dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 55
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 1091
  1. #641
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post

    MIKROSKOP:
    W Niemczech istnieje firma , która produkuje mikroskop o zasadzie działania opartej na wynalazku Rife'a. Jednak koszt tego mikroskopu jest kolosalny (390 tys $). Pięć z jego oryginalnych mikroskopów przetrwało do dziś – jeden z nich znajduje się w londyńskim muzeum.

    To są fakty.
    Ale jak ktoś po prostu WIE - to tym gorzej dla faktów!

    Adam M.
    Taaa, To są fakty tzw. prawdziwe i tu się zgadzam szczególnie, że "jak ktoś po prostu WIE-to tym gorzej dla faktów". I ten kolosalny koszt 390tysięcy za takie cudowne i wszechstronne urządzenie, gdzie współczesne przyrządy nie mające tych cech kosztują czasem więcej lub porównywalnie i się buduje. Spisek panie, spisek. No i te wysiłki, żeby świat się nie dowiedział, tajemnicze śmierci itp.

    Z tego opisu, który wkleiłeś wyłania się postać autora tekstu, który miał zwyczajnie epatować czytelnika, a który o fizyce niewiele wie lub ma o niej bardzo mgliste pojęcie. W punktach, bo to i tak tylko Ty przeczytasz.

    1. Zgodnie z definicją światła, którą ostatnio mi łaskawie zalinkowałeś, nawet przy pomocy tego zabiegu co w opisie powyżej, i tak nie uzyskał wiązki dobrze spolaryzowanej a to jest podobno warunek, żeby urządzenie działało. ( już potaniamy też koszty bo laser niebieski da nam lepiej niż miał Rife i w dodatku mono z małego zakresu fali)
    2.Opowieści o krysztale kwarcu nie mają tu wiele do rzeczy. Szkło kwarcowe przepuszcza fale w zakresie gdzieś 100-4000 nm przy czym widzialne to zaledwie 400-700nm. I co z tego , że przepuści fale od UVC do MIR skoro nas interesować może tylko ten wąski zakres widzialny. Rozumiem, fajnie brzmi.
    3.Zapobieganie dystorsjom i aberracjom poprzez wyodrębnienie wycinka fali. Dobrze, tylko dzisiaj i wówczas to żadna wieka sztuka.
    4.Poprawianie apertury za pomocą gliceryny i pryzmatów. Owszem pryzmat tak ale nie gliceryna, której własności immersyjne są kiepskie. I nie żaden balsam kanadyjski jak to sugerowałeś mi ostatnio. To żadna ciecz immersyjna. Gwałt Rayleigha
    5. Rozdzielczość c.d. Ani za pomocą pryzmatów , ani gliceryny czy kwarcu nie poprawi się znacząco toru optycznego, aby oglądać wyraźnie obiekty 0,5-1 mikron. Ale zapomniałem, wspomniane już prawo R. przestało obowiązywać
    6. Cytat z tekstu:"Jedno ze źródeł wspomina również, że oryginalna konstrukcja Rife'a prawdopodobnie wykorzystywała w pewien sposób efekt powiększania obrazu występujący w rzutniku: obraz rzucany był na jakiś „ekran” w mikroskopie, i dopiero ten „rzut” był powiększany przez soczewki" Stop.

    Nie chce mi się nawet tego komentować. Zapytałbym tylko autora tych wypocin, które umieściłeś: dlaczego Rife tak się ograniczał, skoro to było takie oczywiste to czemu zamiast powiększać 50tys razy nie powiększył sobie od razu milion, oglądałby w świetle widzialnym atomy.
    Skoro przy pomocy prostych i niedoskonałych dzisiaj środków dał radę, to czyżby jednak prawo Rayleigha, zaczynało go dalej ograniczać?
    Rezonans zaobserwowany przez Rife zostawiam w spokoju, za długo by pisać, ale może widocznie za pomocą np. rzutników drgań też powiększył i rzutował sobie on EM drgania spinów jąder atomowych ( bo tyko one emitują falę EM) i wprowadzał je za pomocą fal światła w rezonans łamiąc kolejne prawo - prawo zachodzenia rezonansu Nie pamiętam czyje.
    Wciąż mam wątpliwości. Ale Ty, jako fizyk uniwersytecki, bezkrytycznie wierzący w tę historię, możesz je rozwiać.
    Nie ograniczaj się, możesz mnie zbyć swoim kolejnym sloganem o głupcach, albo jak tym co to, jak ktoś już wie (w domyśle głupiec ) to już wie...

  2. #642
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Staram się przedstawiać fakty.
    Opisy w pełni powtarzalnych eksperymentów, których kotoś gdzieś dokonał.
    Cewka Miszyna to bubel jeżeli nie jest poparta naprawdę poważnymi badaniami i oceną ich wyników.
    Prace "na ślepo" w kierunku, o którym wiadomo, ze ktoś coś osiągnął.
    Żadnej kontroli jej pracy, żadnej powtarzalności i ... "wielka skuteczność na wszystko".
    To nie moze budzić zaufania.

    Adam M.
    No waśnie. Całkowicie się tym razem z Tobą zgadzam.

  3. #643
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    W 1934 roku zaprosił wszystkich liczących się Ameryce onkologów na pokazową sesję, w której naświetlił dużą grupę pacjentów zdiagnozowanych jako przypadki beznadziejne.
    Po 90-ciu dniach zabiegów 86.5% pacjentów zostało całkowicie wyleczonych, a po dalszych czterech tygodniach pozostałe 13.5%.


    Wiadomość rozeszła się błyskawicznie po amerykańskim (i nie tylko) świecie medycznym i Rife zaczął masowo przyjmować pacjentów.

    W latach do 1939 roku wyleczył ok. 10 tysięcy ludzi chorych na dotąd nieuleczalne choroby. Stał się głośny. Pisały o nim gazety.

    https://igya.pl/polecana-literatura/...alny-naukowiec

    To są fakty.
    Ale jak ktoś po prostu WIE - to tym gorzej dla faktów!

    Adam M.
    To są fakty? Na jakie podstawie tak twierdzisz?
    Bo znalazłeś takie informacje w internecie?

    Znasz liczbę pacjentów poddanych tej terapii ?
    86,5%+13,5% = 100%
    W 100% (czyli wszyscy poddani pokazowej sesji) "zostali całkowicie uleczeni" - jakieś konkrety z przepisami do literatury?

    Twierdzisz, że koszt mikroskopu = 390.000 $ jest kolosalny?
    Chyba dla Ciebie.
    390.000 $ = 1.500.000 PLN! To ma być kolosalny koszt ??

    Twierdzi, że spisek koncernów farmaceutycznych i lekarzy powoduje niemożliwość dalszych "uleczeń" tymi naświetleniami?
    Sądzisz, że ludzie naprawdę bogaci nie stosowali by tej terapii? Bo boją się reakcji koncernów i lekarzy?
    Dużo do myślenia daje wypowiedź pewnego znanego onkologa z USA:
    Jeśli któregoś dnia ktoś wynajdzie skuteczną metodę leczenia nowotworów – to w USA nastąpi trudny do przewidzenia krach w gospodarce, ponieważ przemysł farmaceutyczny obsługujący onkologię jest silniejszy od samochodowego.
    Wariat czy żonaty?
    (cytat z Adam M.)
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 05-11-2019 o 14:14 Powód: edycja i uzupełnienie
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #644
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Boli mnie staw kolanowy, Robię wszystko by się tego uczucia pozbyć. czy zastosowanie cewki Miszyna w wersji autora wpłynie i jak wpłynie czy korzystnie na moje samopoczucie i czy dolegliwości znikną?
    Ja uważam, że tak. Niestety ślepe zrobienie magicznego kułeczka to jak trafienie palcem w niebo, ja trafiłem przez przepadek albo po prosu miałem szczęście albo co nie jest głupie po prostu jestem przygotowany do takich klocków: urodziłem się w rodzinie znachorów i terapeutów (czyli geny), sam tym się zajmowałem lata, reiki i takie tam przeróżne praktyki albo i nawet wiedza o nich. Moja cewka działa na mnie i innych nie zależnie od tego czym ma zasilanie czy nie. Ktoś napisał, że dużo zależy od operatora, czyli + dla mnie. I po trzecie sposobów zasilania cewek jest kilka. Ja mam w tej chwili dwa i oby dwa działają inaczej. Kupuję generator funkcji z prawdziwego zdarzenia by móc te wszystkie opcje wypróbować i dopasować cewki do konkretnych odbiorców tego istne życiodajnego sinusa!

    Więc zrób i spróbuj, może trafisz od razu a jak nie to będziesz musiał poszukać jak ustawić częstotliwości by znaleźć swoją i takich niestety jest większość czyli poszukujących swoich częstotliwości. S tym, że wirusy i różne drobnoustroje cewi niszczą nie zależnie od tego czy ty je czujesz czy nie. Niestety regeneracja u każdego nadaje na swojej częstotliwości i trzeba ją znaleźć. Ale i co udowodniłem, byle jaka cewka, byle jak zrobiona i byle czym zasilona może leczyć tylko mniej skutecznie.

  5. #645
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Staram się przedstawiać fakty.
    Opisy w pełni powtarzalnych eksperymentów, których kotoś gdzieś dokonał.
    Cewka Miszyna to bubel jeżeli nie jest poparta naprawdę poważnymi badaniami i oceną ich wyników.
    Prace "na ślepo" w kierunku, o którym wiadomo, ze ktoś coś osiągnął.
    Żadnej kontroli jej pracy, żadnej powtarzalności i ... "wielka skuteczność na wszystko".
    To nie moze budzić zaufania.

    Adam M.
    A co to znaczy na wszystko? Czy aspiryna nie jest na wszystko? Albo leki przeciwbólowe, działają na wszelkie bule, czyli na wszystko. Cewki Miszyna nie są po to by budzić od śpiączki, również tej umysłowej. Tylko od leczenia z czym sobie radzą całkiem dobrze.

  6. #646
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Для носителей генных кодов РА и МА разные системы и частотные характеристики cewki Miszyna.
    РА в основе строения крови имеют железную составляющую.
    МА - на основе меди, интегрированные в человеческую форму имеют часть меди часть железа.
    Как известно и проводимость у данных материалов разная.

  7. #647
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    резонанс трудно настроить. А резонанс необходим. иначе эффективность падает.

  8. #648
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Tak wygląda rehabilitacja nadwyrężonego nadgarstka, wersją mobilną. Są wersje mini cewek, takie też będę robił, jak nabędę odpowiedni kabel.

    15 minut, o bólu zapomniałem. Kuję drugi dzień w bloku lat 70tych, strasznie twardy beton, więc takie urazy gwarantowane.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nadgarstek.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	436687
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 05-11-2019 o 20:12

  9. #649
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Ja uważam, że tak. Niestety ślepe zrobienie magicznego kułeczka to jak trafienie palcem w niebo, ja trafiłem przez przepadek albo po prosu miałem szczęście albo co nie jest głupie po prostu jestem przygotowany do takich klocków: urodziłem się w rodzinie znachorów i terapeutów (czyli geny), sam tym się zajmowałem lata, reiki i takie tam przeróżne praktyki albo i nawet wiedza o nich. Moja cewka działa na mnie i innych nie zależnie od tego czym ma zasilanie czy nie. Ktoś napisał, że dużo zależy od operatora, czyli + dla mnie. I po trzecie sposobów zasilania cewek jest kilka. Ja mam w tej chwili dwa i oby dwa działają inaczej. Kupuję generator funkcji z prawdziwego zdarzenia by móc te wszystkie opcje wypróbować i dopasować cewki do konkretnych odbiorców tego istne życiodajnego sinusa!

    Więc zrób i spróbuj, może trafisz od razu a jak nie to będziesz musiał poszukać jak ustawić częstotliwości by znaleźć swoją i takich niestety jest większość czyli poszukujących swoich częstotliwości. S tym, że wirusy i różne drobnoustroje cewi niszczą nie zależnie od tego czy ty je czujesz czy nie. Niestety regeneracja u każdego nadaje na swojej częstotliwości i trzeba ją znaleźć. Ale i co udowodniłem, byle jaka cewka, byle jak zrobiona i byle czym zasilona może leczyć tylko mniej skutecznie.
    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Dla nosicieli kodów genów RA i MA różne systemy i charakterystyki częstotliwościowe cewki Miszyna.RA w sercu struktury krwi ma składnik żelazny.
    MA - oparte na miedzi, zintegrowane z ludzką postacią, mają część miedzi z żelaza.
    Jak wiadomo, przewodność tych materiałów jest inna.
    Skoro doświadczasz cewkę na sobie i jak twierdzisz nie prowadzisz póki co handlu obwoźnego ,nie masz z tego tytułu dóbr materialnych - kasy , to dlaczego piszesz ,że najpierw jak coś robisz musisz wiedzieć kto będzie odbiorcą. Nie zauważasz ,że trochę ściemniasz opinię publiczną ? Zakłamujesz sam siebie i małymi kroczkami uzewnętrzniasz swój biznes.
    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Kupuję generator funkcji z prawdziwego zdarzenia by móc te wszystkie opcje wypróbować i dopasować cewki do konkretnych odbiorców tego istne życiodajnego sinusa!

  10. #650
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    To są fakty? Na jakie podstawie tak twierdzisz?
    Bo znalazłeś takie informacje w internecie?

    Znasz liczbę pacjentów poddanych tej terapii ?
    86,5%+13,5% = 100%
    W 100% (czyli wszyscy poddani pokazowej sesji) "zostali całkowicie uleczeni" - jakieś konkrety z przepisami do literatury?

    Twierdzisz, że koszt mikroskopu = 390.000 $ jest kolosalny?
    Chyba dla Ciebie.
    390.000 $ = 1.500.000 PLN! To ma być kolosalny koszt ??

    Twierdzi, że spisek koncernów farmaceutycznych i lekarzy powoduje niemożliwość dalszych "uleczeń" tymi naświetleniami?
    Sądzisz, że ludzie naprawdę bogaci nie stosowali by tej terapii? Bo boją się reakcji koncernów i lekarzy?

    Wariat czy żonaty?
    (cytat z Adam M.)
    Skończ już z tymi wypocinami. No czytać się nie chce tych głupot.Komu ty tu coś udowadniasz Adasiowi czy pkorol ? Ludzie bogaci mają takie ustrojstwa w chałupach ,że ci się to w głowie nie zmieści. Boją się takich ludzi jak ty bo gdyby ujawnili opinii publicznej i tobie czym i jak się leczą to byś to wykorzystał w bardzo brzydki sposób.Co ty twierdzisz jakie masz dowody z sieci - internetu ???????? Na jakiej podstawie rzucasz tu swoimi wyliczankami zaciągniętymi i przerobionymi z neta. Czy ty czytasz co napisałeś zanim wklepiesz na FM? Człowieku przyszedł facet i pokazał ustrojstwo ,które w/g jego wiedzy działa. Pokazuje jakieś dowody i opisy w jego rodzimym języku by społeczność FM (i nie tylko) poddała się temu procederowi i uwierzyła ,że ta piekielna maszyna - Miszyna ma super uzdrawiające cechy. Wierzy bezgranicznie w jej działanie i próbuje naciągnąć rzeczywistość . Tak nie ma. Skoro się nie zgadzasz to jemu udowadniaj , a nie wypociny kierujesz do Adasia ,któremu niestety ustępujesz w jego lekkości w zrozumieniu zagadnienia tu poruszanego.

  11. #651
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    To nie ja twierdzę, bo na tym jeszcze się nie znam, tylko użytkownicy tych cewek jednemu pomaga sinus z synchronizowany z napięciem, drugiemu, gdy napięcie wyprzedza innemu gdy się opóźnia. Jeden woła o 20V pik-pik, drugiemu wystarczy 150mA. Kto inny woli meander bo mu sinus za słaby. Są tacy jak ja co nie potrzebują żadnego zasilania ale lepiej jak ono jest (bardziej grysie)
    Ale sprytni rosjanie nawet z tym sobie poradziły (i taką zasadę też wykorzystują przemysłowe urządzenia) są generatory co zmieniają częstotliwość i amplitudę tak, że w pewnych momentach trafia w każdego użytkownika. Ja na razie jestem przy podstawowych wersjach generatoróków sinusa o stałych parametrach.

    O szczegóły techniczne nie pytajcie nie będę odpowiadał bo jestem zwykłym elektrykiem który dwa miesiąca temu nie wiedział co to sinus i meander i potrzebowałem 3 tygodnie by jako tako zrozumieć co mu oscyloskop pokazuje.

  12. #652
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Każdemu wystarczy 150mA.
    Od 1mA prąd już się "czuje".

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  13. #653
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Producent zaleca 150-500mA i wszyscy tego się trzymają. Chłop co dorobił reprinter do cewki, podawał 1A ale był to skrajny przypadek, przyspieszał regenerację. Na jednej z cewek mam 1A ale nie jest w rezonansie, wiec szału niema.

  14. #654
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Producent zaleca 150-500mA i wszyscy tego się trzymają. Chłop co dorobił reprinter do cewki, podawał 1A ale był to skrajny przypadek, przyspieszał regenerację. Na jednej z cewek mam 1A ale nie jest w rezonansie, wiec szału niema.
    Jakiż to producent i gdzie można te zalecenia znaleźć ?
    unde venis et quo tendis

  15. #655
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Ja myślałem, że podaje się na pacjenta a tu na cewkę się podaje,,,
    Pacjent 150mA by nie przeżył.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  16. #656
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Jeżeli próbnik oscyloskopu leży luzem na Torze i pokazuje 600mA, a bez zasilania Tor ma 80mA, to ile z tego dostaje pacjent?


    A tak się sprawuje wersja mobilna w warunkach bojowych bardzo dobrze się sprawuje.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4034.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	436737

  17. #657
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Jeżeli próbnik oscyloskopu leży luzem na Torze i pokazuje 600mA, a bez zasilania Tor ma 80mA, to ile z tego dostaje pacjent?


    A tak się sprawuje wersja mobilna w warunkach bojowych bardzo dobrze się sprawuje.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4034.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	436737
    Myślę ,że wyczerpałeś swój znikomy aplauz. Wszystko zostało już powiedziane.Zwyciężyłeś bezkonkurencyjnie w swojej produkcji i zostałeś niepisanym jak dla mnie malkontentem.

  18. #658
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zrobiłem kolejny zestaw, będę leczył wodę w planach zrobić cewkę taką żeby można było ją zamontować na główny filtr wody

  19. #659
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Kolega pyta o cudowne właściwości pudełka (bo opaski nie raczył pokazać) no cóż, już mówiłem i powtarzam piszę wyłącznie o tym, co sam doświadczyłem. Zamów mi opaskę to ją sprawdzę i napiszę komentarz albo nawet założę temat o jej ...... właściwościach.

    p.s: a ni jeden komentarz ani drugi nie są do tego tematu. Temat o tym, że możesz sam sobie pomóc jeżeli uważasz to za stosowne.

    Eksperyment z ładowaniem wody nie powiódł się, nie widzę żadnej różnicy, nie znam przyczyny. Trzeba jeszcze o tym poczytać co i jak robią inni. Zastosowałem cewkę o nieco innym przekroju i generatorek tym razem ze zmienną częstotliwością. Prawdopodobnie w tym problem. Bo ja tej cewki w żaden sposób nie poczułem. Ledy świeciły, więc pole elektromagnetyczne było.

  20. #660
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Kolega pyta o cudowne właściwości pudełka (bo opaski nie raczył pokazać) no cóż, już mówiłem i powtarzam piszę wyłącznie o tym, co sam doświadczyłem. Zamów mi opaskę to ją sprawdzę i napiszę komentarz albo nawet założę temat o jej ...... właściwościach.

    p.s: a ni jeden komentarz ani drugi nie są do tego tematu. Temat o tym, że możesz sam sobie pomóc jeżeli uważasz to za stosowne
    .

    Eksperyment z ładowaniem wody nie powiódł się, nie widzę żadnej różnicy, nie znam przyczyny. Trzeba jeszcze o tym poczytać co i jak robią inni. Zastosowałem cewkę o nieco innym przekroju i generatorek tym razem ze zmienną częstotliwością. Prawdopodobnie w tym problem. Bo ja tej cewki w żaden sposób nie poczułem. Ledy świeciły, więc pole elektromagnetyczne było.
    Wygląda jakbyś mówił do siebie , bo moderator greengaz wszystkiego nie usunął. .Pisana fraza jest w twoim poście niedorzeczna i nie na temat.Poproś moderatora by i ten wpis usunął.Co do wody ,która chciałeś poddać eksperymentowi jest jak najbardziej uzasadniony ponieważ woda jako woda jest pozbawiona szkodliwych substancji zagrażających życiu , a jak widać z twego doświadczenia cewka jest nie w mocy bo coś z niej wykryć lub oczyścić.

Strona 33 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony