dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie brama garażowa

    czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z bramami garażowymi firmy AMARR ( www.amarr.com.pl ). W obecnym domu miałem Hormana (ale to był stary model montowany w połowie lat 90-tych), teraz mam bramę rolowaną Wiśniowskiego (z której jestem bardzo zadowolony), ale ceny tych producentów są o 30-40% droższe od oferty Amarr'u. Wiadomo, że przy budowie zawsze brak kasy, ale pseudo-oszczędności mnie nie interesują. Wspomóżcie radą czym się kierować, aby nie przepłacić i za parę lat nie szukać nowej bramy .

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar #Asia#
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    63
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie. Czy warto kupić bramę tej firmy?

  3. #3

    Domyślnie

    ja wybrałem Hormanna.
    Jeśli sam przetestowałeś Hormanna i Wiśniowskiego, no to sam sobie odpowiedziałeś.
    Te procenty o czymś świadczą.
    Polegaj najpierw na sobie.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Nie do końca zgodzę się z Jackiem, ale kupując towar bardziej markowy masz większą gwarancję jakości. Jednak nie wszyscy jeździmy mercedesami ale i tak jesteśmy zadowoleni z naszych pojazdów...
    Przejdź się po okolicy i popatrz, porozmawiaj. Sam byłem przed tym wyborem nie mająz wcześniej doświadczeń w bramami. Wybrałem Krispola po pewnym przegladzie i jestem zadowolony choć wiem, że są inne bardziej firmowe. Przeważyła cena i całkiem przyzwoita jakość. Za podobne pieniadze nie kupiłbym Hormanna. Mam bramę z tanim napędęm i też nie uważam tego za błąd. Działa i się nie psuje a to najważniejsze, do tego brama jest dość ciepła co przy jej gabarytach ma duże znaczenie. Ważny jest montaż - tu też przebadaj rynek, co Ci po dobrej firmowej bramie jak ktoś spaprze jej monarz?

    Ja ostatnio złapałem się na tym, że zastanawiałem się skąd mam szpary przy prowadnicach (od podogi)... Okazało się, po dłuższym zastanowieniu, że to jest celowy dystatn jak bedziemy kłaść gres w garażu, a że nie możemy się za to zabrać już 2-gi rok to inna sprawa. Jest to detal, jednak przy układaniu bedzie łatwiek płytkę podsunąć niż wycinać.

    Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru

  5. #5

    Domyślnie

    te szpary to chyba robi wylewkarz po uzgodnieniu z Toba,wlasnie pod docelowe wykonczenie podlogi w garazu.Ja mam Normstahla i...coz...na razie nie uzywam...brama tylko wisi...Warto poogladac,popytac i...wybor bedzie zalezyny od kilku czynnikow,ale poczytaj na forum ,co uzytkownicy pisza o swoich bramach,potem idz do dilerow i porownaj bramy.Sa ewidentne roznice,przy niewielkich roznicach cenowych.I dobra rada,najlepiej miec serwis bardzo blisko,tak na wszelki....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony