dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 145 z 214
Pokaż wyniki od 2.881 do 2.900 z 4265
  1. #2881

    Domyślnie

    Poleci ktoś dokładnego i ogarniętego fachowca do zrobienia zabudowy i obudowy kominka z granitu? Docelowo ma to wyglądać bardzo purystycznie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2387.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	173250

    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam,
    Maciek

  2. #2882
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Poszukuje sprawdzonej firmy od projektowania ogrodów - możecie kogoś polecić? Było już u nas kilka osób, ale widzę, że z racji kilku poziomów zaprojektowanie ogrodu nie będzie takie łatwe...

    Cytat Napisał południowa Zobacz post
    witam, poszukuje sprawdzonych ekip do isnstalacji - hydraulika - wod-co-gaz, do kominka z płaszczem wodnym, ekipy do tynkow maszynowych cem-wap, wylewek. Za wszelkie namiary dziekuje
    Południowa - odnośnie tynków maszynowych cem-wap polecam SuperTynki z Krakowa - www.supertynki.pl - zdjęcia u mnie w wątku. Kontakt telefoniczny: Tomek - 601-667-101. Powołaj się na Forum.

  3. #2883
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał comeon Zobacz post
    Poleci ktoś dokładnego i ogarniętego fachowca do zrobienia zabudowy i obudowy kominka z granitu? Docelowo ma to wyglądać bardzo purystycznie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2387.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	173250
    Sprawdź elkominki.pl - u mnie robili coś w podobnym stylu (zdjęcia w dzienniku) - proste, tyle że kominek narożny, również obudowany granitem, ciepła bryla (o ile pamiętam, mają też kilka pozytywnych opinii na białej liście)

  4. #2884
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Poszukuje sprawdzonej firmy od projektowania ogrodów - możecie kogoś polecić?
    W uporządkowanej liście Zbigniewa w dziale "projektanci" znalazło się -ku mojej dużej zawodowej satysfakcji-kilka wpisów mnie polecających
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4056113

  5. #2885

    Domyślnie

    ŚNIEŻNO BIAŁO-ZŁOTA LISTA
    Pan PIOTR ŚLUSARCZYK,
    tel. 505 090 553
    http://pslusarczyk.pl/

    Był początek października 2012 roku. Szukałem kogoś do ocieplenia dachu.
    Telefon do Pana Piotra w środku tygodnia, spotkanie w sobotę na budowie.
    Krótka wizja lokalna, dogadanie ceny i zaczynamy pracę w najbliższą środę.
    W ciągu 8 dni, Pan Piotr wraz z pracownikami, ocieplił całe poddasze!
    Cena bardzo dobra, jakość świetna, tempo prac rewelacyjne.

    Jako że nie miałem wybranej ekipy do dalszych prac wykończeniowych a byłem bardzo zadowolony, dodatkowo na moje szczęście Panu Piotrowi wypadła z terminarza ogromna robota, zaczęliśmy rozmawiać o możliwości kontynuowania współpracy.

    Byliśmy tak zadowoleni z efektów, że zakres prac powiększył się o drugi dom (jest to budowa typu bliźniak, za ścianą rodzina).

    W taki oto sposób, z prac mających trwać 2 tygodnie, Pan Piotr "zadomowił" się u nas na kolejne 4 miesiące.
    Podsumowując cały zakres prac:
    - zostały wykonane gładzie (1300m2)
    - malowanie (1300m2)
    - zabudowy karton-gipsowe (zdjęcia tych majstersztyków już niebawem)
    - drobne poprawki elektryczne (nie było potrzeby wzywania elektryka)

    Jako darmowy bonus(bez żadnych ukrytych dopłat): ułożenie paneli podłogowych (180m2), montaż karniszy, montaż schodów strychowych wraz z obróbką, drobne tapetowanie, krótko mówiąc wszystko co potrzebne do wprowadzenia!

    Jako ciekawostkę należy dodać, że zarówno gładzie jak i malowanie zostały wykonane maszynowo, przez co efekt jest powalający - jednolita tafla!!!

    Drugą ciekawostką jest fakt, że Pan Piotr udostępnił nam swój maksymalny rabat na materiały u producenta.

    W trakcie całej współpracy należy zwrócić uwagę na wyjątkową dbałość o porządek (z kompleksowym wysprzątaniem budowy przed wyjazdem), samodzielność wykonawcy (jak jest potrzeba coś dokupić, Pan Piotr wchodzi na internet i sam szuka gdzie można coś kupić w okolicy), żadnego narzekania, natychmiastowe poprawki, fachowe doradztwo.

    Na sam koniec miła rozmowa i dodatkowy rabat na robociznę, więc pożegnanie wyjątkowo sympatyczne.

    Z czystym sumieniem mogę polecić. Polecenie należy policzyć x2, ponieważ inwestorzy z obu domów są zadowoleni.
    Niedowiarków zapraszam do obejrzenia efektów.
    A Panu Piotrowi i jego ekipie pozostaje mi jeszcze raz podziękować i pozdrowić.
    Ostatnio edytowane przez mc2000 ; 03-03-2013 o 10:47

  6. #2886

    Domyślnie

    Poszukuję sprawdzonej firmy od alarmów- możecie kogoś polecić?

  7. #2887
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał rysiekf Zobacz post
    Poszukuję sprawdzonej firmy od alarmów- możecie kogoś polecić?
    Mieliśmy okazję współpracować z firmą "Alarm", www.alarm.krakow.pl i w sumie współpraca bez zarzutów. Terminowo, cenowo na tle konkurencji dość dobrze. Mogę polecić.

  8. #2888
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał mc2000 Zobacz post
    ŚNIEŻNO BIAŁO-ZŁOTA LISTA
    Pan PIOTR ŚLUSARCZYK,
    tel. 505 090 553
    http://pslusarczyk.pl/

    Był początek października 2012 roku. Szukałem kogoś do ocieplenia dachu.
    Telefon do Pana Piotra w środku tygodnia, spotkanie w sobotę na budowie.
    Krótka wizja lokalna, dogadanie ceny i zaczynamy pracę w najbliższą środę.
    W ciągu 8 dni, Pan Piotr wraz z pracownikami, ocieplił całe poddasze!
    Cena bardzo dobra, jakość świetna, tempo prac rewelacyjne.

    Jako że nie miałem wybranej ekipy do dalszych prac wykończeniowych a byłem bardzo zadowolony, dodatkowo na moje szczęście Panu Piotrowi wypadła z terminarza ogromna robota, zaczęliśmy rozmawiać o możliwości kontynuowania współpracy.

    Byliśmy tak zadowoleni z efektów, że zakres prac powiększył się o drugi dom (jest to budowa typu bliźniak, za ścianą rodzina).

    W taki oto sposób, z prac mających trwać 2 tygodnie, Pan Piotr "zadomowił" się u nas na kolejne 4 miesiące.
    Podsumowując cały zakres prac:
    - zostały wykonane gładzie (1300m2)
    - malowanie (1300m2)
    - zabudowy karton-gipsowe (zdjęcia tych majstersztyków już niebawem)
    - drobne poprawki elektryczne (nie było potrzeby wzywania elektryka)

    Jako darmowy bonus(bez żadnych ukrytych dopłat): ułożenie paneli podłogowych (180m2), montaż karniszy, montaż schodów strychowych wraz z obróbką, drobne tapetowanie, krótko mówiąc wszystko co potrzebne do wprowadzenia!

    Jako ciekawostkę należy dodać, że zarówno gładzie jak i malowanie zostały wykonane maszynowo, przez co efekt jest powalający - jednolita tafla!!!

    Drugą ciekawostką jest fakt, że Pan Piotr udostępnił nam swój maksymalny rabat na materiały u producenta.

    W trakcie całej współpracy należy zwrócić uwagę na wyjątkową dbałość o porządek (z kompleksowym wysprzątaniem budowy przed wyjazdem), samodzielność wykonawcy (jak jest potrzeba coś dokupić, Pan Piotr wchodzi na internet i sam szuka gdzie można coś kupić w okolicy), żadnego narzekania, natychmiastowe poprawki, fachowe doradztwo.

    Na sam koniec miła rozmowa i dodatkowy rabat na robociznę, więc pożegnanie wyjątkowo sympatyczne.

    Z czystym sumieniem mogę polecić. Polecenie należy policzyć x2, ponieważ inwestorzy z obu domów są zadowoleni.
    Niedowiarków zapraszam do obejrzenia efektów.
    A Panu Piotrowi i jego ekipie pozostaje mi jeszcze raz podziękować i pozdrowić.
    Dziękuję!
    Ostatnio edytowane przez slusar ; 04-03-2013 o 19:40

  9. #2889

    Domyślnie

    Na prośbę mojego stolarza aktualizuje dane, bo zmieniła sie mu strona internetowa:

    www.bdjstolarnia.pl

    Jakby ktos szukal dobrego stolarza - to polecam pana Domanskiego raz jeszcze
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  10. #2890
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gregorwinn

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    myslenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał rysiekf Zobacz post
    Poszukuję sprawdzonej firmy od alarmów- możecie kogoś polecić?
    Ja skorzystalem z ELECTRO COMFORT - 600 288 490. Alarm z powiadamianiem bo sasiedzi cos chyba ogłuchli
    Ostatnio edytowane przez gregorwinn ; 08-03-2013 o 12:53

  11. #2891
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Absolutnie biała lista wykonawców w zakresie szeroko rozumianej elektryki, instalacji alarmowej, tv, internet, tel - ogólnie wszystko co związane z kablami.
    Fachowe doradztwo, zrozumienie i 100% zadowolenie inwestora - co się b. rzadko zdarza
    Wykonawca co prawda pochodzi z okolic Nowego Targu ale również skorzystałem z usług z polecenia i odległość nie stanowiła przeszkód:
    P. Grzegorz tel 604524098
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

  12. #2892

    Domyślnie

    Lustrzana, u siebie w Łuczanowicach masz kierbuda - p.Henryk Baran, polecany tu na forum. Nie potwierdzę jeszcze sama, jak dokładnie układa się z nim współpraca, bo my dopiero na początku budowania (za kilka dni się tyczymy), ale opinie widziałam dobre, rozmawialiśmy też z sąsiadami (budujemy się w Węgrzynowicach), który go mieli i byli zadowoleni.

  13. #2893
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Witam, pisałam na grupie krakowskiej ale pozostało bez odzewu, więc może tutaj będę miała więcej szczęścia....poszukuje kogoś do wykonania ogrodzenia - front z klinkieru, pozostała część - siatka na podmurówce. Polecicie kogoś?
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  14. #2894
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justka_krk Zobacz post
    Witam, pisałam na grupie krakowskiej ale pozostało bez odzewu, więc może tutaj będę miała więcej szczęścia....poszukuje kogoś do wykonania ogrodzenia - front z klinkieru, pozostała część - siatka na podmurówce. Polecicie kogoś?
    Może ktoś z tej listy ?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4056161

  15. #2895
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Niestety, po wykonaniu kilku telefonów z listy Zbigniewa, nie znalazłam tam fachowców od wykonania ogrodzenia z klinkieru i/lub siatki. Telefony do typowych wykonawców ogrodzeń milczą, nie są odbierane. Reszta osób na liście to bramy, balustrady kute. Wykonawcę do tej pracy już mam, a potrzebuję po prostu ogrodzenia...
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  16. #2896
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Niestety nie ma pewności czy wszyscy z listy dalej działają .
    Jeżeli ktoś ,coś ustali odnośnie konkretnego wykonawcy, prosze o informacje , zawsze mogę nanieść aktualne namiary.
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 02-07-2013 o 06:46

  17. #2897
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gargamel88

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-518
    Posty
    1

    Domyślnie Klient firmy Graffiti - niedaleko PanelPol

    W sumie dziwie się że dokonaliście zakupów w PanelPol przecież w internecie jest mnóstwo negatywnych opinii na ich temat.
    Ja osobiście budując dom skorzystałem z firmy Graffiti na Węgrzcach czyli ok 2 km za PanelPol i nie powiem żebym miał jakie kol wiek zarzuty.
    Kupiłem u nich okna, bramę drzwi, podłogi, schody - i wszystko jest OK poza regulacjami. Co najważniejsze czułem że rozmawiam z profesjonalistami.
    Polecam przede wszystkim sprzedawcę Pana Maćka

  18. #2898
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    upiór

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-693
    Posty
    1

    Domyślnie

    Bardzo poważnie przestrzegam przed pseudo firmą raf-tynk (kaszów-rybna)facet nie ma kompletnie pojęcia o tynkach,tynki w jego wykonaniu to prawdziwa masakra,krzywizny,dziury,wybulenia,brak kątów,szpalety masakrycznie krzywe,dramat!!!nie odbiera telefonów,poprawek nie umie wykonać,na budowie syf,pijaństwo.przestrzegam przed rafałem irlikiem,szkoda nerwów,kasy i wogóle,nawet za darmo nie warto go brać.moja przygoda z tym delikwentem ma finał w sądzie,wystrzegajcie się go!!!!!!!!!

  19. #2899
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał upiór Zobacz post
    Bardzo poważnie przestrzegam przed pseudo firmą raf-tynk (kaszów-rybna)facet nie ma kompletnie pojęcia o tynkach,tynki w jego wykonaniu to prawdziwa masakra,krzywizny,dziury,wybulenia,brak kątów,szpalety masakrycznie krzywe,dramat!!!nie odbiera telefonów,poprawek nie umie wykonać,na budowie syf,pijaństwo.przestrzegam przed rafałem irlikiem,szkoda nerwów,kasy i wogóle,nawet za darmo nie warto go brać.moja przygoda z tym delikwentem ma finał w sądzie,wystrzegajcie się go!!!!!!!!!
    Ale ten Pan ma już gdzieś teczkę o ile dobrze pamiętam!

  20. #2900

    Domyślnie

    szukam parkieciarza z duzym doswiadczeniem (teren warszawy)

Strona 145 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony