dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie panowie na jakiej wysokosci powiesi meble kuchenne??

    czesc panowie na jakiej wysokosci powiesi meble kuchenne??


    prosze o podpowiedz

  2. #2

    Domyślnie

    Zapytaj pań,one wiedzą lepiej

  3. #3

    Domyślnie Re: panowie na jakiej wysokosci powiesi meble kuchenne??

    Cytat Napisał tidia78
    czesc panowie na jakiej wysokosci powiesi meble kuchenne??
    Mam nadzieje, ze chodzi Ci o szafki, a dokladniej szafki gorne U mnie sa na 140cm i uwazam to za dobra wysokosc (dobieral ja projektant).

  4. #4

    Domyślnie

    To chyba indywidualna sprawa.
    Ludzie mają różny wzrost i trzeba to dostosować do ich indywidualnych preferencji. Jedni lubią sięgnąć ręką na najwyższą półkę a inni wolą po drabince z najniższej.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  5. #5

    Domyślnie

    A po co ci szafki wiszace? Są nie wygodne, drabina potrzebna zeby z nich cos wyjać, na glowę mogą spaść. Same wady. Odradzam.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Franek Dolas
    A po co ci szafki wiszace? Są nie wygodne, drabina potrzebna zeby z nich cos wyjać, na glowę mogą spaść. Same wady. Odradzam.
    Po co szafki? Nie kazdy ma wystarczajaco duzo miejca w kuchni na szafki (jednemu wystarcza kawalek blatu i 1 szafka, innemu w pelni umeblowane 20m^2 malo). Dla mnie niewygodne jest np. wyciaganie talerzy z szafki na dole, z wiszacej jest duzo wygodniej, podobnego zdania jest moja "lepsza" polowa, choc jest nizsza. Z tego samego powodu ostatnio modne jest montowanie piekarnikow i mikrofalowek nad blatem - nie trzeba sie do nich schylac (zwlaszcza potrafia to dodenic osoby starsze). Mi drabina nie jest potrzebna, siegam spokojnie do rzeczy w pierwszym rzedzie najwyzszych polek. Oczywiscie nie mozna na tej podstawie generalizowac, przeciez sa rowniez osoby niskie. Jak dla mnie, same zalety, polecam

    A tak juz calkiem na powazanie , to wszystko zalezy od wlasnych preferencji, kategoryczne pisanie ze cos jest zle lub dobre moze byc potraktowane jako brak szacunku do zdania i opinii innych, czego osobiscie nie polecam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony