dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie podloga z desek - krotkie czy dlugie?

    Witam
    mam dylemat czy na podlodze klasc deski krtokie powiedzmy 1,5 m na mijanke czy tez deski na calej dlugosci pomieszczenia? Jakby ktos mial zdjecie podlogi z krotkich desek to poprosze

  2. #2

    Domyślnie

    moje są tak do 2 m




    a tu sa na calej długości - tylko inny rodzaj drewna

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    dzieki i prosze o jeszcze
    PS
    na tych pierwszych zdjeciach jakie jest drewno?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał brachol
    dzieki i prosze o jeszcze
    PS
    na tych pierwszych zdjeciach jakie jest drewno?
    jesion

  5. #5

    Domyślnie

    Im dłuższa deska tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie idealnie równa. Ale wyobraź sobie np. łączoną posrodku pokoju sosnę. Koszmar.
    Ja mam podobnie jak brachol sosnę na poddaszu, tylko w poprzek pokoju. Około 4 metrów.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolia
    a tu sa na calej długości - tylko inny rodzaj drewna
    A to co takiego fajnego Sosna?
    Jakie grube masz te belki?
    Bardzo fajnie wygląda - sam o takim rozwiązaniu myślę, ale to jeszcze trochę przede mną.

  7. #7

    Domyślnie

    sosna,sosna - deska podłogowa o grubości 28 mm, klejona na pióro - wpust, pod spodem wylewka i pianka, taka jak do paneli

  8. #8

    Domyślnie

    Kolia,
    cudowny ten Twoj jesion. Powiedz prosze czym on jest pomalowany ? Bardzo mi sie podoba ze nie ma takich duzych kontrastów. Ja za 2 tygodnei lakieruję i nie wiem czy to czym zamierzam - czyli FKGelb (FK żel) i lakier poł mat firmy Berger Siedle da podobny efekt do Twojego.
    Anula

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie [OT] puszki elektryczne

    Cytat Napisał kolia
    Czy ja dobrze widzę, że coś Ci puszki nierówno wyszły? Patrzyłeś jak to będzie finalne wyglądać wszystko jak w puszki zamontuje się całe oprzyrządowanie? Bardzo się rzuca w oczy?
    Jestem przed etapem elektryki i dokładania do niej innych instalacji i boję się trochę, że coś może nierówno się ułożyć.

  10. #10

    Domyślnie

    Anula - muszę spojrzeć na umowę z firmą, tam chyba mam napisane czym lakierowali, chociaż w 100% nie jestem pewna bo w ostatniej chwili zminiałam z olejowania na lakierowanie, tak coś mi się kojarzy że widziałam pojemniki Bergera

    Trociu - faktycznie akurat te 2 puszki i tylko te 2 są tak krzywo i dlatego do tej pory jeszcze nie założyliśmy tam gniazdek, bo miały być ramkowe a nie da się, całe szczęście, że stoi tam stół i tego nie widać, ale swoją drogą dobrze że mi o tym przypomniałeś bo moje dziecko właśnie zaczęło pełzać i zdecydowanie coś musimy z tym zrobić

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony