dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 22
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 426
  1. #261
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Mowa o Radio Nowy Świat? bo artykuł jest niedostępny bez wykupienia dostępu.
    Ups, przepraszam
    Tak to jest radio Nowy Świat, nazwa chyba taka sobie, ale może nie ostateczna...
    Podaję link do zbiórki.
    https://patronite.pl/radionowyswiat
    WARTO? WARTO!

  2. #262
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472
    unde venis et quo tendis

  3. #263

    Domyślnie

    Nie przepadam za radiem internetowym, ale trzeba będzie się przerzucić na nowe radio, chociaż audycji muzycznych Niedźwiedzia, Barona, Metza czy Kaczkowskiego nadal będę słuchał.

  4. #264
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    spokojnie , Niedźwiedź za chwilę może już nie pracować w Trójce.

    https://wiadomosci.wp.pl/lista-trojk...1171961927297a

    Ja byłem bardzo powściągliwy w krytykowaniu tej władzy. Nie byłem jej fanem, nigdy na nich nie głosowałem ale wychodziłem z założenia ze skoro naród wybrał to może trzeba dac im szanse.

    No i kur..a koniec z tym. Ulało mi się , za dużo tam komuny.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    To żenująca sprawa... wprost nie do wiary, jak wielki jest w tej partii strach przed szeregowym posłem...

  6. #266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    No i się wrócą czasy, kiedy przez cenzurę będzie leciała tylko perkusja...




    Nie wiem, jak dodać bezpośredni link. Nie wiem też, czy się to w obecnej sytuacji ostanie na tej stronie. tutaj jest do posłuchania historia "Jak cenzura próbowała zdjąć z Listy utwory Maanamu"

    Skoro wtedy Niedźwiecki nie zrezygnował, to czy teraz nie powinien tym bardziej ostać się niewzruszony?
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 16-05-2020 o 21:02

  7. #267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Jak młodym trzeba było być, aby w pierwszym podejściu w latach 2005-2007 uwierzyć w patriotyczne ..........e (elegancko mówiąc bajeczki) a nie zauważyć komuny zanurzonej w bogoojczyźnianym entourage. Kto pomny tamtych doświadczeń uważał że teraz będzie inaczej, ten był i jest naiwny jak Czerwony Kapturek. Wszak głupoty nie śmiem podejrzewać.
    "Dzięki" Cov-19 mam nadzieje dożyję finiszu. Wariant włoski czy rumuński to jeden ...
    Kropla drąży skałę co widac po dzisiejszej premierze Braci Sekielskich. Film w całości powstał dzięki ofiarności ludzi, tyle kasy uciekło z tacy

  8. #268
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie Jacek Kaczmarski - Obława (1980)

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    No i się wrócą czasy, kiedy przez cenzurę będzie leciała tylko perkusja...
    ...
    Nie wiem, jak dodać bezpośredni link. Nie wiem też, czy się to w obecnej sytuacji ostanie na tej stronie. tutaj jest do posłuchania historia "Jak cenzura próbowała zdjąć z Listy utwory Maanamu"

    Skoro wtedy Niedźwiecki nie zrezygnował, to czy teraz nie powinien tym bardziej ostać się niewzruszony?
    A Ty jak byś się zachował na Jego miejscu?
    Wtedy, przed laty i dzisiaj ?

    Wtedy próbowali a dzisiaj już nie próbowali a wykonali

    PS Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk mieścił się w Warszawie na ul. Mysiej a teraz w zastrachanych umysłach.
    https://youtu.be/-38k_Jom2eg
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 17-05-2020 o 23:08 Powód: PS
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    LP3 jest i jednocześnie nie ma jej.

    Na http://player.polskieradio.pl/-3 "leci"
    Audycja muzyczna
    a jednocześnie na stronie http://lp3.polskieradio.pl/ jest Notowanie nr 1999
    1 miejsce TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ w Liście Przebojów Trójki ("awans o 3 miejsca")
    [url]https://lp3.polskieradio.pl/piosenka/19155/[/url

    Ubiegłotygodniowy numer 1 notowania nr 1998 - "Bartas Szymoniak" nie znalazł się w pierwszej trzydziestce notowania nr 1999.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #270

    Domyślnie

    A wcześniej pisało, że będzie odtworzone notowanie dzisiejsze tak jak wypluł komputer.
    Wygląda na to, że albo dyrekcja zadecydowała, że jednak nie będzie notowania, np. dlatego, że wygrał Kazik, albo ktoś zrobił psikusa dyrekcji i puszcza polskie utwory o odpowiednich skojarzeniach.

  11. #271
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bajprzeznet

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Posty
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    A wcześniej pisało, że będzie odtworzone notowanie dzisiejsze tak jak wypluł komputer.
    Wygląda na to, że albo dyrekcja zadecydowała, że jednak nie będzie notowania, np. dlatego, że wygrał Kazik, albo ktoś zrobił psikusa dyrekcji i puszcza polskie utwory o odpowiednich skojarzeniach.
    Była ok .południa informacja że będzie jak przy notowaniach które nie mogły się odbyć np w świeta lub podczas żałoby - czyli notowanie na stronie i sama muzyka, niekoniecznie związana z listą.

    Ja nadal nie rozumiem jak ktos może nie widzieć jak totalitarny i paskudy system oraz stosunek do ludzi ma obecna Partia rządząca.

    Paradoksalnie cała afera w Trójce wyszła przez nadgorliwość pewnych osób.

    Trójka dla mnie przestała być "ważnym" radiem 4 lata temu, wcześniej przez 20 lat była tym najważniejszym, w pewnych okresach wypełniająca w tle praktycznie cały dzień.
    Przez te 4 lata zdarzało mi się zahaczyć praktycznie o Radio tylko wtedy gdy na antenie był P. Kaczkowski, Baron, Mann, Stelmach czy Anna Gacek.
    I myślę że tylko dzięki temu Trójka miała jeszcze jakąkolwiek słuchalność. Zresztą masa osób słuchała nadal wybranych audycji, bez polityki itp.

    Z drugiej strony mam pewien niesmak, że obecna rewolucja nastąpiła tak późno... że nie było masowych odejść gdy żegnano sie z takimi osobami jak Marcin Zaborski czy Paweł Sołtys, niby każdy się solidaryzował ale przelew na konto wiadomo od kogo co miesiąc był... i nie mowie tu o młodych z kredytami itp, ale o starej gwardii....

    Ciekaw jestem Radia Nowy Świat, ciekaw jestem co będzie z Trójką za parę lat gdy może obecna władza się zmieni i czy uda się odbudować Radio na tak wysokim poziomie.

  12. #272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Nie chodzi tylko o comiesięczny przelew na konto. Słuchacze Trójki cieszyli się, ze Trójka jest jeszcze Trójką. Coraz gorszą ale i tak lepszą niż inne stacje.
    Podobnie w czasach "komuny" była Trója jako nasze okno na świat i na normalność.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  14. #274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    To koniec Trójki. Nie został nikt. Nie sensu ranka słuchać bez Marcina Łukawskiego i Tomasza Rożka. Agnieszka Szydłowska, wcześniej Michał Nogaś. Ernest Zozuń i Dariusz Rosiak, Artur Andrus. Można godzinę wymieniać. Bez tych ludzi to nie sensu.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #275
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Cytat Napisał bajprzeznet Zobacz post
    ...

    Z drugiej strony mam pewien niesmak, że obecna rewolucja nastąpiła tak późno... że nie było masowych odejść gdy żegnano sie z takimi osobami jak Marcin Zaborski czy Paweł Sołtys, niby każdy się solidaryzował ale przelew na konto wiadomo od kogo co miesiąc był... i nie mowie tu o młodych z kredytami itp, ale o starej gwardii....

    Ciekaw jestem Radia Nowy Świat, ciekaw jestem co będzie z Trójką za parę lat gdy może obecna władza się zmieni i czy uda się odbudować Radio na tak wysokim poziomie.
    Też mam podobne odczucia... co ciekawe potwierdził te nasze rozterki Zimoch, który ma tak samo, w wywiadzie udzielonym kilka dni temu.
    Ostatnio edytowane przez q-bis ; 25-05-2020 o 08:06
    WARTO? WARTO!

  16. #276
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    A ja się dziwię Kazikowi że podjął temat wizyty urzędników na cmentarzu w celu uczczenia 10 rocznicy śmierci prezydenta. Taki hejt jaki się wylał przy tej okazji, zupełnie bez powodu zresztą. Tak jakby nie wolno było prowadzić żadnych działania państwowych. Poszaleli w tej opozycji a że Kazik w to uderzył, pewnie dla poklasku i popularności. Zawsze miałem go za dobrego obserwatora i komentatora tak tutaj pudło.

    Kilku głosów z trójki będzie brakować. To akurat bardzo słabo wyszło dobrozmiennym.
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 25-05-2020 o 13:27

  17. #277
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Który to urzędnik był na cmentarzu? Wizyta na cmentarzu była działaniem państwowym?
    Nic z tych zdarzeń nie zrozumiałeś.
    A tym bardziej nie rozumiesz tekstu napisanego przez Kazika.
    Zupełnie nie zrozumiałeś.

    Chciałbym dowiedzieć się na kogo, wg Ciebie, wylał się hejt?
    Na urzędnika państwowego, dyrektora PR3, na prowadzących LP3 - tych oskarżonych o manipulację i fałszowanie listy przebojów?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 25-05-2020 o 15:26 Powód: literówka
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #278
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    A ja się dziwię Kazikowi że podjął temat wizyty urzędników na cmentarzu w celu uczczenia 10 rocznicy śmierci prezydenta. Taki hejt jaki się wylał przy tej okazji, zupełnie bez powodu zresztą. Tak jakby nie wolno było prowadzić żadnych działania państwowych. Poszaleli w tej opozycji a że Kazik w to uderzył, pewnie dla poklasku i popularności. Zawsze miałem go za dobrego obserwatora i komentatora tak tutaj pudło. .
    Powtórzę, trudno bardziej łopatologicznie

  19. #279
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Który to urzędnik był na cmentarzu? Wizyta na cmentarzu była działaniem państwowym?
    A kim wg ciebie są ci co tam byli, jeśli nie przedstawicielami państwa? Przecież to nie są osoby prywatne.

  20. #280
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    A kim wg ciebie są ci co tam byli, jeśli nie przedstawicielami państwa? Przecież to nie są osoby prywatne.
    Dlaczego żaden z innych 460 posłów RP nie był godzien dostąpienia takiej łaski?
    Barbara Nowacka jasno to powiedziała
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci...i/ar-BB12vtI4?

Strona 14 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony