dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: :)

  1. #1

    Domyślnie :)

    witam wszystkich walczących na budowach..czas najwyższy przestac tak mówić, bo to chyba już dom a nie budowa..DOM dumnie brzmi...co u nas nowego: zamkneliśmy górę domu, na dole łazienka do polmalowania , kuchnia w szalonym różu ( miał być budyniowy róż ale mój małżonek tak się zabrał za mieszanie ....a jak już zaczął malowac ...usłyszałam : o matko!!!! a mi się podoba...postaram się zrobić fotki i wrzucić do kolegi Slygado...który przerzuci to na forum..jutro malowanie salonu, a klatak schodowa dpiero po wniesieniu wszystkich mebelków.Czwartek - piątek montują mi mebelki kuchenne....
    Kiedyś ktoś pytał o koszta....generalnie do tej pory i z tym co jeszcze planujemy zrobić to wydaliśy ok 290 000 zł.Bez działki i przyłączy.A jesli kogoś interesują poszczególne etapy to śiało...jak tylko będę miała siłę klepać po klawiaturce, zrobię to z wielką przyjemnością.....

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli możesz to napisz ile kosztowały Cie poszczególne etapy i jaki masz duzy domek i z czego ten Wasz wymarzony wybudowaliście ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony