dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 48
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 954
  1. #881

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Po miesiącu takiego "życia" lizałbym poręcze w autobusie MZK

    To forum jest pełne ekstremów - Bercik twierdzi, że Covid to ściema i słabsza odmiana grypy, Ty siedzisz zabunkrowany i na zewnątrz wychodzisz na któcej, niż stażacy zbierający grafit z dachu reaktora w Czernobylu
    Co za zestaw...
    No ja też się nie mogę nadziwić, jak czytam...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  2. #882
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Masz rację - nie masz klatki.
    Masz klatkę z dużym wybiegiem, taka róźnica...

    Ale w takim razie - skoro niespecjalnie interesuje Ciebie to, co poza Twoim wybiegiem dlaczego burzysz się, że otwieranesą sa knajpy, czy fryzjerzy ?
    Ludziom tego brakuje -w zeszłą niedzielę byłem odwiedxzç siostrę w Gliwicach i zobaczyć jej nowe mieszkanie, przy okazji przeszliśmy się na pobliski Rynek.
    Ogródki (jak na niepewną pogodę) wypełnione, browary zaczynają powoli zwiększać produkcję
    I dobrze. Idzie normalność
    Bo taki jak Ty co ma wywalone jest potencjalnym zagrożeniem dlamnie jak już gdzieś wyjdę i takiego spotkam to może mnie zasyfić. W brew pozorom to jesteś większym egoistą odemnie bo co któryś z ogródka piwnego zakazi jakiegoś dziadka co kitę odstawi
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  3. #883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    @kulibob
    Ale Ty i tak sie wyautowałaś dobrowolnie na pobocze - w Biedronce po 22 masz niewielkie szanse, żeby się zarazić.
    Zdrowie psychiczne i gospodarka wymagają tego, by zacząć żyć normalnie - za w tym tygodniu startuje Eklstraklasa piłkarska, za dwa tygodnie żużlowa - od drugiej połowy czerwca można będzie wpuścić widzów w ilości odpowiadającej 25% pojemności stadionu
    A Ty czekaj sobie na tą szczepionkę, która (patrząc na mnogość szczepów COVID-19) będzie miała pewnie 60-75% skuteczność.
    Będziesz uspokojony, szczepiąc się i mając 30% ryzyko zakażenia ?

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post

    Po prostu unikaj ludzi, będziesz bezpieczny a im przysługę zrobisz
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #884
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    @kulibob
    Ale Ty i tak sie wyautowałaś dobrowolnie na pobocze - w Biedronce po 22 masz niewielkie szanse, żeby się zarazić.
    Zdrowie psychiczne i gospodarka wymagają tego, by zacząć żyć normalnie - za w tym tygodniu startuje Eklstraklasa piłkarska, za dwa tygodnie żużlowa - od drugiej połowy czerwca można będzie wpuścić widzów w ilości odpowiadającej 25% pojemności stadionu
    A Ty czekaj sobie na tą szczepionkę, która (patrząc na mnogość szczepów COVID-19) będzie miała pewnie 60-75% skuteczność.
    Będziesz uspokojony, szczepiąc się i mając 30% ryzyko zakażenia ?



    To jest właśnie polaczkowo mikro orzeszki pod kopułą. Nawet jak znoszą obowiązek maseczek to ktoś kto myśli i tak będzie nosił a z myśleniem u nas w narodzie ciężko.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  5. #885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    To jest właśnie polaczkowo mikro orzeszki pod kopułą. Nawet jak znoszą obowiązek maseczek to ktoś kto myśli i tak będzie nosił a z myśleniem u nas w narodzie ciężko.
    Maseczka mnie przed zarażeniem nie uchroni.
    Nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie szczepień ?

  6. #886
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Masz wyłączność na bycie skrajnym egoistom? Przecież nosisz maseczkę co tylko ciebie chroni.... kto wie gdzie mogłeś się "zasyfic" a potem w Biedronce kogos zarazisz zucajac się na Polskie banany za 2.99:-Jesteś potencjalnym zagrożeniem.
    Ktoś ma tak samo prawo mieć gdzieś ciebie jak ty innych. Jesteś jakiś wyjątkowy?

    Po prostu unikaj ludzi, będziesz bezpieczny a im przysługę zrobisz
    Rzekłeś.............unikać.


    cyt.

  7. #887
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    i chwała Ci za to . Głupio mądrych nie potrzebujemy
    Narażasz się.

  8. #888
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Poszczeka poszczeka i pójdzie ...może sobie
    Paweł nie należy do grupy szczekaczy. To inteligentny gościu z USA.. Lepiej go nie zaczepiać.

  9. #889
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Paweł nie należy do grupy szczekaczy. To inteligentny gościu z USA.. Lepiej go nie zaczepiać.
    Tak tak masz rację.Przepraszam, dziękuję i do widzenia

  10. #890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Masz rację ... tylko "mądrzy" którzy płacą za twoje "wyceny i porady" są dla ciebie pełnowartościowymi klientami (w domyśle, idiotami z których można choć odrobinę skubnąć) = Łosiami ... "wyżyno forumowego intelektu"


    Tutaj się troszeczkę pomyliłeś, ponieważ bardzo polubiłem twe infantylne wypowiedzi, pozwolę sobie komentować twe życzeniowe wymagania względem klientów

    ps - z niecierpliwością oczekuję na następne twoje błyskotliwe "riposty"
    ... nie ma dla mnie ostatnio nic bardziej zabawnego oraz rozrywkowego na tym forum, jak "dyskusja" z business'menami twojego formatu
    ... uśmiech i zabawa to samo zdrowie "przedsiębiorco za 2 złote"
    Powodzenia w "skupianiu" życzę
    Pawle jesteś Mistrzem i to zarówno kulinarnym co jest niepodważane jak i ogólnożyciowym patrz pkt 1. Dodałbym jednakże sorry że na czerwono do Twegowpisu

  11. #891
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Maseczka mnie przed zarażeniem nie uchroni.
    Nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie szczepień ?
    Przy moim stylu życia zmniejszenie ryzyka o 60-70% to bardzo dużo. Oczywiście zakładam że szczepienia będą obowiązkowe dla wszystkich to już będzie super.

    jednak jest kolejny problem jak bachory wrócą do szkół wtedy się wg mnie zacznie. Pozatym dzieciaka będę musiał posłać do szkoły a to już duży problem jeśli całe społeczeństwo ma wyjebane.

    Ale maseczka zmniejsza ryzko chwycenia syfa nieznacznie a znacznie ogranicza ryzyko że ktoś kto ją ma nie obrzuci Ciebie.
    Więc co z tego że był nakaz jak ludzie mieli to w dupie? To jest właśnie polaczkowanie orzeszek w akcji
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  12. #892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post

    Ale maseczka zmniejsza ryzko chwycenia syfa nieznacznie a znacznie ogranicza ryzyko że ktoś kto ją ma nie obrzuci Ciebie.
    Więc co z tego że był nakaz jak ludzie mieli to w dupie? To jest właśnie polaczkowanie orzeszek w akcji
    Ale Ty też masz orzeszka - pisałeś tu, że Twoja maseczka ma zawór zwrotny, żeby pozbyć się tego, co wydychasz na zewnątrz, bez niepotrzebnej filtracji zawilgocenia..
    Czyli dla tych wszystkich ludzi w Biedronce maseczki nigdy nie miałeś.

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Starsze młodsze trudne pytanie. 10 lat. Zawsze waliłem łaciną ale maskę na pysku noszę jak idę na spacer do paczkomatu. A jak widzę gnoja bez maski najlepiej bym rozstrzelał. Oczywiscie jestem egoistą moja maska ma zawory zwrtotne i ma chronić mnie a nie otoczenie


    Karma powraca
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 30-05-2020 o 08:34

  13. #893
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Tak tak masz rację.Przepraszam, dziękuję i do widzenia
    Nie dziękuj bo już szybko jesteś w tym samym worze co ja.Riposta kąśliwa Cie dopadła ze strony Pawła.Jak to mówi jego cukrownik jest jak widzisz w tym mistrzem.Sam mówi ,ze jaja sobie robi w przenośni z rozmów z forumowiczami Twojego i mojego pokroju.Tylko ,że ja od przeszło 14 lat przywykłem.

  14. #894
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ale Ty też masz orzeszka - pisałeś tu, że Twoja maseczka ma zawór zwrotny, żeby pozbyć się tego, co wydychasz na zewnątrz, bez niepotrzebnej filtracji zawilgocenia..
    Czyli dla tych wszystkich ludzi w Biedronce maseczki nigdy nie miałeś.





    Karma powraca
    I w czym problem nigdy nie ukrywałem że mam taką maskę ? I lepiej żeby wszyscy mieli pożadne maski z zaworami niż stare gacie na twarzy
    Ale Ci ludzie którzy nie noszą nic to świadczy o nich chuj z innymi ale to chodzi o siebie.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  15. #895
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie dziękuj bo już szybko jesteś w tym samym worze co ja.Riposta kąśliwa Cie dopadła ze strony Pawła.Jak to mówi jego cukrownik jest jak widzisz w tym mistrzem.Sam mówi ,ze jaja sobie robi w przenośni z rozmów z forumowiczami Twojego i mojego pokroju.Tylko ,że ja od przeszło 14 lat przywykłem.
    Kolego NS-ie, może założycie jakieś stowarzyszenie (klub) pokiereszowanych "kąśliwymi uwagami" przez Chef Paul
    Doskonale nadajesz się na Prezesa
    unde venis et quo tendis

  16. #896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    I w czym problem nigdy nie ukrywałem że mam taką maskę ? I lepiej żeby wszyscy mieli pożadne maski z zaworami niż stare gacie na twarzy
    Ale Ci ludzie którzy nie noszą nic to świadczy o nich chuj z innymi ale to chodzi o siebie.
    No, a jeszcze niedawno:
    Ale maseczka zmniejsza ryzko chwycenia syfa nieznacznie a znacznie ogranicza ryzyko że ktoś kto ją ma nie obrzuci Ciebie.
    Tak samo obrzucasz innych.
    Ty to czysty Kali jesteś...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #897
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No, a jeszcze niedawno:


    Tak samo obrzucasz innych.
    Ty to czysty Kali jesteś...
    Nie rozumiem oco Tobie chodzi. Ja przynałem się do egoizmu. Mi chodzi o debilizm inie chronienie siebie w społeczeństwie. A nazwanie tych ludzi egoistami jest również trafne ponieważ mają dużą większą szansę zachorować odemnie więc to czy mam zawory zwrotne czy nie jest bez znac znaczenia.

    Czego nie rozumiesz mojego egoizmu czy egoizmu i debilizmy innych?. Kij z tym że nie dbają o innych ale o siebie to się w anusie nie mieści.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Nie rozumiem oco Tobie chodzi. Ja przynałem się do egoizmu. Mi chodzi o debilizm inie chronienie siebie w społeczeństwie. A nazwanie tych ludzi egoistami jest również trafne ponieważ mają dużą większą szansę zachorować odemnie więc to czy mam zawory zwrotne czy nie jest bez znac znaczenia.

    Czego nie rozumiesz mojego egoizmu czy egoizmu i debilizmy innych?. Kij z tym że nie dbają o innych ale o siebie to się w anusie nie mieści.
    Zmieniasz narrację. Jakiś czas temu hejtowałeś ich, bo są zagrożeniem DLA CIEBIE

    Bo taki jak Ty co ma wywalone jest potencjalnym zagrożeniem dlamnie jak już gdzieś wyjdę i takiego spotkam to może mnie zasyfić
    Ty też możesz "zasyfić", bo nie filtrujesz powietrza wydychanego.
    Masz świat w dupie, nie miej pretensji, źe świat ma Ciebie w tym samym miejscu
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 30-05-2020 o 19:03
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  19. #899
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Zmieniasz narrację. Jakiś czas temu hejtowałeś ich, bo są zagrożeniem DLA CIEBIE
    Nie zmieniam . Może taka forma wypowiedzi dotrze do Ciebie bardziej niż to że są zagrożeniem dlamnie i potencjalnie dla Ciebie

    Jak nazwać egoistę bez instynktu samozachowawczego??
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  20. #900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Od dziś bez maseczek na ulicach. NIe traktuje każdego sąsiada, z którym zamienię parę słów, czy znajomego, którego napotkam na rowerowej przejazdzce jako zagroźenie.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 45 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony