dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie drzwi zew antywyważeniowe pietrucha kto ma ??

    ,
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 29-03-2015 o 05:12

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    polecam gerde sx lub gx mam 3 lata swietne i nie do otworzenia przez zwykłego włamywacza. ale jak zobaczy dobre dzwi to bedzie szukał łatwiejszego miejsca do włamu np. okna dach

  3. #3
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    ZAWSZE wejdzie przez okno, chyba, że zostawisz otwarte drzwi. Ponadto czasem złodzieje szybciej potrafią otworzyć te :dobre: drzwi za pomocą własnych narzędzi, niż Ty kluczami

  4. #4

    Domyślnie Re: drzwi zew antywyważeniowe pietrucha kto ma ??

    Cytat Napisał mpoplaw
    ktoś użytkuje takie drzwi jako drzwi zewnętrze, w ulotce stoi jak byk drzwi do bloków, producent twierdzi jednak że jeśli będą na północnej ścianie mało nasłonecznionej, pod zadaszeniem to nic im się nie stanie, a tak właśnie będzie u mnie
    drzwi wykonane z blachy 0,8 mm maja wew wzmocnienia i zamek wieloryglowy, ocieplone pianka poliuretanową, co myślicie nadadzą się ??
    Czy mają dodatkowo drugi zamek lub coś innego do ryglowania od wewnątrz?
    Ciągłe korzystanie z głownego zamka za pomocą kluczyka może być irytujące. Dlatego warto pomyśleć o zamontowanym fabrycznie drugim zamku z gałką od środka albo o czymś innym co pozwoli zamknąć się od środka,,,,
    Ja mam w mieszkaniu Gerdę SX, z której jestem bardzo zadowolony. Genialna sprawa, absolutna cisza w środku, bardzo dobre uszczelki, od spodu bardzo szeroka 'szczotka', dzięki której jest naprawdę szczelnie...
    Użytkuję już 5 lat i absolutnie nic się nie dzieje....
    Ciekawą sprawą jest możliwość dowolnego komponowania i wymiany paneli zewnątrznych. Można zamówić od zewnątrz pasujące do okien, od wewnątrz to drzwi wewnętrznych, np.
    Dlatego w domu też takie zainstaluję
    No i te 130 kg wagi....
    Czuję się bezpiecznie....

  5. #5

    Domyślnie

    Przy takim rozwiązaniu, zdecydowanie można się skupić na izolacji...
    Ważne tylko, żeby było precyzyjnie wykonane...
    No może jeszcze gwarancja, ale pewnie zamki i tak robi ktoś inny...

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: drzwi zew antywyważeniowe pietrucha kto ma ??

    Cytat Napisał mpoplaw
    ktoś użytkuje takie drzwi jako drzwi zewnętrze, w ulotce stoi jak byk drzwi do bloków, producent twierdzi jednak że
    A będziesz miec to na papierze od producenta ?Tzn., że drzwiom sie nic nie stanie jak będa na zewnątrz, a jak sie odpukac coś stanie to ewentualne naprawy będzie można wykonać w ramach gwarancji/rekojmi ? Bo na papierze jest na dzień dzisiejszy tak, że drzwi sa wewnętrzne a Ty je montujesz na zewnatrz....a zapewnienia producenta masz ustne.

    No chyba, że cena jest na tyle atrakcyjna, że warto zaryzykować....

    Ja w mieszkaniu mam Gerdę od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Teraz robiłem przegląd rynku i jak się naoglądałem to jakościowo najbardziej podpasowała mi znowu Gerda. Z przodu mam GWX, w garażu WX.
    pozdrawiam,
    M

  7. #7

    Domyślnie

    Te drzwi to zwykła chińszczyzna. A Piertucha jest tylko jednym z wielu tysięcy dystrybutorów w naszym kraju. Problem tego produktu jest taki że nie wiadomo kto go produkuje a wiec gwarancja jest tylko wirtualna. Istnieje tylko rękojmia sprzedawcy wynikająca z ustawy. Takie drzwi można kupić nawet za 390 zł na allegro a w Obi sprzedają je za 599 żł. Tanio bo tyle mniej więcej są warte. Zupełnie nie nadają się do montażu na zew. nie wytrzymają nawet roku (wiem co mówię bo widziałem już takie drzwi po roku użytkowania). Cały asortyment (zamki, wkładki, zawiasy jest niewymienny ) Jeżeli zepsuje ci się wkładka to musisz wymienić całe drzwi niestety. Jeżeli chodzi o blaszane drzwi to najlepszym rozwiązaniem jest Gerda (chociaż tam tez są problemy ) ale przynajmniej dają gwarancje

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    _Robert_K

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    330
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arkady1978
    Te drzwi to zwykła chińszczyzna. A Piertucha jest tylko jednym z wielu tysięcy dystrybutorów w naszym kraju. Problem tego produktu jest taki że nie wiadomo kto go produkuje a wiec gwarancja jest tylko wirtualna. Istnieje tylko rękojmia sprzedawcy wynikająca z ustawy. Takie drzwi można kupić nawet za 390 zł na allegro a w Obi sprzedają je za 599 żł. Tanio bo tyle mniej więcej są warte. Zupełnie nie nadają się do montażu na zew. nie wytrzymają nawet roku (wiem co mówię bo widziałem już takie drzwi po roku użytkowania). Cały asortyment (zamki, wkładki, zawiasy jest niewymienny ) Jeżeli zepsuje ci się wkładka to musisz wymienić całe drzwi niestety. Jeżeli chodzi o blaszane drzwi to najlepszym rozwiązaniem jest Gerda (chociaż tam tez są problemy ) ale przynajmniej dają gwarancje
    Dołączam do wypowiedzi Arkady1978 chińszczyzna - sprowadzają te drzwi kontenerami - Mój kolega jest pracownikiem firmy Pietrucha i wie co w tej firmie się wyczynia. Praktycznie na co 3-cie drzwi są zwroty - a drzwi sprowadzają w cenie po przelicznieu 120 PLN....
    "Wszystko w życiu jest bardzo proste, problem tylko w tym by wiedzieć jak to zrobić..."

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    _Robert_K

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    330
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    78

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw
    a możesz się podpytać kolegi czy uznają reklamację, czy szukają wybiegów żeby spławić klienta ??
    Podpytałem - nie ma problemów z reklamacjami - po 14 dniach wymieniają na "nowe" a twoje ida do innego klienta
    "Wszystko w życiu jest bardzo proste, problem tylko w tym by wiedzieć jak to zrobić..."

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arkady1978
    Te drzwi to zwykła chińszczyzna. A Piertucha jest tylko jednym z wielu tysięcy dystrybutorów w naszym kraju. Problem tego produktu jest taki że nie wiadomo kto go produkuje a wiec gwarancja jest tylko wirtualna. Istnieje tylko rękojmia sprzedawcy wynikająca z ustawy. Takie drzwi można kupić nawet za 390 zł na allegro a w Obi sprzedają je za 599 żł. Tanio bo tyle mniej więcej są warte. Zupełnie nie nadają się do montażu na zew. nie wytrzymają nawet roku (wiem co mówię bo widziałem już takie drzwi po roku użytkowania). Cały asortyment (zamki, wkładki, zawiasy jest niewymienny ) Jeżeli zepsuje ci się wkładka to musisz wymienić całe drzwi niestety. Jeżeli chodzi o blaszane drzwi to najlepszym rozwiązaniem jest Gerda (chociaż tam tez są problemy ) ale przynajmniej dają gwarancje
    Arkady... masz rację - te drzwi to produkt chiński, mam nadzieję, ze Pietrucha chociaz wybrała "lepszego" producenta.
    Nawet wsrod chinszczyzny są róznice. Są drzwi z polskim "atestem", nawet antywłamaniowym, sa takie drzwi przeznaczone na zewnatrz, ale tez i tylko do wewnątrz. Na prawdę szeroka oferta, ale.. ja sie jej nie odważyłem sprzedawac.
    A gwarancja i Gerda... no tak.. jest gwarancja. I jak w kazdej firmie problemy z jej wyegzekwowaniem (bo jak wiekszosc duzych firm sprawa zostanie najpierw przewałkowana tak by znalezc i udowodnic winę dystrybutora).

  11. #11

    Domyślnie

    Tak jak pisali poprzednicy, sa to chinskie drzwi.
    Wykonczenie, i uzyte materiały sa najnizszej jakosci.
    Pianka na 5 cm, hehe, raz pianka raz plaster miodu, do tego wszysko z czarnej blachy. Powodzenia, po roku bedzie wspomnienie, a ciebie bedzie czekac wyciaganie oscieznicy i montaz normalnych drzwi.
    Popatrz na drzwi kratmet, capek, boryszew, juwent, gerda, stalprodukt, martom, sztuk mar, wszystko polskie w rozsadnych cenach, a jakośc nieporownywalna.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony