dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 243 z 267
Pokaż wyniki od 4.841 do 4.860 z 5324
  1. #4841
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    No i masz!
    Uderz w stół to nozyce się odezwą!
    Wiedziałem, ze natychmiast żydofil się ruszy...

    Wszystkich obchodzi stosunek żydów do nas - polaków.
    A pełną skarbonką nie jesteśmy!

    Adam M.
    Spróbuj pisać tak:
    Żydów.... Polaków...

    Niestety twoje liczne przekonania (w tym przekonanie o swojej mądrości i wyższości nad innymi) wpływają na mądrość wpisów.

    To jest Forum Muratora i nie jest to właściwe miejsce na wpisu na temat twojego stosunku do Żydów.
    Publikuj te swoje przekonania i przemyślenia na specjalistycznych portalach.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #4842
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Po co?

    Mój stosunek do zydów i policjantów jest MÓJ!
    Wolno mi mieć mój stosunek do nich czy nie?
    TY mi zabronisz mieć do nich mój stosunek?
    JAK?
    CZEMU?
    Bo ty kochasz żydów?
    Kochaj ich sobie...
    Ja nie muszę!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #4843

    Domyślnie

    Twój stosunek do Żydó jest twój, i nie wywalaj tego stosunku na forum publicznym, miej go u siebie. Kapewu?
    Będziesz w Sejmie, możesz wnosić projekty anty- i tak dalej. Jak ta Godek na przykład.
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 29-10-2021 o 12:21
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  4. #4844
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Ostrzegamy. Zaczyna się od pisania nacji małą literą, a kończy na przemocy wobec innych. Forum Muratora nie jest miejscem na nietolerancję!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-10-2021 o 12:25
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #4845
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    "Forum Muratora nie jest miejscem na nietolerancję!"

    No, to chyba MOŻNA tu napisać co się myśli i o kim się myśli!
    Nawet napisać z małej litery!

    A co do przemocy...
    Jak kto wpadnie na pomysł i realizację - " za mordę i pod ogłę" to mam podostrzoną maczetę i czarnoprochowca!

    Nie tylko forum muratora jest miejscem na tolerancję!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  6. #4846
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Szanowni adam_mk, gawl - mogą Panowie głosić takie poglądy, ale nie na Forum Muratora.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #4847
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Wiadomo, ze jak nie wiedomo o co chodzi - to wiadomo...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #4848
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    To jest forum budowlane - przypominamy. Nie toczymy tu wojen krzyżowych.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  9. #4849
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar LukaszP66
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Tuliszków
    Kod pocztowy
    62-740
    Posty
    329

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpapiotr Zobacz post
    Nie, nie jesteś potrzebny.
    Jest ,i to bardzo !!!

  10. #4850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Wy się bawicie dobrze i bez moderacji...
    Ciekawe to co Redakcja pisze, szkoda tylko że jednych Redakcja karmi pokarmem dla małp a ewidentnych szkodników co tylko opluwają forum i forumowiczów Redakcja traktuje jakby nigdy nic.
    Ciekawe jak ustosunkuje się Redakcja do poniższych słów napisanych przez tego samego użytkownika.


    Temat rozwiązany 2 lata temu - tak jest, ale to nie ma znaczenia dla przygłupów tego forum, którzy dalej chcą "doradzać"
    zastanawiałem się kto zasłuży na miano czołowego psychola tego działu. Parę osób szło łeb w łeb na czołówkę.
    Tam z pewnością dowiesz się wszystkiego, a nie na FM od liderów-omnibusów
    Liderzy tego forum, a praktycznie odezwała się prawie cała śmietanka FM - tak jak przypuszczałem, spędziliście ten wolny dzień na zajmowaniu się prymitywnym tematem
    Pytający ma problem i zamiast zaprosić fachowca woli stworzyć temat na FM. Pewnie mu szkoda pieniędzy na elektryka, a więc liderzy forum do roboty = doradzajcie co i jak. Cała słoneczna niedziela przed Wami, ale co poniektórzy eksperci spędzą ją nad klawiaturą rozwiązując poważny temat podłączenia żyrandola. Powodzenia !
    Pseudo pomagacze , "wolontariusze" forum wyczerpali się w tym temacie.
    I jeszcze jest kilka postów tego typu i w tym stylu więc czy to pasuje Redakcji aby takie słowa tu padały?
    Gdzie jest w powyższych wpisach odrobina merytoryki, no chyba że merytoryka to wyśmiewanie i hejt to wtedy posty tego użytkownika są przesiąknięte merytoryką.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 07-11-2021 o 11:27

  11. #4851
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ciekawe to co Redakcja pisze, szkoda tylko że jednych Redakcja karmi pokarmem dla małp a ewidentnych szkodników co tylko opluwają forum i forumowiczów Redakcja traktuje jakby nigdy nic.
    Ciekawe jak ustosunkuje się Redakcja do poniższych słów napisanych przez tego samego użytkownika.
    Temat rozwiązany 2 lata temu - tak jest, ale to nie ma znaczenia dla przygłupów tego forum, którzy dalej chcą "doradzać"
    zastanawiałem się kto zasłuży na miano czołowego psychola tego działu. Parę osób szło łeb w łeb na czołówkę.
    Tam z pewnością dowiesz się wszystkiego, a nie na FM od liderów-omnibusów
    Liderzy tego forum, a praktycznie odezwała się prawie cała śmietanka FM - tak jak przypuszczałem, spędziliście ten wolny dzień na zajmowaniu się prymitywnym tematem
    Pytający ma problem i zamiast zaprosić fachowca woli stworzyć temat na FM. Pewnie mu szkoda pieniędzy na elektryka, a więc liderzy forum do roboty = doradzajcie co i jak. Cała słoneczna niedziela przed Wami, ale co poniektórzy eksperci spędzą ją nad klawiaturą rozwiązując poważny temat podłączenia żyrandola. Powodzenia !
    Pseudo pomagacze , "wolontariusze" forum wyczerpali się w tym temacie.
    I jeszcze jest kilka postów tego typu i w tym stylu więc czy to pasuje Redakcji aby takie słowa tu padały?
    Gdzie jest w powyższych wpisach odrobina merytoryki, no chyba że merytoryka to wyśmiewanie i hejt to wtedy posty tego użytkownika są przesiąknięte merytoryką.
    @henrykow - do każdego cytatu powinieneś podać link do tych wpisów tak aby można było dowiedzieć się kto to napisał, w jakich okolicznościach i samodzielnie ocenić te wpisy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #4852

    Domyślnie

    A ja mam wrażenie, że te teksty ujęte w cytaty to dzieło niejakiego henrykow. Mogę się mylić, ale szukać i sprawdzać nie mam chęci.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  13. #4853

    Domyślnie

    Tak się składa że Redakcja wie kogo to są słowa a pozostałych wypowiadających się na ten temat proszę o ustosunkowanie się do owych cytatów, czy takie pisanie jest tu ok czy nie a nie doszukiwać się jakiś teorii spiskowych szczególnie gdy robi to nadworny elektryk.

  14. #4854

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    @henrykow - do każdego cytatu powinieneś podać link do tych wpisów tak aby można było dowiedzieć się kto to napisał, w jakich okolicznościach i samodzielnie ocenić te wpisy.
    A czy to ważne kto to napisał i w jakich okolicznościach? Ważne jak dla mnie jest to co jest napisane.
    Podobają Ci się takie wpisy i podsumowywanie działalności FM i stałych użytkowników?

  15. #4855
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak się składa że Redakcja wie kogo to są słowa a pozostałych wypowiadających się na ten temat proszę o ustosunkowanie się do owych cytatów, czy takie pisanie jest tu ok czy nie a nie doszukiwać się jakiś teorii spiskowych szczególnie gdy robi to nadworny elektryk.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A czy to ważne kto to napisał i w jakich okolicznościach? Ważne jak dla mnie jest to co jest napisane.
    Podobają Ci się takie wpisy i podsumowywanie działalności FM i stałych użytkowników?
    Ważny jest cały kontekst wielu wypowiedzi. Tych przed cytowanymi i tych późniejszych.
    To że Redakcja być może wie to nie znaczy że Forumowicze nie powinni wiedzieć kto, w odpowiedzi na jakie poprzednie wpisy tak pisał.

    Cytujesz wybiórczo i chcesz uzyskać potwierdzenie swoich przemyśleń.

    Twoje określenie nadworny elektryk ma ewidentnie pejoratywny wydźwięk.

    Proszę więc o ustosunkowanie się do takiego określenia.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #4856

    Domyślnie

    Tam jest więcej określeń autorstwa niejakiego henrykow.
    Na przykład "elektryk z papierami" "elektryk-teoretyk" i wiele, wiele innych.
    To jest oznaka zwykłej zazdrości i zawiści ze strony laika, nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 07-11-2021 o 15:44
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  17. #4857

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ważny jest cały kontekst wielu wypowiedzi. Tych przed cytowanymi i tych późniejszych.
    To że Redakcja być może wie to nie znaczy że Forumowicze nie powinni wiedzieć kto, w odpowiedzi na jakie poprzednie wpisy tak pisał.

    Cytujesz wybiórczo i chcesz uzyskać potwierdzenie swoich przemyśleń.

    Twoje określenie nadworny elektryk ma ewidentnie pejoratywny wydźwięk.

    Proszę więc o ustosunkowanie się do takiego określenia.
    Ale co to ma do rzeczy?
    Nie umiesz odpowiedzieć normalnie na zadane pytanie? Podoba ci się czy nie tak język jaki pokazałem w cytatach?
    I niczego nie chcę uzyskać, żadnych potwierdzeń tylko obiektywnego ocenienia napisanych słów, jak już zabrałeś głos to odpowiedz.
    Cytat Napisał elpapiotr Zobacz post
    Tam jest więcej określeń autorstwa niejakiego henrykow.
    Na przykład "elektryk z papierami" "elektryk-teoretyk" i wiele, wiele innych.
    To jest oznaka zwykłej zazdrości i zawiści ze strony laika, nic więcej.
    O jakiej zazdrości piszesz? akurat co do twojej osoby to z mojej strony niema żadnej zazdrości jedynie współczucie.
    I mała uwaga, jak nie jesteś pewien kto to napisał to nie oczerniaj mnie po raz kolejny że to moje określenia bo jest to chamskie zachowanie tym bardziej że w owych cytatach nie ma nic o czym wspominasz.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 07-11-2021 o 15:49

  18. #4858

    Domyślnie

    No więc odpowiadam.
    Patrz : post wyżej.

    PS. Terlecki też odpowiedział bardzo grzecznie na chamskie zachowanie jednej kobiety, gdy go ostatnio "zaatakowała" w galerii handlowej.
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 07-11-2021 o 16:02
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  19. #4859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ale co to ma do rzeczy?
    Nie umiesz odpowiedzieć normalnie na zadane pytanie? Podoba ci się czy nie tak język jaki pokazałem w cytatach?
    I niczego nie chcę uzyskać, żadnych potwierdzeń tylko obiektywnego ocenienia napisanych słów, jak już zabrałeś głos to odpowiedz.


    O jakiej zazdrości piszesz? akurat co do twojej osoby to z mojej strony niema żadnej zazdrości jedynie współczucie.
    I mała uwaga, jak nie jesteś pewien kto to napisał to nie oczerniaj mnie po raz kolejny że to moje określenia bo jest to chamskie zachowanie tym bardziej że w owych cytatach nie ma nic o czym wspominasz.
    Żeby obiektywnie ocenić trzeba znać całą "rozmowę" a nie wybrane fragmenty.
    Nie wiem jak można tego nie wiedzieć lub nie dopuszczać do swojej świadomości.

    Możesz podać te linki i napisać kto tak pisał?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #4860

    Domyślnie

    Jak widać ty nie dużo tylko bardzo dużo nie wiesz a udajesz że wiesz tylko że właśnie to ty nie dopuszczasz do swojej świadomości tego.
    Nie wiem jakie trzeba posiadacz IQ aby wiedzieć że słowa
    Temat rozwiązany 2 lata temu - tak jest, ale to nie ma znaczenia dla przygłupów tego forum, którzy dalej chcą "doradzać"
    w jakim kontekście by nie były napisane są obrażające adwersarzy bo "przygłupów z tego forum" raczej to określenie nie należy do pochlebnych.
    I tak już po raz któryś powiem, nie było pytanie skierowane do ciebie więc po co zabierasz głos? Zrozumiałbym gdybyś jeszcze napisał co konstruktywnego a nie jak zwykle trzepanie piany tak samo jak wyżej elektryk. Nie możecie zrozumieć że skoro pytanie nie jest skierowane do was to po co się odzywacie? po to aby rozruszać kolejna gów..o burzę?
    Pytanie było skierowane ściśle do Redakcji.

Strona 243 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony