dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 100 z 214
Pokaż wyniki od 1.981 do 2.000 z 4265
  1. #1981

    Domyślnie

    Witam Zbigniew100
    Chciałbym zapytać czy są jacyś prawnicy prawa administracyjnego gdzieś na białej liście? Przeglądałem ale albo niedokładnie albo ich nie ma.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  2. #1982
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Witam Zbigniew100
    Chciałbym zapytać czy są jacyś prawnicy prawa administracyjnego gdzieś na białej liście? Przeglądałem ale albo niedokładnie albo ich nie ma.
    Nie spotkałem się z takimi propozycjami.

    Może tu coś znajdziesz
    http://forum.muratordom.pl/forumdisp...nse&order=desc
    lub tu
    http://muratordom.pl/eksperci/

    a jak nie to tu;
    http://forumprawne.org/
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 30-11-2010 o 15:36

  3. #1983
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Moge polecic kancelarie Kaczor Klimczyk Pucher Wypior na Dietla 50. http://www.kkpw.pl/ Nie sa tani, ale sa najlepsi w KRK wg mnie, a mialam do czynienia z kilkoma kancelariami...

  4. #1984
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuje solidnego wykonawcy do wykonania ocieplenia domu styropianem na wiosne 2011
    Z gory dziekuje za pomoc
    Pozdrawiam
    Edyta

  5. #1985
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Edytko, każda ekipa budowlana powinna Ci to zrobić. Ci co stawiali dom nie mogą?

  6. #1986
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    RENATA_W.! Skasowałam wysłane maile i widzę, że mimo zaznaczenia ten do Ciebie też się skasował (co za kretyńska skrzynka!).
    Jeśli nie doszła do Ciebie moja odpowiedź, to tu potwierdzam, że Romanki do bardzo dobra ekipa i możesz ich brać w ciemno, ciesząc się że w ogóle mają wolny termin
    Ostatnio edytowane przez Sloneczko ; 02-12-2010 o 01:09

  7. #1987
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Romanki mają więcej specjalizacji, łącznie z wykańczaniem wnętrz. Może oni Ci ocieplą dom?

  8. #1988
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Griszek

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    MICHAŁOWICE
    Kod pocztowy
    32-091
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafflex Zobacz post
    Jeżli szukacie specjalistę od bram, balustrad (kowalstwo artystyczne) szerokim łukiem omijajcie Pana Czesława Siutę. z Iwanowic Dworskich. Człowiek od pół roku nie chce dokończyć swojego nędznego dzieła z tygodnia na tydzień przesuwając termin.

    pozdrawiam
    Ja nie potwierdzam tej opinii. Ja chętnie pomnożyłbym ją x10! To naprawdę oszust jakich mało, też męczę się z nim już rok, żeby odzyskać pieniądze, facet nie ma nic na siebie, komornik sądowy nie może nic ściągnąć z niego ani grosza! Nie wierzcie temu staremu, grubemu oszustowi z astmą! CZESŁAW SIUTA Z IWANOWIC 19 TO NACIĄGACZ!!!

  9. #1989
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    czy ktos miał już do czynienia z firmą AZBI z Zabierzowa - ciecie , oklejanie płyt?bo juz nie wiem co mam myslec - czy ta kobieta jest taka do wszystkich klientów? generalnie miła i uprzejma, ale jak przychodzi problem to kłamie w zywe oczy mówiąc , że sie dzwoniło i coś zmieniało, lub ona dzwoniła.na wycene czekalam 2 tygodnie , dzwoniąc co drugi dzień słyszałam ze oddzwoni - jak w kóncu pojechałam na miejsce to mi powiedziala ze równie dobrze sama mogłam sobie zrobić wycenę
    ??ale jak pytam jak zmieniała cene w miedzyczasie z 5 razy ??
    a teraz się okazuje że co innego w zapłacie a co innego na fakturze. no masakra - jedyny plus tej firmy to niska cena za usługi ale podejście masakryczne i ten wyraz wiecznie zdziwionej idiotki. ja nie polecam
    Ostatnio edytowane przez bradykardia1 ; 04-12-2010 o 08:23

  10. #1990
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gosia81

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Kod pocztowy
    30-389
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Griszek Zobacz post
    Ja nie potwierdzam tej opinii. Ja chętnie pomnożyłbym ją x10! To naprawdę oszust jakich mało, też męczę się z nim już rok, żeby odzyskać pieniądze, facet nie ma nic na siebie, komornik sądowy nie może nic ściągnąć z niego ani grosza! Nie wierzcie temu staremu, grubemu oszustowi z astmą! CZESŁAW SIUTA Z IWANOWIC 19 TO NACIĄGACZ!!!
    witam nie zgadzam się z pana opinią ponieważ pan Czesław Siuta robił u mnie balustradki i bramę i zrobił wszystko w terminie i bardzo tanio jestem zadowolona z jego usług widocznie tylko z panem nie mógł się dogadać.

  11. #1991
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulkap Zobacz post
    Ja mam mieszane uczucia. Jeśli chodzi o cenę, sam produkt, montaż, terminowość, kontakt przy zamówieniu, itp. - to wszystko super i bez zastrzeżeń. Robiłam porównanie kilku przedstawicieli Hormanna i zdecydowanie Rastor wyszedł najlepiej. Dodatkowo opóźnialiśmy montaż i też było bez problemu. Cycuś malinka.

    Niestety podczas montażu pojawił się problem, który nie dotyczył samej bramy a płytek w garażu, a wyniknął z faktu, iż nie poinformowano nas o pewnej rzeczy. Zadzwoniłam więc do właściciela firmy (nota bene do tamtej pory bardzo uprzejmego i miłego Pana) i przedstawiłam sprawę, po czym Pan się wyparł (twierdził, że oczywiście nas informował), a potem usłyszałam kilka epitetów na temat swój i mojego męża, oraz że to jest "mój problem" i że "mam klienta, nie mogę rozmawiać" (a ja to kto jestem jak nie klient?!), i że "za te nerwy to mi nikt nie zwróci". Raz jeszcze sprawdziła się zasada, że liczy się tylko to co jest napisane, bo Pan powiedział na temat naszych ustnych ustaleń "gdzie ma Pani to napisane? jak mi Pani udowodni że tak się umawialiśmy?" i nie wydał mi dokumentów do bramy. Na szczęście po paru dniach ochłonął i dokumenty przywiózł, ale niesmak pozostał.

    Tak więc generalnie firmę polecam ale uważajcie, bo jak coś pójdzie nie tak... No i wszystko uzgadniajcie na piśmie.
    W zeszłym tygodniu mieliśmy problem z bramą bo przy ataku zimy i towarzyszących jej wiatrach coś tam zaczęło być nie tak. W ciągu 3 godzin od mojego maila w tej sprawie do p. Artura ktoś od niego przyjechał na budowę i wyregulował co trzeba. Tak więc ogromny pozytyw. Zbig, pewnie masz już dosyć moich wpisów na ten temat, raz w tą, raz w tamtą
    Home sweet home!

  12. #1992
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Griszek

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    MICHAŁOWICE
    Kod pocztowy
    32-091
    Posty
    3

    Domyślnie Czsław Siuta

    Cytat Napisał Gosia81 Zobacz post
    witam nie zgadzam się z pana opinią ponieważ pan Czesław Siuta robił u mnie balustradki i bramę i zrobił wszystko w terminie i bardzo tanio jestem zadowolona z jego usług widocznie tylko z panem nie mógł się dogadać.
    Pani miała szczęście, ja miałem pecha, ale wiem, że nie jestem jedyny. Poza tym facet wszystko robi na lewo - Pani zapewne żadnej faktury też nie ma, a ewentualną gwarancję "na gębę". A jeśli gość nie ma nic zarejestrowanego na siebie, przez całe życie nie dorobił się renty, ani emerytury i dla komornika jest golutki, to o czym to świadczy? O jego uczciwości? Rozmawiałem z człowiekiem z Iwanowic i twierdzi, że po pierwsze nie jest to pierwszy komornik u niego, a po drugie jest znany z takiego załatwiania spraw, no i tym razem trafiło na mnie. Nie twierdzę, że nigdy nic dobrze nie zrobił - czego Pani jest przykładem, ale ja miałem z nim termin wykonania prac 3 tygodnie, po 5-ciu miesiącach i dziesiątkach przeróżnych tłumaczeń nie wytrzymałem! Więc Pani jeszcze raz gratuluję, ale wszystkich będę przed nim ostrzegał i na cały internet będę krzyczał, że Czesław Siuta jest oszustem!

  13. #1993

    Domyślnie UWAGA oszusci i naciagacze: Meres, Karaś, Wcislo z okolic Skawiny

    CZARNA CZARNA LISTA
    Krzysztof Wcisło - ekipa ogolnobudowalana, teoretycznie z polecenia, mieli budowac stan surowy otwarty. Na dwa dni przed umowionym (3 miesiace wczesniej) terminem rozpoczeczecia robót, powiedzial, ze nie podejmie sie pracy, ale ma bardzo dobra ekipe do polecenia. Ekipa jego wujka od ktorego uczyl sie zawodu. Powodem rzekomej odmowy, mialabyc ucieczka ludzi z ekipy i problemy finansowe w poprzedniej robocie. Odradzam jesli nie chcecie zostac na lodzie za piec dwunasta.

    Kazimierz Meres wraz z synem Marcinem z miejscowosci Kopanka gm. Skawina. - Budowali stan surowy otwarty, dopoki ekipa miala tylko jedna budowe, wszystko bylo OK, ludzi na budowie bylo kilku, byl majster (Meres), robota szla do przodku. Po dwoch miesiacach, kiedy przyszlo do budowy dachu, majster zniknal na inna robote, pojawial sie raz na tydzien, ludzi do budowy dachu zostalo dwoch. Telefony, rozmowy nic nie pomogly, za kazdym razem klamal, ze jutro bedzie, ze bedzie wiecej ludzi itd. Niestety bylem w pracy za granica i odpowiednio szybko ich nie wyrzucilem. Spierdolili wszystko dokumentnie, najpierw robili wiezbe, pozniej kominy, okazalo sie ze platew polozyli nad wyjsciem komina z parteru, trzeba bylo murowac komin po skosie. Zle docieli krokwie koszowe, tak ze sie nie zeszly. Zle ponacinali kamy, takze krokwie nie lezaly tak jak nalezy. Jeden ze slupow drewnianych ktore podpieraja platew zle obcieli, obcieli o 10cm za duzo i trzeba bylo wymienic slup na inny. Jak robili strop nie zostawili otworu na wentlacje i pion z lazienki na parterze. Zle wylali schody z parteru na pietro, takze nie ma na czym zeprzec scianki dzialowej miedzy schodami(polpietro), a pokojem przy schodach. Krzywo wymurowane otwory na drzwi, za krotkie nadproza... mozna by dlugo tak jeszcze wymieniac...

    Grzegorz Karaś - czlowiek z ekipy Meresa, kiedy nie bylo majstra on go zastepowal, glowny wspolsprawca wszystkich bledow wymienionych powyzej.

    Wszyscy wymienieni ludzie sa bardzo nieslowni, nie dotrzymuja zadnych terminow, chca brac pieniadze przed zakonczeniem etapow. Jednego dnia mowia, ze beda robic np okucia, drugiego dnia muruja scianki dzialowe.

    Bardzo bardzo przestrzegam przed tymi ludzmi, skonczylo sie tak, ze zostalem z dachem pokrytym folia i kilkoma arkuszami blachy na zime. Kominow nie obmurowali, scianki zaczeli murowac na dole, troche tez na gorze, generalnie rozgrzebali wszystko i zostawili. Nie dajcie sobie zniszczyc zycia przez tych oszustow i naciagaczy!!!

  14. #1994
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spyra3009

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    41
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie czarna lista wod-kan Andrzej Orłowski z Rakowickiej

    Czarna lista!!!!!!
    Facet tylko chce brac zaliczki, a na koniec zostwił rozgrzebana całą robotę. Teraz musimy szukac kogoś kto nam wpisze do dziennika budowy wykonaną robotę. Facet obiecuje, żę będzie jutro, ale to jeszcze nie nastapiło. Od paru dni rozłącza każdą romowę. Jednym słowem NIEKOMPETENTY, NIESŁOWNY, NACIĄGACZ NA KASĘ!!!!

  15. #1995

    Domyślnie

    Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego architekta, który wykonałby nietypowy projekt domu, a jednocześnie nie jest naciągaczem i zrobi wszelką dokumentację itd? Przepatrzyłam cały wątek, ale nie wiem, może przeoczyłam Projekt byłby indywidualny, a wiadomo, że dobry architekt to już spory sukces.
    Czy ktoś miał do czynienia z http://www.bobstudio.eu/ ?
    Każdy ma swój wehikuł czasu. W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, w przyszłość marzenia.

  16. #1996
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

  17. #1997

    Domyślnie

    Najczarniejsza z czarnych:

    [COLOR="Black"
    firma FLEXBUD z Chrzanowa: banda partaczy, zupełna amatorszczyzna, ekipa łapana pod budką z piwem.
    [/COLOR] Mamy poprawek na kilkadziesiąt tysięcy po tych panach i ciągle coś nowego "się okazuje".
    Nie zrobili na przykład izolacji poziomej w piwnicy...

    Omijać szerokim łukiem.

  18. #1998

    Domyślnie

    NIE POLECAM !!!! "Toper-Bud" Firma Budowlana Paweł Nieużytek, Toporzysko, tel. 607527068 - firma miała u mnie robić dach...po oględzinach projektu i wstępnym uzgodnieniu ceny dogadaliśmy wstępnie termin rozpoczęcia prac...4 dni przed planowanym rozpoczęciem robot byliśmy umówieni na budowie na wizje lokalna...szef przyjechał pooglądał i potwierdził termin rozpoczęcia prac oraz cenę...i ślad po nim zaginął ;/ telefonów nie odbierał...po jakimś 1,5 tygodniu w końcu zadzwoniłem z innego numeru i o dziwo odebrał..zaczął ściemniać, że niby zasięg traci i się bezczelnie rozłączył !!! no po prostu żenada!!!! z oczywistych powodów NIE POLECAM!!! amatorszczyzna pełna gębą!!!

    NIE POLECAM TEŻ "MAX-BUD" Tomasz Harkabuz, Raba Wyżna Podsarnie 9, tel 18 2771831, 662869090 - masa błędów wykonawczych typu : mieli cały worek podkładek dystansowych pod zbrojenie ,a założyli ledwie kilka...dopiero po interwencji, już podczas zalewania betonem unosili zbrojenie i wkładali dystanse ;/ słabo zaszalowane slupy - efektem było wyplyniecie betonu na 2 slupach, a 4 po wyschnięciu trzeba było skuwać ;/ najgorsze to wieniec! masakrycznie krzywa górna powierzchnia wieńca (choć sam w sobie trzyma poziom, ale nie równosci miejscami dochodziły do 5cm ;/ na budowie straszny syf typu walające sie puszki po piwie, a w blaszaku w którym trzymali swój sprzęt reklamówki z resztkami żarcia, z których już same wychodziły kości z kurczaka ;/ no i najgorsze to to, ze umówieni byliśmy na budowę całego SSO, a do wieźby ekipa już się nie zjawiła. Szef przeszło 2 miesiące nas zwodził "w przyszłym tygodniu na 100% przychodzimy"!! żeby było sprawiedliwie napisze, ze nie wszystko było źle zrobione! ściany wymurowane wzorowo(prosto, równo - idealnie), sam czas murowania i ogólnie roboty wręcz ekspresowy - mimo wszystko NIE POLECAM!!! minusy zdecydowanie przysłaniają plusy ;/

  19. #1999
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie

    A ja tak troszkę z innej beczki : jeżeli ktoś szuka biura rachunkowego które pomoże mu w sporządzeniu wniosku VZM 1to polecam skorzystać z usług biura rachunkowego RACH -MAR MARTA NOWAK , znajdującego się w Węgrzcach (prawie naprzeciwko Starostwa ),tel.503150761 ..Dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy.Cena równiez ok.

  20. #2000

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA !!!
    Firma ESKABUD z Proszówek, dane teleadresowe na stronie: http://eskabud.pl/index.htm
    Wykonywali dla nas stan surowy otwarty - mogę z czystym sumieniem ich polecić. Są naprawdę rzetelni, dokładni, terminowi. Efekt możecie oglądać w naszym albumie (poniżej link). Przed podpisaniem umowy dostaliśmy bardzo dokładnie przygotowany kosztorys, potem na bieżąco (po każdym etapie) się rozliczaliśmy - nie było żadnych "dodatkowych", ukrytych kosztów, wszystko tak jak w ustaleniach. Ściany równiutkie, wszystko zgodnie z projektem, udało im się nawet przerobić schody, których - według architekta - nie dało się absolutnie zmienić ...

Strona 100 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony