dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 88 z 214
Pokaż wyniki od 1.741 do 1.760 z 4265
  1. #1741
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Sloneczko , co w temacie podlogi ??????
    Nic. Na razie firma Jordanex: http://www.jordanex.region-rabka.pl/inde.htm (CZARNA LISTA, stanowczo odradzam!) odesłała nam drugi z poleconych listów reklamacyjnych.

  2. #1742
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Nic. Na razie firma Jordanex: http://www.jordanex.region-rabka.pl/inde.htm (CZARNA LISTA, stanowczo odradzam!) odesłała nam drugi z poleconych listów reklamacyjnych.
    Rozumiem , ze sprawa skonczy sie w sadzie .....

  3. #1743
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    U mnie właśnie skończyli tynki.Ekipa p.Żmudy,już polecanego na forum, sprawdziła się podobno na medal.Podobno,bo nie widziałem jeszcze efektów,ale po opiniach znajomych i rodziców ,mogę śmiało polecić.Super kontakt,cena jak wszędzie.Posprzątane. Biała Lista

    Z czystym sumieniem mogę polecić też elektryka.Robota wykonana szybko,w terminie,bez fuszerki.Wszystkie moje "widzimisie" wykonał bez problemu,dodatkowo podsunął
    parę pomysłów i rozwiązań.Z czystym sumieniem polecam. Elektryk Sławek tel 662440474 , Biała Lista

    Podobnie hydraulik.Robota wykonana w terminie,solidnie i bezproblemowo. tel kont. 501534074, Biała Lista.

    Żeby nie było tak różowo na Czarną Listę chciałbym dodać firmę FHU Marian Gawęda.z Czernichowa. Usługi wod-kan.Przyłącze wody jest ok,ale kanalizacyjne to porażka.Problemy,cofanie ścieków z kolektora głównego,doprosić się o poprawkę to cud.
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  4. #1744
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krystyna M
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Kraków północ
    Posty
    121

    Domyślnie

    Witam, poszukujemy namiarów do firm zajmujących się gładziami. prosimy o tlf do pana Ryszarda Motyki
    Z góry dziękuję
    Zbyszek
    [email protected]

  5. #1745

    Domyślnie

    właśnie z nimi budujemy dom
    always look on the bright side of life

    serdecznie pozdrawiamy
    Ania i Tomek

  6. #1746

    Domyślnie

    Witam.

    Bardzo proszę o namiary na polecanego tutaj pana Roberta Pilcha, przekopałem całe forum, ale niestety telefonu nie udało mi się znaleźć.

    Z mojej strony mogę ostrzec przed firmą An-Pol
    Kościuszki 346
    Chocznia
    34-123 W
    http://anpol-tynkimaszynowe.pl

    Uważajcie, człowiek jest krętaczem i oszustem, bierze zaliczkę, nie odbiera telefonów, jeżeli łaskawie weźmie się do pracy to ją partaczy, poznałem też kilka innych osób oszukanych przez tą firmę, naprawdę nie warto!

  7. #1747

    Domyślnie

    Cytat Napisał krystyna M Zobacz post
    Witam, poszukujemy namiarów do firm zajmujących się gładziami. prosimy o tlf do pana Ryszarda Motyki
    Z góry dziękuję
    Zbyszek
    [email protected]
    Mogę polecić firmę STROMI tel. 513077688, sugeruję powołać się na forum Muratora.
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  8. #1748
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał antoniobermuda Zobacz post
    Witam.

    Bardzo proszę o namiary na polecanego tutaj pana Roberta Pilcha, przekopałem całe forum, ale niestety telefonu nie udało mi się znaleźć.

    Poszly na PW (ja akurat mialem od kumpla, ktoremu tynkowal - rowniez zadowolonego)

  9. #1749
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał krystyna M Zobacz post
    Witam, poszukujemy namiarów do firm zajmujących się gładziami. prosimy o tlf do pana Ryszarda Motyki
    Z góry dziękuję
    Zbyszek
    [email protected]
    Witam, przyłączam się do prośby. Szukamy sprawdzonej i godnej polecenia ekipy do gładzi i malowania. Skontaktowaliśmy się z tym polecanymi na Forum, ale albo nie mają czasu albo "nie chcą się w to bawić". Help!

    Z góry wielkie dzięki!
    Home sweet home!

  10. #1750

    Domyślnie

    Widać w d**** im się poprzewracało.
    Przymykacie czasem oczy
    Czasem zamykacie usta
    Lepiej jest się nie wychylać
    Kartoteka będzie pusta

  11. #1751
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1 Zobacz post
    Widać w d**** im się poprzewracało.
    Oj zdecydowanie im się poprzewracało....ale to nasza wina , zachwyty , och ,achy, jak tylko prosto cegłe jeden z drugim położy albo przyjdzie na umówiony czas do wykonania zlecenia. A jak przyjdzie do np. reklamacji, naprawy to nie odbiera telefonu, nie ma czasu albo przyjdzie kiedyś tam w odległej przyszłości, kasa zabrana więc ma cie w d..... Już niebawem umieszcze tu jednego łotra Daje mu czas do piątku do rachunku sumienia, żalu za grzechy i pokuty....
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  12. #1752

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1 Zobacz post
    Widać w d**** im się poprzewracało.
    Gładzie,malowanie itp. ( u mnie działali )są OK - 600 700 625
    koniec języka za przewodnika ..!

  13. #1753
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał gegus37 Zobacz post
    Gładzie,malowanie itp. ( u mnie działali )są OK - 600 700 625
    Wielkie dzięki, już do niego dzwonię!
    Home sweet home!

  14. #1754
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1 Zobacz post
    Widać w d**** im się poprzewracało.
    Erol 1, żebyś wiedział, że im się poprzewracało. Wyobrażasz sobie zadzwonić do prawnika z pytaniem ile bierze za poradę prawną a on odpowiada "e tam, ja w jakieś tam prawnicze sprawy się nie bawię..."?? To czym do jasnej ciasnej zajmuje się facet od gładzi jak nie gładziami??
    Home sweet home!

  15. #1755
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    To czym do jasnej ciasnej zajmuje się facet od gładzi jak nie gładziami??
    GLADZENIEM sie po tylku ....... ( sorrki za skojarzenie , ale nawiazuje do Waszej konwersacji odnosnie poprzewracania w d**** ....... )

  16. #1756

    Domyślnie

    Moze ktos zamiesci jakis namiar bo nigdzie nie moge znalezc.Poszukuje kominiarza ktory zrobi odbior techniczny kominow ale przde wszystki dokona pomiaru ciagu.Jest mi to potrzebne teraz do informacji gdzy chce zakupic wklad kominkowy i musze sprawdzic czy "nada sie" do mojego komina .Mozecie kogos polecic faktycznie sumiennego i znajacego sie na rzeczy a nie tylko wystawiajacego papierek pod dyktando inwestora?
    kaka

  17. #1757
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Gonzokrak
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Północ Krakowa
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Moze ktos zamiesci jakis namiar bo nigdzie nie moge znalezc.Poszukuje kominiarza ktory zrobi odbior techniczny kominow ale przde wszystki dokona pomiaru ciagu.Jest mi to potrzebne teraz do informacji gdzy chce zakupic wklad kominkowy i musze sprawdzic czy "nada sie" do mojego komina .Mozecie kogos polecic faktycznie sumiennego i znajacego sie na rzeczy a nie tylko wystawiajacego papierek pod dyktando inwestora?
    Witam
    Zadzwoń do cechu kominiarzy tam Ci podadzą kto obsługuje Twój rejon (nie wchodzą sobie w paradę). Nie ma co szukać innego bo Ci rejonowy kominiarz będzie robił pod górkę z odbiorami.
    Pozdrawiam
    Gonzokrak

  18. #1758

    Domyślnie

    No to ja teraz już śmiało polecam ekipę Zbyszka Śmietany. Dom mi wybudował w 2008r i już wtedy go polecałam ale na maila. Teraz podorabiał resztę rzeczy, po uszczelniał co ciekło, od roboty się nie wymigiwał. Tel. 600 322 566

  19. #1759
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chycek2

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,jestem nowy na forum i tak jak koledzy wyżej zostałem oszukany przez firmę a raczej pseudo firmę Tech-Trans-Bud.Bardzo proszę o kontakt z innymi poszkodowanymi.
    góral

  20. #1760
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar C-u-b-e
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Szukam informacji na temat ekipy budowlanej Pawła Rysia - dziś się z nim spotkałem i przedstawił mi atrakcyjną ofertę na wykonanie SSO. Zastanawiam się czy jest godny polecenia. Znalazłem jednego posta (sprzed 2 lat) polecającego, ale to tyle... Jakby ktoś coś wiedział, dajcie znać. Dzięki!

Strona 88 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony