dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 199 z 267
Pokaż wyniki od 3.961 do 3.980 z 5324
  1. #3961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Dziwię się, że taki wpis, bezpośrednio po apelu o dyskusję "bez wycieczek osobistych" jest tolerowany.
    Moim zdaniem, wycieczką osobistą jest nie tylko moderowane określenie ale cały wpis.

    Czas na "zero tolerancji".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #3962
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Post jak mi się z treści wydaje adrsowany był do Redakcji. Mogę się mylić...w tej sytuacji nie czułem się zobligowany do jego usunięcia.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #3963
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.193

    Domyślnie

    Przeczytałem...
    O moderowano!!!

    Pogorszyło Wam się?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  4. #3964
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Dziwię się, że taki wpis, bezpośrednio po apelu o dyskusję "bez wycieczek osobistych" jest tolerowany.
    Też od razu pomyślałem że to nieapetyczne.
    Ale potwierdza to co pisała Redakcja o zadowalaniu wszystkich, poczuciu krzywdy innych, oskarżaniu o stronniczość i całej reszcie dziwactw forumowych.
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  5. #3965
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ktoś rżnie z wątku o zużyciach posty bez pozostawiania śladu.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  6. #3966
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Przeniosłem posty do tego wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...ia#post7884006
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  7. #3967
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    niktspecjalny, to ja usunąłem Twój ostatni w tym wątku post. Ban, który poprzednio otrzymałeś, również był mojego autorstwa, więc proszę o nie wyżywanie się na osobach, które z banicją nie mają nic wspólnego.
    Trzymaj się regulaminu FM a wszystko będzie w porządku.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #3968
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    niktspecjalny, to ja usunąłem Twój ostatni w tym wątku post. Ban, który poprzednio otrzymałeś, również był mojego autorstwa, więc proszę o nie wyżywanie się na osobach, które z banicją nie mają nic wspólnego.
    Trzymaj się regulaminu FM a wszystko będzie w porządku.
    W takim razie przepraszam greengaza za wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem.

  9. #3969
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.605
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    W takim razie przepraszam greengaza za wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem.
    Trzymaj się regulaminu, to żaden moderator nie będzie "winny".

  10. #3970
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    W takim razie przepraszam greengaza za wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem.
    1. W jakim celu podałeś numer telefonu i adres e-mail ? Jak był cel takiego wpisu?
    2. Kogo uznajesz za winnego:
    "Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem. " ??

    Czy Redakcja może zadbać o "normalność" wpisów?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #3971
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    1. W jakim celu podałeś numer telefonu i adres e-mail ? Jak był cel takiego wpisu?
    2. Kogo uznajesz za winnego:
    "Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem. " ??

    Czy Redakcja może zadbać o "normalność" wpisów?
    Nie wiedząc ,że moderator Tomaszs jest wykonawca ,kasacją dobrych wpisów pomyślałem ,że robi to grrengaz. Myliłem się za co przeprosiłem. Nie pałam miłością do niego i jestem przeciwnikiem polityki jaką pozwolono mu prowadzić na FM.NR.tel. i mail dopisał sobie w stopce co z regulaminem nie ma nic do rzeczy. Nie ma PP to reklamować w stopce także się nie może. Nie mnie to rozsądzać na to mu pozwolono jest moderatorem ma inne przywileje. Za winnego uznaję Tomaszs ponieważ wyciął bardzo przydatne wątki przyznając się po fakcie bo gdyby napisał ,że daje mi bana za to i za to jako on bez żadnej tajemnicy, nie byłoby mojego wpisu na greengaza. Coś chcesz sprowokować i jesteś w tym niezastąpiony zadając tyle absurdalnych pytań.

  12. #3972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Nie jesteś sędzią na FM (w życiu też nie jesteś) aby kogoś uznawać za winnego.
    Łatwo negatywnie osądzasz innych i często mylisz się.
    Wyciągnij wnioski.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #3973
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.618

    Domyślnie

    @NS
    Nie wiem kasację których "dobrych postów" masz na myśli.
    Patrząc historycznie każdy z moderatorów, z Redakcją włącznie, ma swój udział w wycinaniu twoich.
    Ja również.
    Stopka bez zmian i nawet przez lupę nie widzę w niej swoich danych. Inne kwestie mojej obecności na FM były wyjaśniane kilkukrotnie z obecną i poprzednią Redakcją, po twoich zresztą donosach. Brałeś w nich aktywny udział dlatego nie rozumiem /choć mam swoja teorię /, dlaczego dalej powracasz do tego tematu.
    -----
    Do kogo na FM pałasz miłością, a raczej odwrotnie, kto miłością pała do ciebie?
    Bany dostajesz stale za to samo, wiec po co uzasadniać.

  14. #3974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie pałam miłością do niego i jestem przeciwnikiem polityki jaką pozwolono mu prowadzić na FM.
    NR.tel. i mail dopisał sobie w stopce co z regulaminem nie ma nic do rzeczy.
    Nie ma PP to reklamować w stopce także się nie może.
    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    @NS
    Stopka bez zmian i nawet przez lupę nie widzę w niej swoich danych.
    Inne kwestie mojej obecności na FM były wyjaśniane kilkukrotnie z obecną i poprzednią Redakcją, po twoich zresztą donosach. Brałeś w nich aktywny udział dlatego nie rozumiem /choć mam swoja teorię /, dlaczego dalej powracasz do tego tematu.
    -----
    Do kogo na FM pałasz miłością, a raczej odwrotnie, kto miłością pała do ciebie?
    Bany dostajesz stale za to samo, wiec po co uzasadniać.
    Czyli kolejny raz kłamstwo i pomówienie ?
    Nie tylko w stosunku do @greengaz.
    Ciąg dalszy wpisu @greengaz potwierdzam.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #3975
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Każdy ban, bez wyjątku jest poparty odpowiednią adnotacją. W przypadku ns było podobnie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  16. #3976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Niktspecjalny - nie brnij w te tłumaczenia. To nie przedszkole.

    Stos - nie każde łamanie regulaminu wiąże się z karą. Pewnie masz na myśli bana, więc dla wiadomości: ode mnie bana dostają spamerzy oraz osoby dopuszczające się ciężkich naruszeń (np. wszczynający pijackie awantury) oraz recydywiści, ale Ci na ogół wcześniej mają ostrzeżenia, więc mogą się domyślać od kogo dostali..
    Z drugiej strony po co ta wiedza? By się mścić?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #3977
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Każdy ban, bez wyjątku jest poparty odpowiednią adnotacją. W przypadku ns było podobnie.
    Pozwolisz ,że publicznie powiem ,że kłamiesz. Dlaczego. Jeśli ukarałeś mnie co publicznie oznajmiłeś w tym ,że osunąłeś posty i dałeś mi bana nie było żadnej adnotacji ,że uczyniłeś to Ty z urzędu jaki tu piastujesz. Pokuszę się o ponowne stwierdzenie że kłamiesz. Post ponieważ dający mi bana wkleiłem bez podpisu prze ciebie.Był anonimowy , a wycinanie postów związanych z tematem także uważam za delikatne naruszenie regulaminu. O Finlandii to książkę można by pisać jaki jest merytoryczny i te jego prywatne punkty za złe odnoszenie się do innych na FM. Chcecie Państwo to pokażę to publicznie jak Finlandia straszy . Śmieszne ale i o tym trzeba wspomnieć jak kłamstwo jest upubliczniane. d7d popatrz na rok 2012 i co jest w stopce.Przepraszam nad stopką.

    Widzisz tu podpis Tomaszs131



    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 11-01-2020 o 13:43

  18. #3978
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Przecież powód bana jest napisany.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  19. #3979
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Przecież powód bana jest napisany.
    Proszę nie pogrążaj się w kłamstwie. Powiedz to publicznie bo wszyscy wiedzą i widzą. Dałeś mi bana i podpisałeś się pod nim.? Tylko tyle.

  20. #3980
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    d7d popatrz na rok 2012 i co jest w stopce.Przepraszam nad stopką.

    Widzisz tu podpis Tomaszs131

    Podpisu nie widzę ale widzę, że nadal masz pretensje do "wszystkich" (uogólnienie).
    Wytłumacz jaki był cel umieszczenia tych danych dotyczących "centrum.eu" w dziale "Forum Murator - uwagi" ??
    Ok, pewnie była tak stopka w 2012 roku a ty wszystko gromadzisz, notujesz i archiwizujesz aby mieć haki na Forumowiczów (sam o tym archiwizowaniu pisałeś).
    Może w 2012 roku taka stopka była zgodna z regulaminem?
    To było 8 lat temu
    Prowadzisz notoryczne ataki na wybranych Forumowiczów.

    Dziwię się Redakcji, że toleruje takie działania!!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 199 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony