dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Miłośnicy fiata 126p

    Witam,

    zacząłem kolekcję De Agostini Fiat 126p. Może są osoby, które wymienią się doświadczeniami, lub opowiedzą o swoich kolekcjach modelarskich. Jak wspominać Malucha, samochód młodości?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pinacolada2

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Radzyń Podlaski
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    No ja mam mega duzo i mega fajnych wspomnień z Maluszkiem. To samochód z mojej młodości, na nim nauczyłem się jeździć, dojeżdżałem nim do szkoły i na dyskoteki. Szczerze mówiąc nie słyszałem wcześniej o tej kolekcji, ale widzę, że trzeba się zainteresować tematem bliżej, bo odwzorowanie elementów stoi na wysokim poziomie. Ktoś może składa z forumowiczów?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zagłoba Zobacz post
    Jak wspominać Malucha, samochód młodości?
    Jak byś przejechał KILKASET TYSIĘCY KILOMETRÓW tym złomem to byś takim pasjonatem 126p nie był.
    Ta karykatura auta nigdy nie powinna być dopuszczona do produkcji.Ze wszystkich względów.
    Pamiętam jak kupiłem 3 letniego za 840tyś.zł. a kolega odbierał nowego na zapisy za 550tyś.
    Chore czasy....
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pinacolada2

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Radzyń Podlaski
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii Zobacz post
    Jak byś przejechał KILKASET TYSIĘCY KILOMETRÓW tym złomem to byś takim pasjonatem 126p nie był.
    Ta karykatura auta nigdy nie powinna być dopuszczona do produkcji.Ze wszystkich względów.
    Pamiętam jak kupiłem 3 letniego za 840tyś.zł. a kolega odbierał nowego na zapisy za 550tyś.
    Chore czasy....
    Każdy może wspomninia mieć różne, tak czy siak temat klasyków z PRL-u odżywa zarówno w modelarstwie, jak i wśród pasjonatow motoryzacji.

  5. #5
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii Zobacz post
    Jak byś przejechał KILKASET TYSIĘCY KILOMETRÓW tym złomem to byś takim pasjonatem 126p nie był.
    Ta karykatura auta nigdy nie powinna być dopuszczona do produkcji.Ze wszystkich względów.
    Pamiętam jak kupiłem 3 letniego za 840tyś.zł. a kolega odbierał nowego na zapisy za 550tyś.
    Chore czasy....
    I przeżyłeś .... a mogłeś kupić sobie np Mercedesa .... 840 000,- zł ...
    Darek B

  6. #6
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    jak by nie te popier...e przepisy z ubezpieczeniem to sam bym sobie jeszcze takiego kupił dla szpanu , nawet wyrejestrować czasowo cymbały nie dają

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    jak by nie te popier...e przepisy z ubezpieczeniem to sam bym sobie jeszcze takiego kupił dla szpanu , nawet wyrejestrować czasowo cymbały nie dają
    Sam mam kilka samochodów i w niektórych przypadkach OC zabija całą zabawę. Dwa wypady w ciągu roku starym Nissanem Patrolem do lasu kosztują mnie 613 zł za samo OC. Paranoja


    PS. I to przy maksymalnych zniżkach!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony