dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: O której wychodzisz z pracy?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • przed 16

    12 26,67%
  • 16-17

    14 31,11%
  • 17-18

    5 11,11%
  • 18-19

    9 20,00%
  • 19-20

    2 4,44%
  • 20-21

    3 6,67%
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Wyjezdzam do pracy okolo 9.20, a wracam jak sie uda przed 18. Do tego w niektore wieczory musze poswiecic okolo godziny na papierki, a w niedziele (praktycznie kazda) 2-3 godziny na papierki. Maz za to wychodzi przed 7 lub 6, wraca miedzy 16-21 (w zaleznosci od tego ile jest pracy). W niedziele i niektore wieczory tez musi poswiecic czas na papiery. Pracujemy razem .
    No to troche mi lepiej. Nie jestem osamotniony :
    Do pracy około 9 powrót 19-20
    soboty od 9 do 16
    niedziele- praktycznie kazda około 4 godz. na "spokojna robote papierkowa" w firmie
    Pozdrawiam "PRACUSI"
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gonzo93
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Już z własnego domu
    Posty
    638

    Domyślnie

    praca 7.30-15.30 - wojsko.

  3. #23

    Domyślnie

    pracuję od 7.00-15.15. Czasem, ale rzadko (głównie w sezonie) nadgodziny, ale też nie więcej niż 20-25 na miesiąc. Czasem dodatkowe zleconko. Mąż 8-16, nic więcej. Wygląda na to, że jesteśmy leniuchami. I żadnych dzieci.

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał literkas
    pracuję od 7.00-15.15. Czasem, ale rzadko (głównie w sezonie) nadgodziny, ale też nie więcej niż 20-25 na miesiąc. Czasem dodatkowe zleconko. Mąż 8-16, nic więcej. Wygląda na to, że jesteśmy leniuchami. I żadnych dzieci.
    pozazdrościć

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kris_pp
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    245
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Nienormowany , nawet nie wiem ile godzin wychodzi na miesiąc.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał kris_pp
    Nienormowany , nawet nie wiem ile godzin wychodzi na miesiąc.
    Nie może przekroczyć 40 godzin na tydzień( nie dotyczy nieefektywnych pracowników)

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztofik
    Cytat Napisał kris_pp
    Nienormowany , nawet nie wiem ile godzin wychodzi na miesiąc.
    Nie może przekroczyć 40 godzin na tydzień( nie dotyczy nieefektywnych pracowników)
    Oraz "pracujących na własny rachunek"
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12
    Cytat Napisał Krzysztofik
    Cytat Napisał kris_pp
    Nienormowany , nawet nie wiem ile godzin wychodzi na miesiąc.
    Nie może przekroczyć 40 godzin na tydzień( nie dotyczy nieefektywnych pracowników)
    Oraz "pracujących na własny rachunek"
    Też nieefektywnych

  9. #29

    Domyślnie

    kończę niby o 16, o 17 docieram do domu, a w razie korków 17.30, uważam to za wysoce niesprawiedliwe i żyć mi sie nie chce
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  10. #30

    Domyślnie

    wyjazd z domu miedzy 7.50-8.10, odwoże dziecko do szkoły i muszę się ścigać z czasem, żeby zdążyć na 9.00.
    Korki czasem mnie usidlają, tak że zdarza się dotrzec czasem nawet o 9.30 a rekord to 10.00.
    Dzisiaj dziecko chore, wyjechałem więc 8.20 i dojechałem po godzinie
    Jak wracam o 21.00 to jadę 15min. (15 km).
    Wychodze różnie, najwcześniej o 18.00, standard to przed 19.00 (wtedy jeszzce mega korek w centrum i droga do domu może trwać 1 godzinę) a czasem kibluję do 21-22, szczególnie jak szef wyznacza ad hoc jakieś spotkania na wieczór a potem je i tak opóźnia
    W ciągu dnia przerwa na lunch do 1 godz. (płynna).
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał katerhasser
    wyjazd z domu miedzy 7.50-8.10, odwoże dziecko do szkoły i muszę się ścigać z czasem, żeby zdążyć na 9.00.
    Korki czasem mnie usidlają, tak że zdarza się dotrzec czasem nawet o 9.30 a rekord to 10.00.
    Dzisiaj dziecko chore, wyjechałem więc 8.20 i dojechałem po godzinie
    Jak wracam o 21.00 to jadę 15min. (15 km).
    Wychodze różnie, najwcześniej o 18.00, standard to przed 19.00 (wtedy jeszzce mega korek w centrum i droga do domu może trwać 1 godzinę) a czasem kibluję do 21-22, szczególnie jak szef wyznacza ad hoc jakieś spotkania na wieczór a potem je i tak opóźnia
    W ciągu dnia przerwa na lunch do 1 godz. (płynna).
    znam to doskonale

  12. #32

    Domyślnie

    8-14 plus 0,5 do 1,5 godz. na dojazd w jedną stronę.
    Więcej nie mogę. Mąż w pracy do wieczora albo do następnego dnia a dziecko trzeba odebrać ze świetlicy i psa wyprowadzić.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztofik
    Brak opcji "nienormowany", nie głosowałem
    BRAK opcji RENCISTA tez nieglosowalem
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  14. #34

    Domyślnie

    Coraz później niestety! Z racji wydatków na budowę biorę wszystkie możliwe prace. Jak również ze względu na zapotrzebowanie na moją osobę nie zawsze potrafię odmowić.
    Mam taką pracę ,że propozycji ze względu na moje kwalifikacje co nie miara, ale niezbyt dobrze płatne. Zarobiłabym, gdyby dobę wydłużyć. Przerabiam już w granicach 60 godzin tygodniowo, zapomniałam o wolnych sobotach.

  15. #35

    Domyślnie

    7.30-15.30 + 1,15 - dojazd (w jedną stronę). Mąż: 7-15 + dojazd (1h w jedną stronę).
    Jak tak Was czytam, to widzę, że mam cudnie

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał ohh
    7.30-15.30 + 1,15 - dojazd (w jedną stronę). Mąż: 7-15 + dojazd (1h w jedną stronę).
    Jak tak Was czytam, to widzę, że mam cudnie
    widzisz, jak można sobie nastrój poprawić

  17. #37

    Domyślnie

    Witam!

    W moim przypadku jest to 8 - 17... Budowa jeszcze nie zaczeta, ale wtedy bedzie trzeba lekko zmienic priorrytety...

  18. #38

    Domyślnie

    Ja pracuję w domu więc nie można powiedzieć o której kończę pracę. Pracuję kiedy chcę i mam nienormowany czas pracy
    Polecam wam zapoznać się z tym artykułem który bardzo fajnie omawia sprawy związane z pracą z domu i jak zacząć.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-01-2021 o 15:30

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony