dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 103
  1. #1

    Domyślnie Jak usunac konto z Muratora?

    Wie ktos, bo nie widze nigdzie takiej opcji?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    nie wiem co to jest "koto".
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #3

    Domyślnie Re: Jak usunac koto z muratora?

    Cytat Napisał tres34
    Wie ktos, bo nie widze nigdzie takiej opcji?
    Po prostu przestań wchodzić na to forum. Dasz radę?
    Regulamin

  4. #4

    Domyślnie

    tres34 wynosisz się? Ktoś Cię ściga? Grozili Ci?
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, grozili ze spala mi bude, zabija wszystkich domownikow, otruja psa, wystrasza kota i tak dalej Przy okazji sprostowanie: "koto" to oczywiscie "konto". Wszystko przez zarobienie i pospiech. I jeszcze uwaga do magikow od portalu: jak portal jest na poziomie to ma opcje usuwania konta. Mam pisac do waszego prezesa, zeby wywalil moje dane? Na pewno chetnie sie znizy do tego poziomu ...


    Cytat Napisał Bigbeat
    tres34 wynosisz się? Ktoś Cię ściga? Grozili Ci?

  6. #6

    Domyślnie Re: Jak usunac koto z muratora?

    Cytat Napisał tres34
    Jak usunac koto z muratora?
    Możesz:
    a) po prostu nie korzystać aktywnie z Forum
    b) zostać zablokowany z zachowaniem nazwy
    c) zostać zbanowany - bez zachowania nazwy - ale wtedy taką nazwę może ktoś sobie przywłaszczyć, zabierając tożsamość 'tres34'
    przy punktach b i c musisz wyartykułować Redakcji [mail na dole strony] takie żądanie

    Cytat Napisał tres34
    I jeszcze uwaga do magikow od portalu: jak portal jest na poziomie to ma opcje usuwania konta. Mam pisac do waszego prezesa, zeby wywalil moje dane? Na pewno chetnie sie znizy do tego poziomu ...
    przetestuj, po co masz się męczyć w niepewności
    a, i podaj nazwy tych portali na poziomie, bo jakoś do tej pory nie spotkałem takiej opcji - dostępnej bez udziału admina - na żadnym forum

    PS: magicy od portalu przyjmują dział niżej [powodzenia życzę]
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  7. #7

    Domyślnie

    Dzieki Ponury63. Zaraz pise do nich z ryjem zeby mnie usuneli. Przy okazji; spotkales taki portal gdzie mozna usunac konto. Nazywa sie np. nasza klasa

  8. #8

    Domyślnie

    Lol strasznie mnie ciekawi komu i dlaczego moze tak zalezec na usunieciu konta na forum ? Przeciez to tylko konto, jezeli nie chcemy juz korzystac to niekorzystamy i juz, konto istnieje i nasze wypowiedzi takze, bo w koncu pisalismy to po cos. No ale zeby byc tak oburzonym bo nie mozna skasowac konta ? Dziwne, a nawet powiedzialbym chore, no bo kto przywiazuje taka uwage do konta na forum jakimkolwiek, poza adminem ;P

  9. #9

    Domyślnie

    Irytacja mi się włącza jak czytam wasze idiotyczne odpowiedzi po co ktoś chce usunąć konto ? A po to że napier.... spamem mi po skrzynkach to jeden z głównych powodów wszystkie subskrypcje mam powyłączane to nadal mi coś przyłazi pisze emaile do adminów to mają mnie w dupie czy to wystarczający powód ? Co to was obchodzi po co kto chce usunąć ? nie znasz odpowiedzi to stul dziób.... A Pan ponury63 jak nie widziałeś takiej opcji to chyba za bardzo się tutaj zasiedziałeś i rola wielkiego imperatora-administratora na tyle ci przesłoniła całą resztę że nie dziwię się że nie widziałeś takiej opcji jest ona na większości portali, na prawie każdym forum stary a koszulkę moderator tez masz?
    Krew mi w żyłach krzepnie jak to wszystko czytam...
    W dzisiejszych czasach spamu gdzie ludzie mają dość gówna które zalega na skrzynkach irytacje wzbudzają właśnie takie natrętne portale zarejestruj się i już masz ujeb... życie na stałe....
    Pozdraiwam

  10. #10
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Mały komunikat: Gdyby były jakieś kłopoty z usunięciem, zawsze można napisać pw do Redakcja.

  11. #11

    Domyślnie skasowanie konta

    Proszę PONOWNIE o skasowanie mojego konta wraz ze WSZYSTKIMI moimi postami!! a nie tylko 800 postów......

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Spokojnie, robi się ...
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Panie Administratorze ale tematy założone przez naszego kolegę można by oszczędzić.
    Jest tam dużo ciekawych treści i są całkiem "żywe"
    Nasz kolega na pewno nie będzie miał nic przeciw.
    Posty tak, jak jest taka jego wola ale nie tematy.

  14. #14

    Domyślnie

    Jest szansa na przywrócenie wątku "kocioł SKAM-P i sterownik Puma" czy juz raczej du.. znaczy się pupa blada??

    Pozdrawiam
    Andrzej

  15. #15
    zibik_eng
    Guest
    zibik_eng

    Domyślnie skasowanie konta

    Żądam skasowania konta z tego śmiesznego forum wraz ze wszystkimi powiązanymi z nim danymi z bazy danych.

    Nie mam zamiaru uczestniczyć dalej w chamskiej nagonce czynionej przez osoby łamiące obowiązujące prawo tj samowoli budowlanych.

    brak reakcji będzie skutkować krokami na drodze prawnej.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Nie bądź śmieszny. Jeśli chcesz poprosić administrację forum o skasowanie konta, to ich o to poproś.

    A grożeniem krokami na drodze prawnej sam się ośmieszasz. Komu chcesz grozić, czym i na jakiej podstawie?

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  17. #17
    Henku_wawa
    Guest
    Henku_wawa

    Domyślnie

    Proszę o usunięcie konta z powodu spamu wysyłanego przez użytkownika "admin" na moją skrzynkę pocztową i to pomimo odznaczenia znacznika zgody na otrzymywanie tego typu wiadomości. Kiedyś forum nie zaśmiecało mi maila spamem, jedyne prywatne wiadomości były od innych użytkowników z prośbą o poradę, o wymianę doświadczeń, a teraz większość wiadomości o tytule "prywatne" to spam od admina. Proszę też*o usunięcie moich wszelkich danych osobowych zgodnie z ustawą*o ochronie danych osobowych.

  18. #18
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Cytat Napisał Henku_wawa Zobacz post
    Proszę o usunięcie konta z powodu spamu wysyłanego przez użytkownika "admin" na moją skrzynkę pocztową i to pomimo odznaczenia znacznika zgody na otrzymywanie tego typu wiadomości. Kiedyś forum nie zaśmiecało mi maila spamem, jedyne prywatne wiadomości były od innych użytkowników z prośbą o poradę, o wymianę doświadczeń, a teraz większość wiadomości o tytule "prywatne" to spam od admina. Proszę też*o usunięcie moich wszelkich danych osobowych zgodnie z ustawą*o ochronie danych osobowych.
    Prosimy zostać z nami. To są sporadyczne zdarzenia, gdy przychodzi list od admina - najczęściej z informacją o jakimś bonusie dla Forumowiczów.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Dalej nie rozumiem kasowania kont przez użytkowników. Wstydzą się czegoś?
    Przecież można się nie logować, przestać czytać. Ale kasowanie postów? Przecież to często wypacza i zniekształca wypowiedzi innych użytkowników

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jarek EM08
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Festung Posen
    Posty
    666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrmak Zobacz post
    Dalej nie rozumiem kasowania kont przez użytkowników. Wstydzą się czegoś?
    Przecież można się nie logować, przestać czytać. Ale kasowanie postów? Przecież to często wypacza i zniekształca wypowiedzi innych użytkowników
    Ale co tu jest nie do rozumienia...?
    Jest sobie użytkownik, który przez pewien czas bawił się w muratorowej piaskownicy, teraz znudziła mu się ta zabawa no i chce po sobie wszystkie zabawki i śmieci posprzątać. I to tyle. A do tego pełne prawo.
    Jeżeli forum nie udostępnia takiej opcji, to w skrajnym przypadku mogłoby się to skończyć pozwem cywilnym skierowanym przeciwko Muratorowi. I gdyby ktoś się kiedyś na takie kroki zdecydował, to ma wygrany taki proces z palcem w dupie.
    Czasy się zmieniają i kiedyś występowanie z takimi żądaniami było nie do pomyślenia. Jednak wszystko się zmienia i w dzisiejszych czasach kładzie się wielki nacisk na temat gromadzenia, przechowywania i udostępniania zarówno danych osobowych jak i wszelkich treści powiązanych z daną osobą.
    O problemach Fejs-zbuka związanymi z niekasowaniem danych/wpisów użytkowników słyszał? A o problemach Googla w związku ze zmianą polityki prywatności (akurat na czasie)?
    I wszelkie śmichy-hichy w stosunku osób nieżyczących sobie dalszego istnienia swej osoby na FM są w pełni nieuzasadnione.

    Ostatnio edytowane przez Jarek EM08 ; 18-04-2012 o 09:47

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony