dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 195 z 214
Pokaż wyniki od 3.881 do 3.900 z 4265
  1. #3881
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Do mojej długiej listy mogę dołączyć Grzegorza vel oszczędnygrześ z forum, zrobił mi w zeszłym roku rozłożenie instalacji WM a w poniedziałek podłączył rekuperator.Całość spięta jednym z najdroższych rekuperatorów czyli Thessla Green 400 Home za cenę niższą niż inni chcieli za zestaw na najtańszym reku za 4-5 tyś.Robotę wykonał fachowo, doradził kilka rzeczy i na dzień dzisiejszy uważam go za jednego z najlepszych wykonawców na mojej budowie.
    W zeszłym tygodniu miałem też montowane drzwi wewnętrze zamówione w firmie Mark w Brzesku, montaż wykonany przez ekipę Grzegorza tez przebiegł w pełni profesjonalnie, 11 drzwi zamontowane od 7,00 do 16,00.
    Nie długo będę miał jeszcze fachowca od oczyszczalni, czeka aż mróz odpuści i montujemy Kingspana...czy będzie fachowo nie omieszkam napisać.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  2. #3882
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Do mojej długiej listy mogę dołączyć Grzegorza vel oszczędnygrześ z forum, zrobił mi w zeszłym roku rozłożenie instalacji WM a w poniedziałek podłączył rekuperator.Całość spięta jednym z najdroższych rekuperatorów czyli Thessla Green 400 Home za cenę niższą niż inni chcieli za zestaw na najtańszym reku za 4-5 tyś.Robotę wykonał fachowo, doradził kilka rzeczy i na dzień dzisiejszy uważam go za jednego z najlepszych wykonawców na mojej budowie.
    W zeszłym tygodniu miałem też montowane drzwi wewnętrze zamówione w firmie Mark w Brzesku, montaż wykonany przez ekipę Grzegorza tez przebiegł w pełni profesjonalnie, 11 drzwi zamontowane od 7,00 do 16,00.
    Nie długo będę miał jeszcze fachowca od oczyszczalni, czeka aż mróz odpuści i montujemy Kingspana...czy będzie fachowo nie omieszkam napisać.
    Co w chodzi w zakres usług Grzegorza i jego ekipy poza instalacją WM i drzwi?

  3. #3883

    Domyślnie

    Jak ktoś będzie poszukiwał dobrego architekta z Krakowa, to proszę o kontakt.
    Chyba, że tu go przedstawię, najwyżej mod usunie
    Polecam go z czystym sumieniem.

    http://chowaniecarchitekci.firmy.net...-klientow.html
    Ostatnio edytowane przez ciężkiprzypadek ; 17-01-2019 o 08:53
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  4. #3884
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Architektów, geodetów, geologów to jest cała masa. Brakuje ekip budowlanych, których poleconych tutaj jest zaledwie kilka, a takich poleconych wielokrotnie to może ze dwie na całą Małopolskę

  5. #3885
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Co w chodzi w zakres usług Grzegorza i jego ekipy poza instalacją WM i drzwi?
    Zbieżność imion , drzwi montowała ekipa innego Grzegorza, montażysty firmy Mark
    oszczednygrzes vel Grzegorz zajmuje się szeroko pojęta wentylacją, chłodzeniem i grzaniem, czyli WM, klimatyzacje zwykłe, kanałowe.
    Ogólnie to człowiek orkiestra bardziej robi to z fascynacji do tematu niż zarobku, oczywiście do garnka trzeba coś włożyć i za darmo nie robi, ale widać u niego wiedzę i pasję

    Pewnie w lecie będzie mi montował klimatyzację a wcześniej obiecał jeszcze użyczyć kamery termowizyjnej i zrobić test szczelności budynku...

    Ja mam taki plus że mieszka ode mnie na przełaj 10 km a drogą niestety już ok 25 km ale jest pod ręką.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  6. #3886

    Domyślnie

    Witajcie. Ma ktos do polecenia, hydraulika okolice Skawiny /Krakowa; do zrobienia instalacja wodna, kanalizacyjna, a po rozłożeniu styropianiu również, podłogówka na częsci domu na reszcie grzejniki. Byłbym wdzięczny za namiary. Tu lub na maila: [email protected]

  7. #3887

    Domyślnie

    Fullinstal Skawina
    Pozdrawiam
    Katka

  8. #3888
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał airbuss Zobacz post
    Witajcie. Ma ktos do polecenia, hydraulika okolice Skawiny /Krakowa; do zrobienia instalacja wodna, kanalizacyjna, a po rozłożeniu styropianiu również, podłogówka na częsci domu na reszcie grzejniki. Byłbym wdzięczny za namiary. Tu lub na maila: [email protected]
    Fullinstall Skawina, polecalem wielokrotnie

  9. #3889
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Do mojej długiej listy mogę dołączyć Grzegorza vel oszczędnygrześ z forum, zrobił mi w zeszłym roku rozłożenie instalacji WM a w poniedziałek podłączył rekuperator.Całość spięta jednym z najdroższych rekuperatorów czyli Thessla Green 400 Home za cenę niższą niż inni chcieli za zestaw na najtańszym reku za 4-5 tyś.Robotę wykonał fachowo, doradził kilka rzeczy i na dzień dzisiejszy uważam go za jednego z najlepszych wykonawców na mojej budowie.
    W zeszłym tygodniu miałem też montowane drzwi wewnętrze zamówione w firmie Mark w Brzesku, montaż wykonany przez ekipę Grzegorza tez przebiegł w pełni profesjonalnie, 11 drzwi zamontowane od 7,00 do 16,00.
    Nie długo będę miał jeszcze fachowca od oczyszczalni, czeka aż mróz odpuści i montujemy Kingspana...czy będzie fachowo nie omieszkam napisać.
    No dobrze, a namiary na oszczędnegogrzesia?

  10. #3890

    Domyślnie

    Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Architektów, geodetów, geologów to jest cała masa. Brakuje ekip budowlanych, których poleconych tutaj jest zaledwie kilka, a takich poleconych wielokrotnie to może ze dwie na całą Małopolskę
    Rzeczywiscie masz racje, że Architektów, geodetów, geologów jest b. dużo. To jest efekt byle jakiego kształcenia, byle więcej bo za każdego łepka uczelnia ma kase.Sami mgr i inż. Efekt jest teraz taki, ze brakuje osób z konkretnym fachem w ręku. U mnie fliziarz robil 5 tyg, wziął 12tys na rękę. W/w mgr moze tylko pomarzyć o takich zarobkach.

  11. #3891
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oszczednygrzes vel Grzegorz 665071215 akurat to forumowicz więc nie obrazi się za telefon.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  12. #3892

    Domyślnie

    krzysztofcz3:
    CZARNA LISTA

    Tynki
    p. Marek Lempart
    Lista najczarniejsza z czarnych. Prace rozpoczęte z opóźnieniem, wykonane na żenującym poziomie (ekipa była chyba z ulicy). P. Marek zgodził się, że praca została wykonana tragicznie, i wykonał poprawki. Efekt wciąż niezadowalający. Odradzamy!
    [/QUOTE]

    Witam Pana,

    Jestem również osobą poszkodowaną przez Pana Marka Lemparta i jego pseudo fachowców. Ten pan jest autorem wylewki, której wady spowodowały zniszczenie drewnianej podłogi w cały mieszkaniu. Teraz jedyną możliwością naprawy jest... zrobienie nowej wylewki (po tym, jak mieszkanie zostało generalnie wyremontowane i wykończone). Poza czasem wiąże się to z ogromnymi kosztami, czasem i wyprowadzką. Niestety sprawa skończy się w sądzie, ponieważ p. Lempart uważa, że zawinił u klej do podłogi, co jest bzdurą (mam miażdżącą opinię biegłego rzeczoznawcy nt tej "wylewki"). W międzyczasie poszukuję osób poszkodowanych przez tę osobę i jego ekipę. Bardzo proszę o kontakt przez forum lub mailowo na [email protected]. Dziękuję
    Ostatnio edytowane przez evaviktoria ; 23-01-2019 o 09:56

  13. #3893
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Czy ktoś miał może do czynienia z firmą Tuptex albo z firmą Daniel Lewiński DL DESIGN lub Pro Constructions z Limanowej? Jak wrażenia?
    Ostatnio edytowane przez corey10 ; 27-01-2019 o 23:57

  14. #3894
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dygus

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,
    Jeśli ktoś szuka taniego a solidnego ślusarza polecam:
    Firma Handlowo - Produkcyjna "Fuerte" Łukasz Mucha z Bochni
    Bardzo duże doświadczenie w ślusarstwie, jeśli ktoś szuka osoby kto tanio i fachowo wykona ogrodzenie, bramę itp. naprawdę polecam.
    U mnie wykonał bramy w dużo niższej cenie niż konkurencja, i co ważne w terminie.
    Telefon do Pana Łukasza 507-367-711
    https://fuerte.net.pl/

  15. #3895
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dygus Zobacz post
    Witam,
    Jeśli ktoś szuka taniego a solidnego ślusarza polecam:
    Firma Handlowo - Produkcyjna "Fuerte" Łukasz Mucha z Bochni
    Bardzo duże doświadczenie w ślusarstwie, jeśli ktoś szuka osoby kto tanio i fachowo wykona ogrodzenie, bramę itp. naprawdę polecam.
    U mnie wykonał bramy w dużo niższej cenie niż konkurencja, i co ważne w terminie.
    Telefon do Pana Łukasza 507-367-711
    https://fuerte.net.pl/
    Uwielbiam 1 postówców którzy akurat 1 post i polecają kogoś, tak się składa że mieszkam niedaleko mogę podjechać i zobaczyć na własne oczy że sam siebie nie reklamujesz? Bo firmy nie kojarzę....
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  16. #3896

    Domyślnie

    Biała lista:
    geodeta Mariusz Gobiecki tel. 693134970
    Wszystko terminowo, fachowo i w przystępnej cenie.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  17. #3897
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rutex

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-555
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Może ktoś polecić porządnego kierownika budowy? Okolice Wieliczka.
    Ostatnio edytowane przez rutex ; 04-02-2019 o 21:34

  18. #3898
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutex Zobacz post
    Witam
    Może ktoś polecić porządnego kierownika budowy? Okolice Wieliczka.
    Rafał Drzymała - 601 514 569
    Jak nie odbierze, bądź zrzuci, to oddzwoni.

    Prowadził u mnie budowę (Węgrzce Wielkie), więc możesz się powołać.

    pozdr
    Tomek

  19. #3899
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Czy ktoś kojarzy firmę F.H.U. ,,PERFEKT" Dom-Budownictwo Robert Kędra ??

  20. #3900
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dygus

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    4

    Domyślnie Opinia

    Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Czy ktoś kojarzy firmę F.H.U. ,,PERFEKT" Dom-Budownictwo Robert Kędra ??
    U mnie Pan Robert będzie budował dom w marcu, wypowiem się dopiero w Maju.

    Nie polecam firmy:
    Ściany, krzywe nie maja kątów prostych:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kąt prosty.jpg
Wyświetleń:	253
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	440501
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sciana krzywa.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	440502
    Złe wymiary okienne:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	otowr okienny.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	54,8 KB
ID:	440503
    Brak zbrojenia w stropie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pole nad sypialniami.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	440504
    Niedokładności przy docinaniu pustaków:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pusatki nadproze.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	440505

    Izolacja malowana w zalanym wykopie, nawet 3 pustaków pod oknami nie potrafili wymurować w poziomie.
    Dla zainteresowanych mam dużo więcej zdjęć.
    Z daleka od firmy "Perfekt"
    Ostatnio edytowane przez dygus ; 06-02-2020 o 15:54 Powód: Uzupełnienie odpowiedzi

Strona 195 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony