dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    anettao
    Guest
    anettao

    Domyślnie Budowa kortu tenisowego na dzialce

    Jestem włascicielką dwóch dzialek budowlanych. Na jednej z nich chciałabym zbudować kort do tenisa ziemnego. Nie mogę znależć żadnych fachowych informacji, jak można coś takiego wykonać we własnym zakresie. Proszę o jakieś wskazówki.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Jeżeli ma Pani już tę informację proszę również o kontakt - [email protected]

  3. #3
    Guest

    Domyślnie Re: Budowa kortu tenisowego na dzialce

    http://www.gardenia.com.pl/oferta.html# tu jest troszke pkazane jak dany kotr powinien wygladac. Jezeli dotrze pani do jakis konkretniejszych artukulow na tema budowy kortu prosze o przeslanie mi jakichkolwiek informacji na ten temat, bo kort mi tez sie marzy [email protected]

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Proponuję wystapić do gminy o warunki zabudowy i zgospodarowania terenu dla inwestycji polegajacej na budowie boiska -kortu sportowego do gry .........to juz obojetne moze byc w tenisa, kregle , walley balley, basketball, czy cymbergaja,,,,,,,,,,,,, i wtedy sie okaze w jakim kraju mieszkasz......., a powaznie, jake masz otoczenie, sąsiedzi itp. ?, jaki jest status działki ?,. Wszystko mozna , nawet ZOO, ale z GŁOWĄ.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Mój syn zrobił sobie bramke z przetrzebionych brzozek, nawet siatka jest. Graja sobie w piłke i już. Jeżeli chcesz zrobić kort tenisowy to go zrób, ale............... nie bedzie nikomu przeszkadzał? np. hałas przy uderzeniu piłką? Tutaj jest jak jest, poprostu kilka godzin wycia kosiarki trawy - nie przeszkadza, ale stukanie piłki? .......no to juz co innego, a i te mercedesy z amatorami gry w tenisa , podjeżdżające o kazdej porze dnia i nocy....... hm zastanów sie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony