dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wylewki - w jakiej temperaturze wykonywać?

    Chyba już był taki wątek, ale od godziny szukam i nie mogę znaleźć...
    Chciałbym na początku grudnia (za tydzień) wykonać wylewki miksokretem. Styropian kupiony, wykonawca umówiony, ale zaczyna robić się trochę zimno (jak to w grudniu). Mrozów raczej nie będzie, ale czy przy temperaturze około +2 stopni Celsjusza można kłaść wylewki? Z jakim ryzykiem się to wiąże (mogą nie związać, popękać czy jak?). Zamierzam dać włókna zamiast maty, jeśli ma to jakieś znaczenie.

  2. #2

    Domyślnie Re: Wylewki - w jakiej temperaturze wykonywać?

    Cytat Napisał grzeskow
    Chyba już był taki wątek, ale od godziny szukam i nie mogę znaleźć...
    Chciałbym na początku grudnia (za tydzień) wykonać wylewki miksokretem. Styropian kupiony, wykonawca umówiony, ale zaczyna robić się trochę zimno (jak to w grudniu). Mrozów raczej nie będzie, ale czy przy temperaturze około +2 stopni Celsjusza można kłaść wylewki? Z jakim ryzykiem się to wiąże (mogą nie związać, popękać czy jak?). Zamierzam dać włókna zamiast maty, jeśli ma to jakieś znaczenie.
    Cześć
    ja bym robił, zawsze można jakąś kozę wstawić do środka i grzać jakby miała temperatura spaść w nocy . Co do włókien nie mam osobiście zdania na ten temat wyrobionego , ale kolega kładł u siebie i jak na razie nie ma zastrzeżeń.
    Pozdrufka
    Konrad

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony