dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Poszukuję solidnego wykonawcy, najlepiej Małopolska

    Do wybudowania dom z bali z podpiwniczeniem, parter z poddaszem, ok. 150 m.kw. użytkowej.
    Szukam ekipy, która może zająć się tym całościowo, tzn. fundamenty, bale, dach wielospadowy (blachodachówka)
    Bale (półbale) o takiej szerokości by nie było potrzeby docieplać ścian.
    Najlepiej praca od zera do stanu surowego zamkniętego.
    Jeśli możecie kogoś polecić z woj. małopolskiego, z podhala to proszę o info. Jeśli jest tutaj rzetelny wykonawca z doświadczeniem to też proszę o kontakt.

  2. #2

    Domyślnie

    http://jawordomy.com/ Polecam ! Wybudowali mi chałupę - bardzo solidna ekipa .

  3. #3

    Domyślnie

    proeko z Makowa P. fajnie buduje. Ja skusiłem się na tańszych partaczy i gorzko tego pożałowałem... Ogólnie warto pojeździć po firmach, zobaczyć realizacje etc. Wtedy łatwiej zdecydować.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał butynski Zobacz post
    http://jawordomy.com/ Polecam ! Wybudowali mi chałupę - bardzo solidna ekipa .
    Zapytam przy okazj- masz dom docieplany czy "gołe" bale?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał baltazar Zobacz post
    Do wybudowania dom z bali z podpiwniczeniem, parter z poddaszem, ok. 150 m.kw. użytkowej.
    Szukam ekipy, która może zająć się tym całościowo, tzn. fundamenty, bale, dach wielospadowy (blachodachówka)
    Bale (półbale) o takiej szerokości by nie było potrzeby docieplać ścian.
    Najlepiej praca od zera do stanu surowego zamkniętego.
    Jeśli możecie kogoś polecić z woj. małopolskiego, z podhala to proszę o info. Jeśli jest tutaj rzetelny wykonawca z doświadczeniem to też proszę o kontakt.
    ja znam tylko sielanka.eu kumplowi budowali chate i w sumie to on jest dosc zadwolony, alternatywnie mozesz szukac na szukajfachowca.pl
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

  6. #6

    Domyślnie

    Tylko zadne szukajfachowca
    To jest budowa domu i to w technologii, gdzie o prawdziwego fachowca jest bardzo cięzko.
    Jezeli chcesz, moge Ci dac namiary na mojego gorala. Zanim go wybralem to rok czasu szukalem fachowcow na Podhalu. Jest to prawdziwy goral z krwi i kosci, ma swoj charakter jak kazdy goral ale fachowiec w kazdym calu, i nie jest zamkniety tylko na technologie domow goralskich. Moge zapytac jak z terminami. Po szczegoly zapraszam na priv.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał baltazar Zobacz post
    Zapytam przy okazj- masz dom docieplany czy "gołe" bale?
    Gołe bale mszone z dwóch stron .Na stronie Jawora ten z bawolim okiem to moja chałupa.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał butynski Zobacz post
    Gołe bale mszone z dwóch stron .Na stronie Jawora ten z bawolim okiem to moja chałupa.
    Ładny dom, faktycznie dobra robota. Jak rozwiązane jest ogrzewanie biorąc pod uwagę, że niedocieplone ściany zew.?
    Ja myślę o takim balu, który na łączeniu będzie miał wystarczającą grubość by nie było strat ciepła. Wiadomo, mszenie też ważne a słyszałem już o różnych technikach: z wełną, pianką, warkoczem..

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał baltazar Zobacz post
    Ładny dom, faktycznie dobra robota. Jak rozwiązane jest ogrzewanie biorąc pod uwagę, że niedocieplone ściany zew.?
    Ja myślę o takim balu, który na łączeniu będzie miał wystarczającą grubość by nie było strat ciepła. Wiadomo, mszenie też ważne a słyszałem już o różnych technikach: z wełną, pianką, warkoczem..
    Ogrzewanie - kominek z rozprowadzeniem + prąd .

  10. #10

    Domyślnie

    Koło Krakowa, a konkretnie w Wieliczce siedzibę swoją ma firma Wikpol. W mojej okolicy sporo inwestycji zrealizowali a sąsiedztwo zadowolone z ich usług. http://www.domyzbali.lublin.pl/index.php

  11. #11

    Domyślnie

    Moj znajomy ostatnio budował pod krakowem drewniany domek, jak dostane od niego jakiś kontakt to dam znac

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andziass

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-437
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglar Zobacz post
    Tylko zadne szukajfachowca
    To jest budowa domu i to w technologii, gdzie o prawdziwego fachowca jest bardzo cięzko.
    Jezeli chcesz, moge Ci dac namiary na mojego gorala. Zanim go wybralem to rok czasu szukalem fachowcow na Podhalu. Jest to prawdziwy goral z krwi i kosci, ma swoj charakter jak kazdy goral ale fachowiec w kazdym calu, i nie jest zamkniety tylko na technologie domow goralskich. Moge zapytac jak z terminami. Po szczegoly zapraszam na priv.
    Mogę prosić namiary na priv?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony