dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 192 z 214
Pokaż wyniki od 3.821 do 3.840 z 4265
  1. #3821
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pawel_Jan

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Sucha Beskidzka
    Kod pocztowy
    34-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    CZARNA LISTA:
    Dariusz Kania tynkiwylewki.eu Biały Dunajec ( numery tel. 503581818, 606433864 )
    Wykonawca obiecuje, że wykona prace po czym przestaje odbierać telefony, odrzuca połączenia a w przypadku wybrania numeru z innego telefonu odbiera i się rozłącza.

  2. #3822
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_Jan Zobacz post
    CZARNA LISTA:
    Dariusz Kania tynkiwylewki.eu Biały Dunajec ( numery tel. 503581818, 606433864 )
    Wykonawca obiecuje, że wykona prace po czym przestaje odbierać telefony, odrzuca połączenia a w przypadku wybrania numeru z innego telefonu odbiera i się rozłącza.
    Znajdź sobie kontakt do dlugopolskiego z karauszowa. U mnie robił kilka tygodniu temu wylewki i tynki. Ogarnięty koles

  3. #3823

    Domyślnie

    Brukarz - Michałowice poszukiwany

    Poszukuję brukarza do ułożenia kostki na północy Krakowa, będę wdzięczna za pomoc.

  4. #3824
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-054
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał radar22 Zobacz post
    Prawie koniec roku więc dodam podsumowanie ekip które u nas robiły:

    Polecam:
    - SSO ekipa Pana Sikory tel: 600328847, szybko sprawnie i dokładnie
    - wylewki tel: 608311910
    - hydraulika, podłogówka, centralny odkurzacz aquatherm wieliczka tel: 508953636
    - alarm tel: 696341327
    - rolety, drzwi zewnętrzne: Langer Okna tel: 787508400
    - okna szklane (zamiast luxfer) Glasprojekt tel: 885853838
    składy budowlane, Jawor (Kraków Prokocim), Mobilny Market (wieliczka)

    NIE polecam:
    - elewacje artherm tel: 733761767 (ekipa po oglądnięciu "umarła")
    Do czarnej listy dodaję:
    JACEK OCZKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE - elewacja wykonana niestarannie, dużo rzeczy czeka na poprawki i nie może się doczekać...

  5. #3825

    Domyślnie

    Cytat Napisał solito3 Zobacz post
    U mnie prawie po budowie.

    Biała Lista:



    Płytki, wykończenia (malowanie, tapetowanie, gładź, listwy itd) - p. Stanisław 510 261 514. Robota tej ekipie "pali się w rękach". W 10dni wykafelkowali 2 łazienki z podpięciem armatury i elektryki, wypłytkowali 100m2 podłogi, pomalowali 2 pokoje, położyli tapetę. Cenowo atrakcyjni. Ekipa grzeczna, serdeczna, pomocna. Wkrótce ponownie będą u mnie na pracach.

    Poszukuje solidego plytkarza ktory potrafi polozyc gres wiekszego formatu (np120x60 ) i ma odpowiednie narzedziado przycinanai pod katem 45 st itp
    Czy ekipa pStanislawa jest w stanie temu sprostac? Ile osob uklada plytki skoro tak szybko uwineli sie u Ciebie?Czy dluzo wczensiej zaklepywales terminy?


    Prosze osoby z okolic Krakowa /Myslenic o podzielenie sie namiarami na solidnego plytkarza .
    kaka

  6. #3826
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JNK

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Andrychów
    Kod pocztowy
    34-120
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heets Zobacz post
    Cześć. Mam zamiar budować dom ok 150m2. Szukam ekipy budowlanej, okolice Myślenic. Kogo polecacie? Zastanawiam się nad :
    Grzegorz Stanach z ok, Myślenic
    A-Dom Adam Kosek z Tokarni.
    Ewentualnie Piotr Chmielik.
    Jak chce mieć pan problem z budową to 'polecam' Piotra Chmielika - nikt tak jak on nie spartoli budowy !!

    Ps.
    Zapraszam do kontaktu udzielę więcej informacji 693 554 926

  7. #3827
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krzysiek87
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-619
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heets Zobacz post
    Cześć. Mam zamiar budować dom ok 150m2. Szukam ekipy budowlanej, okolice Myślenic. Kogo polecacie? Zastanawiam się nad :
    Grzegorz Stanach z ok, Myślenic
    A-Dom Adam Kosek z Tokarni.
    Ewentualnie Piotr Chmielik.
    Mojej siostrze budował dom Stanach wraz z synami. Bardzo dużo rzeczy im podpowiedział i nie musieli się martwić za wiele. Jedyne do czego można się przyczepić, to nieterminowość.

  8. #3828

    Domyślnie

    Cześć,
    Poleci ktoś firmę gdzie kupię drzwi bezprzylgowe (ukryte) z montażem? Spotkałem się z różnymi opiniami na temat drzwi ukrytych, ale to wynika z tego, że nie wszyscy potrafią takie drzwi poprawnie zamontować i wyreuglować. Jeżeli macie u siebie takie drzwi i polecilibyście firmę, która Wam to wykonywała to proszę o post lub wiadomość.

  9. #3829

    Domyślnie

    Witam.
    Nasz domek juz prawie na ukończeniu. Realizacja w okolicach Wieliczki. Moge podzielic sie opiniami o fachowcach ktorzy u nas pracowali:
    Do czarnej listy nie musze dopisywać nikogo
    Szara lista:
    SSZ; Firma Budowlana Józef..ogolnie do calosci i jakosci prac nie mam zastrzezen, jedyne co to slaby kontakt na lini wykonawca inwestor\
    Instalacje elektryczne zrobione we wlasnym zakresie
    Tynki; Pan Czesław tel 606334740 mialy byc pod malowanie a do perfekcji jeszcze troche brakowalo ale mimo wszystko mialem w planach gladzie wiec pod gladzie wszystko ok
    Biała lista
    Hydraulik Firma AMD z Łęk k. Myślenic wszystko sprawnie na dobrych materialach. Biały montaż tez szybko i estetycznie
    Wylewki Pan Mariusz z Bieńkówki tel 692592866. rowno i szybko i w jeden dzien
    Adaptacje wnetrz gładzie malowanie flizowanie i poddasze firma LM DESIGN z Krzywaczki tel 503643748. Prace wykonane bardzo estetycznie oraz na uwage zasluguje fachowe doradztwo i kontakt z wykonawca.

    Szukam jeszcze kogos do elewacji kompleksowo wraz z podbitka na wiosne 2019. Jesli mozecie kogos polecic to bede wdzieczny.

  10. #3830
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    filippo2

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    30-389
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś poleci jakąś uczciwą i rzetelną firmę budowlaną do budowy domu w stanie surowym z okolic Wieliczki?

  11. #3831
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wp_mh

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-000
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał behru Zobacz post
    Niestety po takim czasie muszę potwierdzić tamtą opinię.

    UWAGA NA:

    BUD KACZMARCZYK aka WAKK-BAU" aka Krzysztof Kaczmarczyk DOMBUD

    Telefon nadal taki sam: 507256723

    Na początku wszystko miło, Pan Krzysztof opowiada jakie to wszystko jest proste i jak on to lubi murować z ytonga.
    Omawiamy szczegóły na miejscu - wszystko pięknie
    Potwierdzam chęć współpracy
    Przesyła wzór umowy umowę a niej zapisy typu:

    "Wartość powierzonych prac w zakresie kierowania oraz budowy domu wedlug projektu ....................... strony określają na kwotę .............zł , przy czym wynagrodzenie będzie wypłacane co tydzień w każdy piątek przelewem internetowym w godzinach porannych lub gotówką po zakończeniu dniówki:


    1 tydzień - 5000,00 zł (pomniejszona o kwotę zaliczki w wartości 2000,00 zł) "

    - czyli już po pierwszym po tygodniu możemy być już 7000zł w plecy

    "Strony ustaliły iż budowa będzie budowana w systemie gospodarczym , również strony ustaliły iż cena jest ceną netto ................ zl , możliwość wypisania faktury na firmę BUD-Kaczmarczyk kierowaną przez właściciela firmy Krzysztofa Kaczmarczyka zamieszkałego w (...) cena może ulec zmianie o 23% gdy właściciel będzie chciał F Vat. F Vat zostanie wypisana po skończeniu i rozliczeniu się z budowy , lub 1 tydzień przed skończeniem budowy i prac budowlanych jak i rozliczenia się F Vat zostanie wypisana tylko i wyłącznie na żądanie właściciela budowy. F Vat zostanie wypisana tylko i wyłącznie z Kwoty ...............zł"

    cały zapis pozostawię bez komentarza

    Kolejne wątpliwości wzbudza brak NIP-u firmy Pana Krzysztofa ale po odpowiednich poszukiwaniach po adresie można znaleźć wpis w CEIDG

    dla NIP-u: 6811932835


    Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
    2016-06-20
    Data wykreślenia wpisu z rejestru
    2016-06-27


    a to już martwi naprawdę

    Wisienka na torcie:


    Data rozpoczęcia wykonywania działalności: 2015-07-09
    Firma przedsiębiorcy: Krzysztof Kaczmarczyk Firma Budowlana "WAKK-BAU"
    Zmiana danych we wpisie 2016-03-15
    Firma przedsiębiorcy: Krzysztof Kaczmarczyk DOMBUD

    polecam poszukać firmy BUD-Kaczmarczyk - mnie się nie udało takiej odnaleźć

    czyli opisywana na pewnym blogu zmiana nazwy firmy jest prawdziwa

    Gdyby ktoś chciał chociaż pobieżnie sprawdzić potencjalnego przedsiębiorcę to:Tutaj wyszukiwarka CEIDG:

    https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceid...ui/Search.aspx

    polecam sobie wyszukać po numerze NIP a następnie po adresie wpisać odpowiednio samą gminę i miejscowość - historia robi się jeszcze ciekawsza

    po telefonie i pytaniu o NIP informacja że nie pamięta - prześle smsem. Po wyrażeniu wątpliwości co do systemu rozliczania się za etapy budowy informuję że on ma już inną budowę i rozłącza się - pomimo wcześniejszych zapewnień o możliwości rozpoczęcia robót.

    Żeby było ciekawiej to pojawiają się też poważne wątpliwości czy podsyła zdjęcia z wykonywanych przez jego ekipę robót, czy może zdjęcia są "pożyczone"

    Uwaga na Krzysztof Kaczmarczyk, tel: 534952374 Gnojek wzial zaliczke i zostawil mnie ze scianami na zime, bez stropu!. Nie odibera telefonow, nie umie nawet pisac i jest mega bezczelny. Opoznienia ma nieziemskie. Na poczatku wszystko bylo b. ladnie, bierze zaliczke cos robi, potem raz przychodzi raz nie, w ciagu miesiaca ma 3 pogrzeby. Uwaga, bo nadal oszukuje!

  12. #3832

    Domyślnie

    Cytat Napisał wp_mh Zobacz post
    Uwaga na Krzysztof Kaczmarczyk, tel: 534952374 Gnojek wzial zaliczke i zostawil mnie ze scianami na zime, bez stropu!. Nie odibera telefonow, nie umie nawet pisac i jest mega bezczelny. Opoznienia ma nieziemskie. Na poczatku wszystko bylo b. ladnie, bierze zaliczke cos robi, potem raz przychodzi raz nie, w ciagu miesiaca ma 3 pogrzeby. Uwaga, bo nadal oszukuje!

    Miałem spotkanie z p. Krzysztofem, generalnie zrobił dobre wrażenie. Pewne obawy wynikały z tego, że prowadziłęm z nim wcześniej korespondencję i nigdy się nie podpisywał, w zasadzie to nie wiedziałem z kim do końca rozmawiam (kontakt z oferii), ale też na początku nie chciał pokazać aktualnej budowy. Na spotkaniu się jednak przedstawił i wtedy mogłem przeszukać informacje w internecie, zgodził się też pokazać aktualną budowę. Po przeczytaniu m.in tego forum oraz jednego bloga zrezygnowałem z dalszych rozmów z p. Krzysztofem i nie jechałem oglądać budowy (nie mogę jej ocenić). Jako, że dość intensywnie szukałem wykonawcy do budowy domu, sprawdzałem zarówno osoby polecane tutaj, ale też z oferii, olx, szukajfachowca, itp. Jeżdziłem na aktualne budowy i mogę napisać, że w przypadku firm polecanych tutaj (Sławomir Dudek, Marian Węgrzyn, Piotr Brzezicki, ekipa p. Grzegorza (okolice Lubnia), Madej z Radwanowic), widać naprawdę dobre budowanie i się z nimi konkretnie rozmawia, natomiast ekipy z tych innych źródeł to w 90% była mniejsza lub większa masakra (styropian przykryje). Ostatecznie wybór padł na jedną z wymienionych ekip, narazie nie napiszę jaką, wstrzymam się do rozpoczęcia, a w zasadzie zakończenia budowy.
    Ale trzeba też pamietać, że w internecie zdecydowanie częściej wylewa sie żale niż chwali kogoś - tak więc trzeba zachować pewien dystans do mniej przychylnych komentarzy. Sprawdzać, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać.
    "The Earth climate ... is completely determined by two governing parameters, i.e. by insolation and galactic cosmic rays", oraz "the so-called anthropogenic "CO2 doubling" problem is practically absent"

  13. #3833
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dark0 Zobacz post
    Witam.
    Nasz domek juz prawie na ukończeniu. Realizacja w okolicach Wieliczki. Moge podzielic sie opiniami o fachowcach ktorzy u nas pracowali:
    Do czarnej listy nie musze dopisywać nikogo
    Szara lista:
    SSZ; Firma Budowlana Józef..ogolnie do calosci i jakosci prac nie mam zastrzezen, jedyne co to slaby kontakt na lini wykonawca inwestor\
    Instalacje elektryczne zrobione we wlasnym zakresie
    Tynki; Pan Czesław tel 606334740 mialy byc pod malowanie a do perfekcji jeszcze troche brakowalo ale mimo wszystko mialem w planach gladzie wiec pod gladzie wszystko ok
    Biała lista
    Hydraulik Firma AMD z Łęk k. Myślenic wszystko sprawnie na dobrych materialach. Biały montaż tez szybko i estetycznie
    Wylewki Pan Mariusz z Bieńkówki tel 692592866. rowno i szybko i w jeden dzien
    Adaptacje wnetrz gładzie malowanie flizowanie i poddasze firma LM DESIGN z Krzywaczki tel 503643748. Prace wykonane bardzo estetycznie oraz na uwage zasluguje fachowe doradztwo i kontakt z wykonawca.

    Szukam jeszcze kogos do elewacji kompleksowo wraz z podbitka na wiosne 2019. Jesli mozecie kogos polecic to bede wdzieczny.
    Pan Paweł Obrębski - 691507450

    Może nie tanio, ale mają wiedzę i robią bardzo dobrze. Robią we trzech, więc nie super szybko, ale ja uważam że to akurat lepiej. Mają odległe terminy.
    Ostatnio edytowane przez szogu ; 30-10-2018 o 16:39

  14. #3834

    Domyślnie

    CZARNA LISTA
    Firma G.M.-Bud Grzegorz Maciaś Łososina Dolna

    Firma wykonała mi elewacje domu, po nie całym roku elewacja popękała w wielu miejscach, pojawiły się zacieki spowodowane zła obróbką blacharską. Okazało się że komin i wentylacje zostały poprzewiercane na wylot podczas kotwiczenia styropianu. Zgłosiłem reklamację czekam osiem m-cy a firma jedynie obiecuje poprawki i nic z tym nie robi. NIE POLECAM A WRĘCZ PRZESTRZEGAM!!!!!!!

  15. #3835
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotr84444

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Przestrzegam wszystkich prze panem MICHAŁEM GUTEM. Zrobiono mi dach z użyciem zainfekowanego drewna, musiałem zatrudnić firmę do zwalczania tych szkodników co wyniosło prawie 10 tys. Pan Michał oczywiście umywa ręce od tej sprawy, choć sam załatwiał mi drewno. Jedna strona dachu się "zapadła" co widać gołym okiem i wiele innych niedociągnięć. TRAGEDIA! ! ! Proszę i wpisanie na Pana Michała na czarną listę.

  16. #3836
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JNK

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Andrychów
    Kod pocztowy
    34-120
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heets Zobacz post
    Nie jest ciężko, opinie są różne. Dlatego pytam czy ktoś z forumowiczów miał z nimi doczynienia.
    Odradzam Piotra Chmielika (obecnie: PERFECT PIOTR CHMIELIK, kiedyś: Usługi Ogólnobudowlane) miałem do czynienia z tym oszustem (bo budowlańcem ciężko go nazwać). Będzie wprowadzał zmiany bez konsultacji z inwestorem, o których dowiesz się po fakcie. Nie wykona izolacji przeciwwilgociowej. Więźba wykonana przez tego oszusta będzie groziła osunięciem dachu. Kradnie towar z budowy !!!
    Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu: 693 554 926

  17. #3837

    Domyślnie

    Witam,
    Biała lista firma LM Design tel. 503 643 748, 723 151 235. Panowie robią:
    Gładzie, Płyta karton gips, Remonty mieszkań, Malowanie mieszkań, Prace działkowe, Szpachlowanie, Elewacje i ocieplenia, Ogrodnik, Ocieplanie Pianką PUR, Glazurnicy, Remonty domów i kamienic, Remont łazienki, Remonty biur.
    Serdecznie polecam. Panowie są rzetelni, godni zaufania, słowni, zawsze doradzą, swoje miejsce pracy utrzymują w należytym porządku. Przed pracą zabezpieczyli starannie flizy, okna, drzwi. Dzięki Panom mogłam wykończyć dom płynnie, bez przestoju, bez stresu. Prace wykonują starannie i na wysokim poziomie. Gdy potrzebowałam fachowców do innej dziedziny związanej z domem pomogli mi skompletować ludzi. Jestem tej firmie bardzo wdzięczna i mogę ją spokojnie polecić. .

  18. #3838

    Domyślnie

    Hej,

    Poszukujemy ekipy do wykonania SSO z dachem, albo nawet i kolejnych etapów jesli faktycznie się sprawdzają i oferuja takie usługi.

    Budowa domu ok 200m2 pow, parterowy z poddaszem bez piwnicy, Tyniec Kraków. Budowa w przyszłym roku. Bardzo będę wdzięczna za polecenia Waszych ekip, póki co udało mi się stąd wywnioskować, że polecacie Pana Sikorę i Tuptex - czy te polecenia aktualne, czy może jeszcze macie jakąś firmę ?
    Pozdrawiam!

  19. #3839
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Moloj

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Chrzanów
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    1

    Domyślnie Podobna sytuacja

    Witam bardzo proszę o kontakt właśnie zerwałem umowę z tą firmą sprawę zgłaszam do prokuratory robili u mnie jak u państwa

  20. #3840
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    A tak bez emocji i po polsku możesz napisać?

Strona 192 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony