dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 236 z 258
Pokaż wyniki od 4.701 do 4.720 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #4701
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    To po chwościku buraka. Nie wiedziałem o grejpfrucie i skórkach, o pestkach tak, tylko to chyba na choroby grzybowe, a nie szkodniki. Na śmietkę w cebuli działa? Jak nie to napisz co?
    Ja nie jestem nauczyciele, jestem konsumente. Dziwi mnie to ze jestes takim wielkim fachowcem we wszystkich, a o podstawach nic nie wiesz. Dziwne. Zaloz sobie watek o opryskach i tam pytaj.

  2. #4702

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Ja nie jestem nauczyciele, jestem konsumente. Dziwi mnie to ze jestes takim wielkim fachowcem we wszystkich, a o podstawach nic nie wiesz. Dziwne. Zaloz sobie watek o opryskach i tam pytaj.
    Ten grejpfrut to jest na choroby grzybowe. Ja pisałem i pytałem o "biologicznej ochronie szkodników", jak to sam kiedyś nazwałeś. Pewnie, że nie wiem wszystkiego, już dawno o to pytałem, w przeciwieństwie do ciebie.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  3. #4703

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Macie takie braki w wiedzy ze ho ho! W zywnosci organicznej wszystkie skladniki musz byc organiczne, taki wymog prawny. Cukier organiczny jest tylko 10% drozszy od konwencjonalnego. Tyle!

    No podaj jeszcze jak przy pomocy takiego cukru przedłużyć przydatność warzyw do spożycia.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  4. #4704
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No podaj jeszcze jak przy pomocy takiego cukru przedłużyć przydatność warzyw do spożycia.
    Za bardzo sie spoufalasz. Nie wiem czy to rozumiesz. Nie bede sie rozpisywal na ten temat, spoufalania. Juz to wiele razy sugerowalem, widac to w moich wypowiedziach. Jest zasadnicza roznica miedzy nami, i nie chodzi tutaj o to ze mam dostep do swiezych organicznych warzyw przez caly rok, i dlatego moglbym zwyczajnie olewac w wiekszosci pytania ktore mnie nie interesuja. To tak delikatnie.

    ps oczywiscie jesli bylby to np. Chef P. , odowiedzialbym natychmias

  5. #4705
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No to pokazałeś "klasę". To forum to chyba nie widziało jeszcze tyle i takich epitetów obrażający inne osoby. Były różne od ciebie jak np. "forumowy idiota", ale w jednym poście "pokazałeś" swoją osobowość.

    Gówna nie jadam wypraszam sobie. Tak robię gnojówkę z np. z pokrzyw, najlepsza, do wszystkiego. Mam swoją pasiekę i wycinam drzewa do spalania. Reszta cóż komentować. Chyba zapomniałeś kto tutaj pierwszy komu na post odpisał kompletnie w innym temacie.
    Uważam, że zostały przekroczone pewne granice. Bardzo przekroczone.
    Do Redakcji Muratora. chef paul przekroczył już wszystkie granice przyzwoitości. Myślałem ,że bitwa jest bitwą kulinarną.Posunął się za daleko i za dożo sobie pozwala.
    dawaj następną "witaminę" dla zabawy "kulinarny złamany dzbanie" kulinarna amebo

    gówno zjadło gówno `

    ps - pozwól, że żałosny bełkot "wytwórcy gnoju i miodu oraz spalacza drzewa" pominę ... Twoje wypowiedzi zdecydowanie bardziej mnie bawią ... Jego są monotonne, "włażące w Twoją dupę" i pozbawione sensu
    ... "vvvvv" ponownie do wora "ignorowanych kretynów" (uprzejmie proszę o zaprzestanie cytowania tego buraczanego wytwórcę gnoju) ... zresztą w swej uprzejmości żegnał się ze mną już wielokrotnie, aczkolwiek "żal mu tak dupę ściska", iż pisze post za postem ku mnie adresowany
    Tego nie mówi człowiek.

  6. #4706
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Do Redakcji Muratora. chef paul przekroczył już wszystkie granice przyzwoitości. Myślałem ,że bitwa jest bitwą kulinarną.Posunął się za daleko i za dożo sobie pozwala.

    Tego nie mówi człowiek.
    Kto to pisze!!! Człowiek który ze śmierci córki Pawła zrobił sobie temat do wyśmiewania!!!

  7. #4707
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Przed chwilą zostałem poproszony przez użytkownika Chef Paul o zamieszczenie poniższego oświadczenia.

    Cytat Napisał Chef Paul
    Z uwagi na brak możliwości wypowiedzenia się we własnej sprawie i obronie, poprosiłem forumowicza "WP" o opublikowanie poniższego tekstu:
    (emisariuszy w cywilizowanym świecie się nie zabija )

    Coś* pominąłem ? Kogoś obraziłem, (kto pisze o sobie):

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No ale w piekarniku darmowym drzewem nie zapalę. ...
    post #1911 "wariacje kulinarne NS "No ależ sra. Super nawóz jest z tego. Ekologiczny.* Z pokrzyw tez robię gnojówkę. Ma takie super miejsce, gdzie ja sobie zrywam ... "

    post # 4472 "kulinaria" "... Co Ty z US jesteś? Za to mód robię z kumplem, bo ma wiedzę i doświadczenie ... "

    "kulinarny, parówkowy rozwielitek" ma problem w swych narcystycznych, kłamliwych opowieściach w tym mini-blogu prowadzonym przez niego na tym forum ?
    .. a może problemem jest Pan Buk, do którego modli się ten " kulinarny pantofelek", by "ukarał srogo Jego adwersarza"
    Ten cały "łamany temat" wraz z kłamliwymi* opowieściami jego autora, to jeden wielki cyrk rozweselający forumowiczów

    Któryż to z "moderatorów" został urażony mymi wypowiedziami, w odpowiedzi na rzucane w mą stronę kłamstwa i znieważanie, na które odpowiadałem w podobnym tonie, do poziomu zbliżonego do adwersarzy ? ... być może (ten moderator lub Redakcja), stołuje się zgodnie z zaleceniami i bierze przykład z tej "kulinarnej ameby" porównującej się do Chefa Amaro
    .. no tak cichaczem bez podania któż to taki ?
    Moje imię i nazwisko jest na tym forum znane i odpowiadam za pisane tutaj teksty ... może więc niech i "cichociemny modek" uchyli przyłbicy ? ... choć obawiam się, że być może modli się do tego samego Pana Buka w podobnych intencjach i pozostanie "bezimienny" ... abderyta bez odwagi

    ps - dla przypomnienia (brak reakcji Redakcji, uważam za przyzwolenie):
    Forumowicz "vvvv" w swych kłamliwych i chamskich oszczerczych wypowiedziach pod moim adresem pisze:
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    ... Tutaj "pseudo hamerykańscy miszczowie kulinarni" wyskakują z tekstami, pisząc, że wprost wspierają niszczenie lasów Amazonii. Bez obciachu. Do tego, że ich nie interesuje i mają gdzieś, że ludzie głodują. Co tych dwóch ma w głowach? Pustka. Porażka. ...
    Nigdy i nigdzie, nie zajmowałem stanowiska na powyżej rzeczone w cytacie kazusy, przedstawiane przez kłamcę i oszczercę forumowicza "vvvv".

    Problem szeroko pojętego "głodu" nie jest mi obojętny (szczególnie jako członka społeczności gastronomicznej). Między innymi dlatego aktywnie współpracuję, z organizacjami zarówno polskimi jak i amerykańskimi, pomagającymi w zwalczaniu powyższych problemów.

    .. coś na ten temat ? Czy "zamiatamy sprawę pod dywan" kasując posty ?
    Za chamskie prowokacje na tym forum odpowiedzialna jest Redakcja i kilku moderatorów, którzy dopuszczają do tego typu polemik.
    Krytyka i kpina z fantasmagorii kilku forumowiczów została zakazana na tym forum ? ... proszę więc o wstawienie stosownego punktu do regulaminu

  8. #4708
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie


  9. #4709
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Do Redakcji, który z moderatów odstawił tak prymitywny żenujacy cyrk łamiący regulamin. Robicie tutaj wzykły szmatławiec bez zasad!

  10. #4710
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ktoś chyba zapomniał o zdrowym rozsądku i nie wie ,że to nie prywatny folwark tylko forum publiczne.

  11. #4711
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ktoś chyba zapomniał o zdrowym rozsądku i nie wie ,że to nie prywatny folwark tylko forum publiczne.
    Tak, to nie jest ani prywatny folwark ani prywatny blog "kulinarny" na którym można codziennie publikować zdjęcia swoich posiłków.
    To jest Forum Murator.
    To największe w Polsce forum o budowaniu i o życiu. To kopalnia wiadomości, miejsce służące wymianie doświadczeń, opinii i poglądów. To także kwitnące życie społeczności.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #4712
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ktoś chyba zapomniał o zdrowym rozsądku i nie wie ,że to nie prywatny folwark tylko forum publiczne.
    Świat się kończy.

    NS pisze o zdrowym rozsądku?

  13. #4713
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ok . Do Redakcji Muratora. Pod presją i postulatem d7d nie potrafiącego gotować gdy buduje się dom , który to po raz kolejny żąda zamknięcia wątków kulinarnych.

    Proszę je w takim razie zamknąć.

  14. #4714
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ok . Do Redakcji Muratora. Pod presją i postulatem d7d nie potrafiącego gotować gdy buduje się dom , który to po raz kolejny żąda zamknięcia wątków kulinarnych.

    Proszę je w takim razie zamknąć.
    Nie chcesz - nie wchodź na te wątki.
    Masz aspiracje prowadzić bloga kulinarnego - to go prowadź, a ten wątek w spokoju.

  15. #4715
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał marjucha Zobacz post
    Nie chcesz - nie wchodź na te wątki.
    Masz aspiracje prowadzić bloga kulinarnego - to go prowadź, a ten wątek w spokoju.
    Możesz to sprecyzować? mam nie wchodzić w swój wątek ? Czy ten w którym jesteś bardzo roszczeniowy ? Dotyczy to według Twojej opinii tylko mnie czy wszystkich ? I na koniec..... o jakich Ty aspiracjach prawisz? Po co Ty w takim razie tu wchodzisz ?

  16. #4716
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Możesz to sprecyzować? mam nie wchodzić w swój wątek ? Czy ten w którym jesteś bardzo roszczeniowy ? Dotyczy to według Twojej opinii tylko mnie czy wszystkich ? I na koniec..... o jakich Ty aspiracjach prawisz? Po co Ty w takim razie tu wchodzisz ?
    Nie zrozumiałeś czy jak zawsze będziesz próbował nakręcić małą (bądź dużą) aferkę?
    Przecież tym się karmisz i tym żyjesz.
    Z mojej strony koniec dyskusji.

  17. #4717
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... cóż powiedzieć:
    Generalnie nazywam rzeczy "po imieniu", nie zmienię tego i zmieniać nie zamierzam.
    Wszystkie kulinarne wątki na tym forum , stały się "kulinarnym szambem"
    ... podziękować takiej sytuacji możemy "rewolucyjnemu łamaczowi" i jego proteuszom, ... gdzie tylko wejdą, tam kloaka

    Propozycje kulinarne, "łamiącego" kulinarną sztukę i zasady, (przyrównywującego się do takich Szefów jak np Wojtek Amaro - stosowną wypowiedź znajdziecie bez problemu, choć "miszcz" zmienił ją krótko po mej odpowiedzi w swym oświadczeniu ), są moim zdaniem już nawet nie śmieszne.
    Krytyka jego "propozycji kulinarnych", (przyznaję, że z mojej strony, wielokrotnie w słowach graniczących z ultracyzmem), spotyka się zwykle z prymitywną, prostacką, obelżywą i kłamliwą odpowiedzią, dotykającą bezpośrednio personaliów adwersarza.

    Aspirujący w swej własnej optyce, jako "demirug" zmian jakościowych w "sztuce kulinarnej", jest potwierdzeniem schizofrenicznej pogoni za jakością nie do osiągnięcia, przy jego wiedzy, możliwościach i statusie.

    Reasumując:
    Propozycje "łamacza przepisów kulinarnych" mogą się skończyć nie tylko rozwolnieniem ale w niektórych przypadkach poważnymi zatruciami, (np salmonellą).
    Inedita powyższej osoby, w wypisywanych przez niego tekstach, (w patetycznej, śmiesznej, bełkotliwej formie, z wyrażeniami których użycia w kontekście zdania, autor tych wypowiedzi nie rozumie), jest takoż sama jak w jego propozycjach kulinarnych

    Redakcji, życzę wesołej zabawy w szambie autorskim, kulinarnego adherenta (wraz z remedium na "zatwardzenie" w razie potrzeby)
    Ponadto, (przy okazji), pragnę ostrzec Redakcję by się w przyszłości nie naraziła "miszczowi" gdyż może ją spotkać jakieś zabawne wydarzenie
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ... za takie słowa powinien dostać w papu bo mnie poraziło. ...
    Kończąc niniejszą wypowiedź informuję, iż wybieram się na "wakacje"
    ... czasu nie określam, być może wydłuży się do okresu wymiany "Redakcji" na "nową Redakcję" (nic przecież nie trwa wiecznie, a będąc użytkownikiem tego forum, "przeżyłem" już kilka "Redakcji")

    ps - ku sprostowaniu:
    1 ... w sprawie warzyw konserwowanych cukrem (info z fotografią była uprzejma Redakcja wyciąć wraz z całym postem)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1570903118291.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	436077
    przykład dla nieuków, Imbir (warzywo) konserwowane cukrem.

    2 ... dla przygłupów płaczących o "ocynkowanych wiadrach" (info wraz z foto wycięte przez Redakcję)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1570903125498.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	436078
    ... do "naczyń ozdobnych" np takich jak wiaderka, lub do "kulinarnych połamanych dzbanów", wstawiamy stosownie certyfikowane doniczki

    Smakoszy i koneserów serdecznie pozdrawiam, ... toast wznosząc winem zacnym
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191013_093722.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	436079

    Koledze WP dziękuję za zamieszczenie mego oświadczenia
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 19-10-2019 o 23:22 Powód: dopisek
    unde venis et quo tendis

  18. #4718
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... cóż powiedzieć:
    Generalnie nazywam rzeczy "po imieniu", nie zmienię tego i zmieniać nie zamierzam.
    Wszystkie kulinarne wątki na tym forum , stały się "kulinarnym szambem"
    ... podziękować takiej sytuacji możemy "rewolucyjnemu łamaczowi" i jego proteuszom, ... gdzie tylko wejdą, tam kloaka

    Propozycje kulinarne, "łamiącego" kulinarną sztukę i zasady, (przyrównywującego się do takich Szefów jak np Wojtek Amaro - stosowną wypowiedź znajdziecie bez problemu, choć "miszcz" zmienił ją krótko po mej odpowiedzi w swym oświadczeniu ), są moim zdaniem już nawet nie śmieszne.
    Krytyka jego "propozycji kulinarnych", (przyznaję, że z mojej strony, wielokrotnie w słowach graniczących z ultracyzmem), spotyka się zwykle z prymitywną, prostacką, obelżywą i kłamliwą odpowiedzią, dotykającą bezpośrednio personaliów adwersarza.

    Aspirujący w swej własnej optyce, jako "demirug" zmian jakościowych w "sztuce kulinarnej", jest potwierdzeniem schizofrenicznej pogoni za jakością nie do osiągnięcia, przy jego wiedzy, możliwościach i statusie.

    Reasumując:
    Propozycje "łamacza przepisów kulinarnych" mogą się skończyć nie tylko rozwolnieniem ale w niektórych przypadkach poważnymi zatruciami, (np salmonellą).
    Inedita powyższej osoby, w wypisywanych przez niego tekstach, (w patetycznej, śmiesznej, bełkotliwej formie, z wyrażeniami których użycia w kontekście zdania, autor tych wypowiedzi nie rozumie), jest takoż sama jak w jego propozycjach kulinarnych

    Redakcji, życzę wesołej zabawy w szambie autorskim, kulinarnego adherenta (wraz z remedium na "zatwardzenie" w razie potrzeby)
    Ponadto, (przy okazji), pragnę ostrzec Redakcję by się w przyszłości nie naraziła "miszczowi" gdyż może ją spotkać jakieś zabawne wydarzenie
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ... za takie słowa powinien dostać w papu bo mnie poraziło. ...
    Kończąc niniejszą wypowiedź informuję, iż wybieram się na "wakacje"
    ... czasu nie określam, być może wydłuży się do okresu wymiany "Redakcji" na "nową Redakcję" (nic przecież nie trwa wiecznie, a będąc użytkownikiem tego forum, "przeżyłem" już kilka "Redakcji")

    ps - ku sprostowaniu:
    1 ... w sprawie warzyw konserwowanych cukrem (info z fotografią była uprzejma Redakcja wyciąć wraz z całym postem)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1570903118291.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	436077
    przykład dla nieuków, Imbir (warzywo) konserwowane cukrem.

    2 ... dla przygłupów płaczących o "ocynkowanych wiadrach" (info wraz z foto wycięte przez Redakcję)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1570903125498.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	436078
    ... do "naczyń ozdobnych" np takich jak wiaderka, lub do "kulinarnych połamanych dzbanów", wstawiamy stosownie certyfikowane doniczki

    Smakoszy i koneserów serdecznie pozdrawiam, ... toast wznosząc winem zacnym
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191013_093722.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	436079

    Koledze WP dziękuję za zamieszczenie mego oświadczenia
    Masz rację.
    A Redakcja nadal nie reaguje.
    Nie bądź za długo na "wakacjach"
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 20-10-2019 o 15:58
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #4719
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    ......Kończąc niniejszą wypowiedź informuję, iż wybieram się na "wakacje"
    ... czasu nie określam, być może wydłuży się do okresu wymiany "Redakcji" na "nową Redakcję" (nic przecież nie trwa wiecznie, a będąc użytkownikiem tego forum, "przeżyłem" już kilka "Redakcji") ..............

    Dopiero to przeczytałem i ponownie jestem w szoku na co pozwala sobie Paul.Będzie wymieniał Redakcję?


    To zabawne wydarzenie zwie się
    papu
    pieszczotliwie: jedzenie

  20. #4720
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ...
    Redakcji, życzę wesołej zabawy w szambie autorskim, kulinarnego adherenta (wraz z remedium na "zatwardzenie" w razie potrzeby)
    Ponadto, (przy okazji), pragnę ostrzec Redakcję by się w przyszłości nie naraziła "miszczowi" gdyż może ją spotkać jakieś zabawne wydarzenie


    Kończąc niniejszą wypowiedź informuję, iż wybieram się na "wakacje"
    ... czasu nie określam, być może wydłuży się do okresu wymiany "Redakcji" na "nową Redakcję" (nic przecież nie trwa wiecznie, a będąc użytkownikiem tego forum, "przeżyłem" już kilka "Redakcji")
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Dopiero to przeczytałem i ponownie jestem w szoku na co pozwala sobie Paul.Będzie wymieniał Redakcję?
    papu
    pieszczotliwie: jedzenie
    To zabawne wydarzenie zwie się
    https://sjp.pl/papu
    Znowu manipulujesz.
    Oryginalna twoja wypowiedź poniżej
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Dokładnie wszystko się wyjaśniło .Brawo Ty. Choć powiem Ci ,że za takie słowa powinien dostać w papu bo mnie poraziło.Do ignorowanych przyjdzie przywyknąć.

    Jutro wybory. Siemka.
    Widzisz gdzieś odniesienie do papu = jedzenie ??
    "za takie słowa powinien dostać w papu" ="za takie słowa powinien dostać w jedzenie" ??
    Wielokrotny Manipulant.
    Miej odwagę i przyznaj się do swojej wypowiedzi i do sensu tej wypowiedzi.

    W którym miejscu Chef Paul sugeruje "wymianę Redakcji" na Jego życzenie czy wskutek Jego działania ??
    Znowu manipulujesz.

    Redakcjo ! Obudź się!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 236 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony