dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie jak zrobić ogrodzenie betonowe na 2m wysokie? - porady

    witam , chciałem sie podpytać jak technicznie wykonuje sie najskuteczniej takie ogrodzenie?
    mam do postawienia ok 200mb takiego ogrodzenia na 2 m wysokie czyli słupki betonwe na 2, 7m do wkopania i po cztery przęsła po 0,5m do wstawienia pomiędzy słupkami...
    niestety moja ekipa remontowa stwierdziła ze nie mają sposobu jak wtaszczać i zakładać te płyty tak wysoko... one są dosyć ciężkie a ich jest dwóch...
    ma ktos jakies patenty jak to zrobić i sobie plecków nie zarwać?
    stosunkowo pilne!
    z góry dziękuje za odp
    p.s. moze ktos wie ile biora fachowcy za 1 mb takiego płotu???

    pozdr

  2. #2

    Domyślnie

    A sprawdziłeś, czy możesz takie wysokie i szczelne ogrodzenie postawić zgodnie z MPZP?

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wlade

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    101

    Domyślnie

    Ceny takiego płotu zależą od producenta i miejsca- dlatego podaję tak orientacyjnie -ja za swój 2 m wysoki z ( z przywozem, towarem i montażem płacilem w zeszłym roku 100 zł za mb

  4. #4

    Smile

    Cytat Napisał forgetit Zobacz post
    A sprawdziłeś, czy możesz takie wysokie i szczelne ogrodzenie postawić zgodnie z MPZP?
    dzięki za komsomolską czujność ale nie o to pytałem..

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    Proponuję może zacząć od wersji najłatwiejszej - zapytać tam gdzie toto chcesz kupić o montaż ?

  6. #6

    Domyślnie

    rynce opadajom.... tak jak i z budową basenu ogrodowego... nikt nic nie wie , zarobiony jest... idź do firmy , to Ci zrobią....

    ja nie chce żeby mi firma robiła tylko samemu chce się dowiedzieć jak to zrobić najłatwiej i się nie namęczyć....
    to jest w końcu forum budowlane!!!

    thanks for nothing

    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli nie ręcznie ,to niestety potrzebny sprzęt mechaniczny typu koparka i chwytak jak do układania krawężników.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał 33acka Zobacz post
    Jeśli nie ręcznie ,to niestety potrzebny sprzęt mechaniczny typu koparka i chwytak jak do układania krawężników.
    no tak czułem niestety, ze bez ciezkiego sprzetu nie da rady... dzieki za odp
    pozdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony