dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 213 z 267
Pokaż wyniki od 4.241 do 4.260 z 5321
  1. #4241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    No właśnie.
    Napisanie "jebać tych którzy na filmie krzyczą jebać pis" zostało skasowane zapewne na podstawie tego paragrafu 7 pkt 3.1. No i słusznie, tylko dlaczego ten film na którym dziesiątki razy słychać to samo i tylko to, nie został skasowany?
    Czy to nie jest:

    "niezgodne z zasadami współżycia społecznego, wulgarne lub niezgodne z dobrymi obyczajami" ?
    O czym trzeba myśleć żeby samemu pisać w temacie o koronawirusie to co napisane jest powyżej ??
    To jest FM i nie jest to miejsce na jakieś bluzgi na gazetowych czy innych portalach.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #4242

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    To jest FM i nie jest to miejsce na jakieś bluzgi na gazetowych czy innych portalach.
    Nie, przyjacielu, to nie jest już forum.
    To swoistego rodzaju słup ogłoszeniowy, nic więcej. Kolejny trybik w machinie właściciela do przynoszenia zysków.

    Każdy post, choćby nie wiem jak głupi, kontrowersyjny, bezsensowny, impertynencki, obraźliwy dla interlokutora jest cudowny. Przynosi kolejne odpowiedzi, kolejne wyświetlenia, kolejne reklamy, kolejne diengi. Oby tylko post nie spowodował jakiś reperkusji dla Redakcji, szczególnie tych prawnych. Reszta? Naprzód!!! Walcie się po łbach, piszcie bzdety w każdym temacie, a jak już ktoś ma PP to hulaj dusza, piekła nie ma.

    I proponuję tak tą stronę odbierać. Jak słup reklamowy, a pomiędzy reklamami, MY. Ziarenka, motłoch.
    Więc różnej maści koloryt jest na rękę właścicielom. Przynosi odzew i poczytność, a w tle reklamy....brawo.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  3. #4243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    Nie, przyjacielu, to nie jest już forum.
    To swoistego rodzaju słup ogłoszeniowy, nic więcej. Kolejny trybik w machinie właściciela do przynoszenia zysków.

    Każdy post, choćby nie wiem jak głupi, kontrowersyjny, bezsensowny, impertynencki, obraźliwy dla interlokutora jest cudowny. Przynosi kolejne odpowiedzi, kolejne wyświetlenia, kolejne reklamy, kolejne diengi. Oby tylko post nie spowodował jakiś reperkusji dla Redakcji, szczególnie tych prawnych. Reszta? Naprzód!!! Walcie się po łbach, piszcie bzdety w każdym temacie, a jak już ktoś ma PP to hulaj dusza, piekła nie ma.
    ..
    Mocna ocena, ale nie mogę się z nią w pełni zgodzić. Gdyby tak było, to dalej wisiały tu tematy typu "I po bulu" itp. Fakt, że zwykle znajdzie się taki jeden, przybierające formę ścieku, aktualnie "Koronawirus", ale... przeczytaj parę postów wstecz i zobaczysz że są osoby oczekujące tych tematów. Ubolewam i zapewniam, że jest w nich multum usuniętych postów, także - a może głównie - przez Redakcję. Dlatego uważam Twój głos za krzywdzący.

    Fakt, że tu są reklamy (czasem uporczywe i utrudniające korzystanie z forum), są PP (niestety w mojej ocenie niektóre trochę nadużywają "immunitetu"), ale nie są to święte krowy, z którymi nie wolno dyskutować i krytykować jeśli z czymś się nie zgadzamy. Tylko trzeba pamiętać - by robić to w granicach kultury, jak w stosunku do każdego użytkownika.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4244
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Dziękujemy finlandia. Z sympatią myślimy o wszystkich forumowiczach, ale zasady to zasady - takie hasło na dzisiaj.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #4245

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Mocna ocena, ale nie mogę się z nią w pełni zgodzić..
    Nie musisz.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Fakt, że tu są reklamy (czasem uporczywe i utrudniające korzystanie z forum), są PP (niestety w mojej ocenie niektóre trochę nadużywają "immunitetu"), ale nie są to święte krowy, z którymi nie wolno dyskutować i krytykować jeśli z czymś się nie zgadzamy. Tylko trzeba pamiętać - by robić to w granicach kultury, jak w stosunku do każdego użytkownika.
    Jak jest kultura, to temat szybko niknie w otchłani.
    A wszak nie o to tu teraz chodzi.

    Pamiętasz, nie tak dawno napisane:

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Forum na którym ludzie związani w jakiś sposób wspólnym celem, pasją, potrzebą - budowali swoje domy.
    Wymieniali się pomysłami, radzili sobie sposobami realizacji, podpowiadali swoje pomysły na wybudowanie bez błędów, przestrzegali....
    No było radośnie, skutecznie, miło i zawsze z satysfakcją.
    Łączyliśmy się wieczorami na łączach TPSA a połączenie impulsowe i z takim wiecie - titititi, tatata, tiiiiii, taaaaaa - i jest i kosztownie i trudno.
    Kilkanaście osób które doradzały aby halogeny w suficie zabezpieczyć puszeczkami po mandarynkach albo brzoskwiniach, jak zrobić domowym sposobem "czapy" na słupkach ogrodzeniowych, jak podłączyć rozdzielnicę dobrze, jakie tynki sprawdzą się robione o jakiej porze roku, czego pilnować w trakcie wykonywania konkretnych prac związanych z budową.....itd, itd, itd....
    Było fantastycznie.
    To jest forum.Znaczy...było.
    Immunitety, taaak, część osób ma, część nie. Kolega z tematem dot. jednego z producentów pomp ciepła na literę D, jakoś nie miał szczęścia, co i rusz jego temat był zamykany. Firma postraszyła wydawcę FM i szlus. I szlus. Cicho sza.
    Tylko mi nie mów, że nie pamiętasz....

    Ale jak bigusław pisze, gdzie chce i jak chce, to samo, to moje i nie tylko moje prośby o usunięcie zostały zlane ciepłym moczem.
    Bez słowa wyjaśnienia...pshaw kto by się tam motłochowi i mróweczce tłumaczył.

    Sp....i tyle. Temat będzie.

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dziękujemy finlandia. Z sympatią myślimy o wszystkich forumowiczach, ale zasady to zasady - takie hasło na dzisiaj.
    Nie, nie myślicie.
    Macie nas głęboko w rzyci.
    Nie chronicie tych, którzy przez lata tworzyli ideę tego forum, pozwalacie szydzić teraz z tych osób w sposób okrutny. Ale i brawurowy, widowiskowy, części gawiedzi się to podoba, temat wyświetlany, reklamy oglądane. Najs. Diengi.
    Mam wskazać? Jeden pan, co z Ewą w raju....

    Tak jak parę lat temu wróciłem, bo ktoś okropnie drwił z Konrada, a Wyście na to pozwalali, tak teraz scyzoryk otwiera mi się w kieszeni jak walą się pył fundamenty tego hmm...chciałem napisać forum...tego słupa ogłoszeniowego.

    Zbudowałem dzięki ludziom tu się udzielającym dwa fantastyczne domy. Jakbym teraz zaczął, to bym ich nie zbudował.
    Kupiłbym co wyskakuje w reklamach. A że to nijak się ma do "dobrego domu"? A co tam.....

    Ograniczam swoją aktywność do niewielkiej ilości tematów, a praktycznie do jednego.

    Do Redakcji. Kasa Was zjada, jak kaczora Donalda, który w oczach miał tylko $$$.

    Możecie mnie zbanować. Za to co piszę.

    Ale prawda będzie Was kłuła w oczy.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  6. #4246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    ...

    Możecie mnie zbanować. Za to co piszę.

    Ale prawda będzie Was kłuła w oczy.
    Bolesne, wg mnie nie prawda. Masz prawo do własnego zdania. Ale to zdecydowanie za mało na bana, bo pokazujesz jak najcięższe zarzuty można przedstawić w sposób akceptowany. To są słowa, z którymi można i trzeba dyskutować.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #4247
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Bolesne, wg mnie nie prawda..
    Ponieważ nie budowałeś z forum i nie czujesz bazy. Dla Ciebie jest to bez różnicy.
    Fakt jest taki że kiedyś było inaczej, inny był klimat bardziej przyjaznych sobie inwestorów.
    W wątku elektrycznym miałem odmienne zdanie od tzw "kablarzy",były pełne emocji wymiany poglądów ale w duchu każdy każdego rozumiał a nawet te ostre wymiany poglądów były pomocne dla innych, mało zdecydowanych, żeby sami sięgnęli do źródła i sami wyrobili sobie zdanie.
    Obecnie tego nie widzę, jeśli ktoś ma inne zdanie to jest ciągły atak.
    Wspólnota forumowa prysła...

  8. #4248
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    ProStaś - ma Pan prawo do takiej oceny, chociaż trudno się z nią zgodzić. Fajnie byłoby forum "trzymać krótko", ale nadaktywność moderatorów - to się nie sprawdziło.
    Stan forum jest wypadkową aktywnych forumowiczów - raz było lepiej, raz gorzej. Czasy, gospodarka, polityka, koronawirus, stosunki w pracy - to wszystko przekłada się na sposób reagowania forumowiczów na forum. Kiedyś na pewno ludzie byli bardziej życzliwi dla siebie.
    Reklamy na forum? Sprzedaż prasy spada, wydawnictwa przenoszą się do sieci - jest płatny dostęp, a na forum są reklamy.
    Pozdrawiamy i cieszymy się z Pana obecności.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  9. #4249

    Domyślnie

    Zapomniałem a kolega moderator już coś napisał.
    Więc zamiast edytować napiszę nowy post.

    Mój poprzedni post w tym temacie, to moja ostatnia merytoryczna wypowiedź. Więcej w nim pisał nie będę.
    Nie mam złudzeń, że cokolwiek to zmieni.
    Ale może ktoś przeczyta i inaczej spojrzy na pewne treści publikowane na tej stronie z napisem Forum Muratora. Może najdzie go jakaś refleksja i głębiej zajrzy w czeluście tego, kiedyś, forum?

    Pozdrawiam kolegę finlandia. I resztę zwykłych userów.
    Czytajcie, głęboko sięgając do zasobów tej strony, która kiedyś - tak jak to opisał bobiczek - była prawdziwym forum.
    Znajdziecie, tylko szukajcie rozumnie.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  10. #4250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Obecnie tego nie widzę, jeśli ktoś ma inne zdanie to jest ciągły atak.
    Wspólnota forumowa prysła...
    Skończ, bo niedawno pierwszy lżyłeś Bogu ducha winnego usera tylko dlatego, że był z Podkarpacia
    Polska "B", "pokolenie 500+" - to Twoje ciągła nuta.

    I jakoś nie widzę, żebyś na tym forum budował "klimat życzliwych sobie inwestorów"
    Niestety, liczba interwencji moderatorów mówi sama za siebie
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #4251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Mocna ocena, ale nie mogę się z nią w pełni zgodzić. Gdyby tak było, to dalej wisiały tu tematy typu "I po bulu" itp. Fakt, że zwykle znajdzie się taki jeden, przybierające formę ścieku, aktualnie "Koronawirus", ale... przeczytaj parę postów wstecz i zobaczysz że są osoby oczekujące tych tematów. Ubolewam i zapewniam, że jest w nich multum usuniętych postów, także - a może głównie - przez Redakcję. Dlatego uważam Twój głos za krzywdzący.
    Temat "Koronawirus" nie musi mieć formy ścieku. Niektórzy usiłują taką formę tematowi nadać ale można pousuwać kilka wpisów i będzie to normalna dyskusja przy ścierających się poglądach.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #4252
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Skończ, bo niedawno pierwszy lżyłeś Bogu ducha winnego usera tylko dlatego, że był z Podkarpacia
    Polska "B", "pokolenie 500+" - to Twoje ciągła nuta.

    I jakoś nie widzę, żebyś na tym forum budował "klimat życzliwych sobie inwestorów"
    Niestety, liczba interwencji moderatorów mówi sama za siebie
    Owszem,sam Naczelnik tak głosił, że dzisiejsza Polska dzieli się na lepszy i gorszy sort.
    A ja po prostu logicznie to rozkminilem, że jak na wchód Polski dociera jedynie sygnał TVPis i tam na wschodzie nie wiedzą nic o Bożym świecie to musi być to ten lepszy sort
    Nie wiem czy Twój post jest akurat adekwatny w "uwagach nt forum" ale odpowiedziałem i moja odpowiedź łączy się również z 500 zeta od łba

  13. #4253

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dziękujemy finlandia. Z sympatią myślimy o wszystkich forumowiczach, ale zasady to zasady - takie hasło na dzisiaj.
    No tak, "zasady to zasady"
    Tylko film ze stopki Arturo nadal krzyczy "jebać pis, jebać pis...."
    Ciekawe te Wasze zasady.

  14. #4254
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    No tak, "zasady to zasady"
    Tylko film ze stopki Arturo nadal krzyczy "jebać pis, jebać pis...."
    Ciekawe te Wasze zasady.
    Czlowieku, to jest relacja z mojego spaceru po głównej ulicy Gliwic.

    Zapewne nie obcy Ci jest filmy "Psy" ale rozumiem, że akurat w tym fragmemcie zamykałes oczy i łapkami uszy zatykales:
    https://m.youtube.com/watch?v=ZVSALi-R4Jop

    Czy to jest post godny "uwag nt forum" ?

  15. #4255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    A ja po prostu logicznie to rozkminilem, że jak na wchód Polski dociera jedynie sygnał TVPis i tam na wschodzie nie wiedzą nic o Bożym świecie to musi być to ten lepszy sort
    Żałosne. I jeszcze uważasz, że to zabawne....

  16. #4256
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Żałosne. I jeszcze uważasz, że to zabawne....
    Owszem
    Ciebie widzę jako biorcę 500+,,który da się pokroić za to i gotow czyścić buty tym, którzy "dali Ci to"
    Tylko jęzora za bardzo nie wystawiaj bo jakiś czarny może to wykorzystać

    Od dzisiaj jesteś dla mnie "jezor "
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 28-02-2021 o 00:05

  17. #4257
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Przeglądam sobie forum i widzę, że temat założony przez Tomasza Brzeczkowskiego bije rekordy popularności a sam autor został zablokowanych i nie może się odnieść do tego.
    Czy jest to uczciwe ze strony Forum ?Może też nie chciał całować stóp ?

    Wg mnie nie i to bardzo na nie.
    Ja swoje wywalczyłem ale tutaj to zwykle świństwo....

    Osobiście jestem "wychowankiem" TB bo kilka metrów rury mi wystarcza ale chodzi o sam fakt, że FM blokując autora tematu bazuje w dalszym ciągu na jego temacie.
    Jest to naprawdę głupie.

    Uff,że udało mi się usunąć DB Mili
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 28-02-2021 o 00:46

  18. #4258
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Test dla "finlandii" i naczelnego:

    Na chuj mi było takie klejenie spoin ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	42ee5a237086a114gen.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	48,3 KB
ID:	453529

    Była odpowiedź na (moderowano) .BYŁA...
    Przy okazji widać, że okna są fajnie wysunięte .
    Pytanie,na (moderowano) ...Również BYŁO to

    Ale jak ręka rękę myje, to prawo Achima czyli było a nima
    Dlaczego nima ?
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 28-02-2021 o 07:34 Powód: Wulgaryzmy.

  19. #4259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ty chyba masz jakieś kompleksy... niedowartościowany się czujesz, że piszesz o zdjęciach swojego domu, które usunąĺeś ?
    Czy o swoim DB ?
    Serio, dla społeczności tego forum nie miało kompletnie znaczenia, że Arturek zabrał zabawki. Mało tego - wręcz zyskała na tym, bo przez rok było jednego chama mniej.
    A teraz wróciłeś i w pożałowania godnym stylu udowadniasz ile straciliśmy.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #4260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ciekaw byłem nocnych postów, bo na popołudniowe mnie zaskoczyły pozytywnie.
    Niestety, z żalem patrzę na to co się pojawiło i celowo zostawiam, by inni użytkownicy mogli się z nimi zapoznać. Gaweł, za takim forum będziesz tęsknić?
    Czy użytkownicy nie zasługują na przeprosiny? Użytkownicy!

    Ubolewam. I ja przepraszam Forum, że na pierwsze raporty o nowym klonie napisałem "dajmy mu szansę", bo tym samym naraziłem Was na takie posty.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 213 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony