dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 55
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 1091
  1. #361
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    Wuj z polityką. Najważniejsze są fakty, tylko one się liczą.

    Piszesz Popow?
    Popow radio znalazł u Marconiego na strychu

  2. #362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Rozumiem..
    Dla Ciebie Popow gorszy od Marconiego - bo Ruski...
    Czy Ty nie mylisz czasem polityki z nauką?
    Bo cuś mi się zdaje - że mylisz.

    Adam M.
    Sekcja 29155 ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #363
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Popow radio znalazł u Marconiego na strychu
    ))) ale mnie zaskoczyliście, widzę same pozytywy, więc cewka działa na odległości na wszystkich uczestników dyskusji

    p.s: było badanie i to profesjonalne, badali ekran (nalepkę) na telefon co ekranuje nie korzystne pole elektromagnetyczne wytwarzane telefonem. Blokowała pole 100% ale szczęka wszystkim opadła gdy się okazało, że gdy z tego telefonu dzwoniono na inny telefon to tamten też nie promieniował. A więc wszyscy co oglądali cewkę na paluszku mojej córki podpadali automatycznie pod jej pozytywne działanie

    Zrobiłem generator i odpaliłem wariata. Czy ktoś wie dla czego diody świecą? https://www.elektroda.pl/rtvforum/vi...13112#18213112

  4. #364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.193

    Domyślnie

    No, wie...
    Świecą, bo wymusiłeś przepływ prądu przez nie, a to są diody świecące.
    ładna zabawka politechniczna do dzieci w szkolnym wieku.
    Do tego powinien być też wykład w podręczniku opisujący to zjawisko.
    Znajdz i poczytaj.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  5. #365
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Oj, nie byłbym taki pewny, w żadnym podręczniku nie znajdziesz opis zasady działania kondensatora Tesli. A że prąd zasila diody to wiadomo, tak skonstruowane więc niema w tym mądrości wielkiej.

  6. #366
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Przyłożyłem, do głowy synu cewkę i po chwili wauuu, gorące i szczypie

  7. #367
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Przyłożyłem, do głowy synu cewkę
    Uważaj, bo Ci dziecko wezmą do rodziny zastępczej

    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #368
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Tak, zwłaszcza po tym, jak próbował przez dobrych pół godziny odpalić silnik od wkrętarki wsadzając go do środka cewki, nie umiałem jak mu wytłumaczyć dla czego nie działa bo przecież diody świecą, więc prąd jest

  9. #369
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Nie wiem na jakiej częstotliwości to działa, bo nie udało się tego zmierzyć ale przyłożone do feralnego ucha, wywołuje porządne drapanie wewnątrz ucha, jakby "choroba" próbował się wydostać na zewnątrz

  10. #370
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.193

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Oj, nie byłbym taki pewny, w żadnym podręczniku nie znajdziesz opis zasady działania kondensatora Tesli. A że prąd zasila diody to wiadomo, tak skonstruowane więc niema w tym mądrości wielkiej.
    Bredzisz.
    TESLA (czeska firma) produkowała kondensatory, o których wiadomo wszystko!
    Niektórzy nawet twierdzili, ze technicznie - slabe...= tesla

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #371
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Tak z 3 nóżkami, teraz amatorzy je wykorzystują do łapania wolnej energii

  12. #372
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.193

    Domyślnie

    Zwierać nóżki!
    Bo wykorzystają je jako wolną energię...
    Horror....

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  13. #373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Przyłożyłem, do głowy synu cewkę i po chwili wauuu, gorące i szczypie
    Cewka była podłączona do zasilania?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #374
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    Zasilanie odbywało się z eteru powszechnego

  15. #375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.193

    Domyślnie

    Znaczy... byłeś "na bani"?
    ?


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  16. #376
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Cewka była podłączona do zasilania?
    Tak była podłączona do generatorka, który jak się okazało coś tam generował ale na oscyloskopie wyglądało to żałośnie. Nie wiem jakim cudem świeciły diody. Przy okazji sprawdziłem samą cewkę na oscyloskopie pykała pięknym sinusem. Zamówiłem generatorek z prawdziwego zdarzenia (bo jak się okazało sam tego nie potrafię zrobić), oscyloskop też, Więc nareszcie będę miał wszytko jak trzeba. Jeszcze by znaleźć kogoś z nieuleczalną chorobą by przetestować cewkę, na sobie nie mogę z wiadomych powodów.
    Przykład jak chory mamy system: Dziś gadałem z gościem (może czyta ten temacik?) jego brat ma raka, rok temu czekał na chemię i w miedzy czasie znalazł "znachora" który mógłby mu pomóc ale musiałby gdzieś tam jechać, no i chyba był zdecydowany by z jego usług skorzystać aż tu lekarze się obudziły i wcisnęły mu chemię. Lekarz mówi tak, jeże Pan pojedzie do znachora to straci rentę, bo tego cudotwórstwa NFZ nie uznaje! Wynik taki, chemia nie zadziałała, napromieniować nie można bo za słaby organizm. Teraz to żaden znachor mu nie pomoże. Jedynie cewka M.(nie takich stawiała na nogi) ale on w takie rzeczy nie wierze.
    Czytałem na forum, że jest taki gość co leczy raka "ustawiając" w jakiś sposób w jego(raka) kierunku noże, tzw. finka. Kolejkę ma na pół roku do przodu. Coś w tym jest, bo ostre przedmioty, obojętnie które skupiają na czubku pole "x" które skupia również i Tor. Nie che mi się tego szukać, w temacie "chemistral" wszystko opisane, jakiś tam "argon" czy coś podobnego. A więc jak ktoś się uprze to i wymachując nożykiem w pobliżu nowotworu też może się wyleczyć

  17. #377
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    @ adam_mk Weekend jezd to wolno pić. Jeszcze wolno, chyba że czegoś nie wiem? Kiedyś gdy pod koniec dnia wychodziliśmy z lasu, to pierwszą czynnościa było włączenie radia, aby usłyszeć czy cywilizacja jeszcze istnieje i mamy do czego wracać, czy skręcamy w stronę granicy i prosimy o azyl. Teraz na smarkfonie życie jest na bieżąco, o ile jest zasięg. A las to nie miasto, więcej jest fotopułapek niż bts-ów.

  18. #378
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol;7859979:
    Dziś gadałem z gościem (może czyta ten temacik?) jego brat ma raka, rok temu czekał na chemię i w miedzy czasie znalazł "znachora" który mógłby mu pomóc ale musiałby gdzieś tam jechać, no i chyba był zdecydowany by z jego usług skorzystać aż tu lekarze się obudziły i wcisnęły mu chemię. Lekarz mówi tak, jeże Pan pojedzie do znachora to straci rentę, bo tego cudotwórstwa NFZ nie uznaje!
    Piszesz takie brednie, że głowa mała...
    NFZ z żaden sposób nie uzależnia "renty" od tego, czy ktoś marnuje pieniądze, korzystając z metod Pana Zieby, czy innego znachora-cudotwórcy.

  19. #379
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Ja się na tym nie znam bo mnie to nie dotyczy. Jak usłyszałem tak przekazałem. Jeżeli rezygnujesz z leczenia, to rezygnujesz i z zasadności "chorobowych"-jakoś tak. Jeżeli masz 55 lat i masz raka, to jesteś chory a kto opłaca chorobowe, NFZ? A po nie udanej chemii daje rentę? A po nie udanej terapii u Pana Zieby?
    Z innej beczki, syn miał złamaną rękę, trzeba było dostarczyć mnóstwo dokumentów by otrzymać ubezpieczenie, gdybym "poskładał, rękę mu Pan Zieby, to ubezpieczenia brak, bo niema papierów Był uszczerbek na zdrowiu czy nie?
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 13-10-2019 o 23:57

  20. #380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Ja się na tym nie znam bo mnie to nie dotyczy. Jak usłyszałem tak przekazałem. Jeżeli rezygnujesz z leczenia, to rezygnujesz i z zasadności "chorobowych"-jakoś tak.
    Przeczytaj swoj poprzedni wpis i pokaż, gdzie pisałeś o rezygnacji z konwencjonalnego łeczenia ?
    Napisałeś wyraźnie:
    Lekarz mówi tak, jeże Pan pojedzie do znachora to straci rentę, bo tego cudotwórstwa NFZ nie uznaje!
    Co jest, jak większość Twoich wpisów tym temacie, piramidalną bzdurą.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 14-10-2019 o 07:06

Strona 19 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony