wybrałabym matowy. Moda modą...ale wygoda ważniejsza. Chyba że chcesz kilka razy dziennie ten blat polerować

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam dodatkowo innego rodzaju obawy niż zaba gonia odnośnie błyszczącego blatu - o ile nie będzie to blat granitowy, to boję się, że będzie na nim widać po niedługim czasie wszystkie zarysowania. Moja kuchnia też będzie prosta i nowowczesna i mam podobny dylemat z blatem. Bardziej podoba mi się błyszczący ale jeżeli nie zdecyduję sią na kamień ( ciąglę się waham z uwagi na jego cenę rzecz jasna ) to napewno wybiorę matowy.

  4. #4

    Domyślnie

    a ja wybrałabym z połykiem. Teraz mam matowy drewniany i na nim to dopiero widać smugi i każdą kropelkę wody. Na połysku mniej widać. To tak jak w łazience z kafelkami jak ktoś miał matowe to wie ze istna udręka.
    a tak poza tym to ile bedziecie miały frajdy i zadowolenia z tak pięknego połyskującego blatu ...

  5. #5

    Domyślnie

    Gosia napisała:
    a mam jasny, matowy i jest bardzo praktyczny.
    Właśnie z czego jest ten blat. Proszę o nazwę i producenta.
    Czy na sciance jest również to samo, czy tak kolorytsycznie spasowałaś?
    świetnie
    Grazia-Ol

  6. #6

    Domyślnie

    Dołączam się do Grazi pytania, super to wygląda. Zaba-gonia czy mogłabyś zrobić fotkę taką w przybliżeniu tego blatu wraz ze scianką.

  7. #7

    Domyślnie

    witaj!
    Ja mam matowy beż w drobniutkie kamyki i jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym na żaden z połyskiem. Dwie moje koleżanki ciemną zieleń z połyskiem Oprócz tego jedna ma okno w kuchni na południe to widać każde przetarcie ścierką . OKROPNOŚĆ !!!

  8. #8

    Domyślnie

    matowy beż w drobniutkie kamyki czyli salami??

  9. #9

    Domyślnie

    zobacz w BRW meble kuchnie klasyczne i w opisie systemu blat piaskowiec

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Hmm, ja mam z połyskiem i nie jest źle. Miał być matowy, ale jak kupowaliśmy, to się okazało, że ten który wybraliśmy jest wycofany z produkcji. Stanęło na błyszczącym i nie narzekam .

    Ale prawdopodobnie w nowym domu kupię matowy, coby jakaś odmiana była.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony