dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 125 z 214
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.500 z 4265
  1. #2481
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Internetowi (i nie tylko) dostawcy baterii, AGD, białego montażu, fliz itp.

    Teraz krótkie podsumowanie w/w:

    1. HITDOM - zamawialiśmy u nich zlewozmywak Deante. Polecam firmę: dostawa w określonym przy zamówieniu terminie, mają spory wybór, ceny konkurencyjne (ten sam zlewozmywak w Leroy Merlin był 200 zł droższy)

    2. Glazura Królewska - w znacznej części wszystko było OK. NIby niepozorny sklep, ceny nie najtańsze, ale tylko na "dzień dobry", bo potem przyznają taki rabacik, że ceny okazują się najlepsze (schodziliśmy kilka przynajmniej punktów: BOZ2, Bomar, Max Fliz, Wójcik, Domino, inne...). I wybór też OK. Mieli małą wtopę, bo jedne flizy do kuchni się odwlekały (niby najpierw sprowadzali, potem niby producent zaprzestał już ich robić, potem niby znowu robił, ale inny gatunek...). Tak sie ciągło prawie 2 miesiące, więc jak już finalnie je przywieźli, to podziękowaliśmy (bo 10 raz sobie nie będziemy po nie jechać). Na początku, z dużym zamówieniem, przywozili oczywiście gratis. Tak więc generalnie było OK, z jednym incydentem, który zepsuł smak...

    3. Może zabrzmi prozaicznie, ale polecimy OBI. Wybór może nie oszałamiający, ale na flizy na piwnicę wystarczy. Poza tym kleje, grunty, farby itd. Powyżej 1000 zł dowożą gratis (przynajmniej do nas, w strefie do 10 km). I nie byle co, choć może taki mały plus, że zbiera się te punkty i wymienia na bony (za każde 2000 - bon 100 zł gratis). U nas się już uzbierało tych bonów kilka, bo dom spory... Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

    4. Domino- hurtownia na Mogilskiej (mają drugi salon na 29 Listopada). Wybór spory, ale firmie przydałaby się mocno dobra logistyka, organizacja pracy i porządek. Docelowo ich nie polecamy - powiedzmy "szara lista". Dzwonią, że za 20 min będą - w środku dnia. I dojedź tu człowieku z końca miasta. A mieli dzwonić na godzinę przed wyjazdem. Dowieźli nam nie ten prysznic co trzeba - dostaliśmy jakiś na specjalne zamówienie z pomarańczową nalepką... Skoro specjalnie oznaczony, to nie wiem, jak się moża pomylić. Nie chce mi się myśleć, co ten co go specjalnie zamówił, musiał zjeść nerwów... Potem nie dali do drugiego prysznica wszystkich elementów do montażu brodzika. Dalej, nie dali wszystkich elementów do montażu meblościanki w łazience. Dalej, jedne flizy opóźniły się o 2 tygodnie (wytłumaczcie to fliziarzowi, który czeka na nie, bo łazienka ma mieć 3 rodzaje fliz). Itd. Generalnie - chaos i brak organizacji. Lepiej tam wszystko sprawdzajcie 10-krotnie.

    5. JUKA - i choć do tej pory byliśmy z nich zadowoleni, to tym razem wpisujemy na szarą listę. Z 9 zamówionych sprzętów, 2 były inne niż zamawiane. Szczerze - nasz błąd, ale nie przyszło nam do głowy sprawdzać wszystkiego w momencie rozpakowywania z transportu. A różnice były w 1 literce na numerze serii - i to już znaczyło albo kolor, albo inne funkcje urządzenia. A potem, wymienić wymienili, ale musieliśmy sami za tym chodzić i tłumaczyć się. Na dodatek, panowie od transportu niewinnie zapytali, czy noszenie było płacone - co mnie zirytowało do czerwoności, bo oczywiście w sklepie mówili, że transport gratis (w końcu można tego oczekiwać przy zamówieniu powyżej 10 tys zł).

  2. #2482
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Parkiety

    Szczerze, gorąco i mocno polecamy firmę TECHBUD Damian Matjasik z Brodnicy. Choć daleko od Krakowa, zamówiliśmy u Pana blisko 150 m2 parkietów różnego rodzaju. Też całą chemię. Ceny najbardziej konkurencyjne. Dostawa w ciągu 2 - 3 dni, zgodnie z zamówieniem. Kontakt telefoniczny pierwsza klasa. Pan wystawia się na Allegro, natomiast sugerujemy zamawiać normalnie, mailowo, wówczas unikamy prowizji.

    Również pozytywna współpraca z firmą JMG listwy z Dębnicy Kaszubskiej. Zamawialiśmy tam listwy do parkietów dębowych i bukowych (Pan Damian nie miał takich jak chcieliśmy). Na czas, na miejsce, tanio i bezproblemowo. Polecamy.

  3. #2483

    Talking

    Witam, czy możecie polecic kogoś, kto wstawi nam luksfery do okien w garażu oczywiście solodnie i niedrogo

  4. #2484

    Domyślnie

    BIAŁA
    Nowa firma ale już ma na koncie podwykonawstwo przy budowie oczyszczalni ścieków oraz mostu w Gdowie. Tym się chwalili, mówili że sa nową firmą, ząłożyli żeby byc na swoim hehe.
    Robią zbrojenie głównie ale tez nie pogardzą szalunkami. Ale na zbrojeniu znaja się najlepiej, wpadają z brygadą i lecą zbrojenie aż chuczy hehe. Bardoz ładna robota. Murowac nie chcieli bo powiedzieli że to nie ich fach, ale i tak coś tam podmurowali i tez całkiem nieżle im to szło.

    Pan Łukasz z Krakowa 793-687-059

  5. #2485
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gekontok

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    30-698
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dzien Dobry Panstwu,
    Na forum jestem zupelna swiezynka, ale juz mi sie ogromnie spodobalo. Podjalem sie tematu powaznej rozbudowy/remontu starego domku jednorodzinnego w Krakowie i szukam porady co do cen wykonania okreslonych uslug. Oferta ktora dostalem od firmy z tzw. polecenia wydaje mi sie droga, przynajmniej w stosunku do tego co przeczytalem na forum. Moze ktos znajacy temat moglby mi poradzic czy to tanio czy drogo. A oto ceny:

    1. wykonanie izolacji fundamentów i drenażu budynku – 245 PLN za metr bieżący, ale cena nie obejmuje rozbicia starych betonow wokol budynku oraz oczyszczenia starych fundamentow i ich podszalowania pod pozniejszy styrodur - niestety fundamenty sa robione stara technika, nieregularne i nie mozna do nich przykleic izolacji bezposrednio;(

    2. rozbiórka starego dachu – 20 PLN za metr kwadratowy,

    3. wykonanie nowego dachu wraz z wszystkimi elementami wykończeniowymi (okna połaciowe, rynny, itp.) – 90 PLN za metr kwadratowy,

    4. wieniec żel-betonowy – 55 PLN za metr bieżący,

    5. mur max – 45 PLN za metr kwadratowy,

    6. skucie gzymsów – 60 PLN za metr bieżący,

    7. podbitka – 60 PLN za metr kwadratowy,

    8. murowanie komina klinkierem – 450 PLN za metr kwadratowy,

    9. ocieplenie i zabezpieczenie elewacji budynku – 40 PLN za metr kwadratowy ,

    10. ocieplenie wełną strychu – 15 PLN za metr kwadratowy,

    11. stawka za wykonanie wszelkich prac dodatkowych – 25 PLN za godzinę.
    Szczegolnie ta stawka za godzine 25 zl wydaje mi sie duza. Ciekaw jestem co myslicie i jak to bylo u Was.
    Z gory dziekuje za wszelkie porady.
    Pozdrawiam
    Andrzej

  6. #2486
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    xawery39

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    5

    Domyślnie Tarnów - Tuchów okolice

    U mnie budowali znajomi pozniej sąsiad tynki robił. Beton brałem od firmy Burnat i tu mogę polecić w okolicy Tuchowa.
    Elektryke robił pan Tomek z Tarnowa. Ma działalnośc i solidnie robił. Tutaj namiary tel. 508848609 . Firma się nazywała elektrotec chyba. Mają stronke swoją nawet. Ostatnio robil u kilku znajomych i 100 % zadowolenia. Wziął coś koło 7500 z materiałem za wszystko. Solidna skrzyneczka i kabel zakopał. Do Enionu papierki. Ostatnio zadzwoniłem że pasuje mi osprzęt założyć to po 4 dniach podjechał i teraz mogę mieszkać już Jeszcze mógłbym od wykończeniówki polecić ekipe, ale mi zaginęła wizytówka. Będę się widział z nimi wtygodniu to może dopiszę jeszcze.

  7. #2487
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie to już przesada

    Jestem cierpliwy ale do czasu.......
    Pożegnałem się właśnie z ekipą Pana Tomasza Wójcika niby to z Krzeszowic (tam ma meldunek) ale podobno mieszka gdzieś w Krakowie lub okolicy.

    Nie kierowałem się najniższą ceną (tylko z tych średnich - ale niższych), fakt nie sprawdziłem opinii o nim. Obejrzałem parę jego budów ale z braku czasu z właścicielami nie rozmawiałem... i to mój błąd

    Co zrobili to jutro .... bo lista jest długa (od niekompetencji, braku pomyślunku do pijaństwa na budowie)
    Arogancja owego Pana zmusiła mnie, bym już teraz dodał go do czarnej listy wykonawców.
    Godzinę (może dwie) temu ten oto Pan dzwonił do mnie z żądaniem pieniędzy za mało, że nieskończony etap, to jeszcze z błędem na błędzie.
    Pan fachowiec oczywiście był w wiadomym stanie, bo na trzeźwo jest mniej pewny siebie. I kto normalny dzwoni o 23:00.

    Szczegóły jutro ... wrrrr
    Żona nie może spać przez niego z nerwów a co za tym idzie ja też.

  8. #2488
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozarcik Zobacz post
    Za nami kolejne zmagania budowlane, więc po krótce podsumuję:

    BIAŁA LISTA (na szczęście tylko taka póki co w tym etapie)

    1. ekipa tynkarzy pana Krzysztofa Kuciela (tel. na priv); na czas się stawili, na czas wykonali zlecenie, standardowo posprzątali, żadnych problemów, tynki proste, kąty zachowane
    2. instalacja odgromowa - pan Andrzej Brzeziński (aż dziw, ale namiar z gazety!) - tel. na priv; j/w - na czas, zgodnie z zamówieniem, bez najmniejszego "ale"
    3. alarm - Tomasz Ormaniec. Tu była fajna historia, bo rozmawialiśmy z kilkoma ekipami i wszyscy mówili wyższą cenę. Pan Tomek był polecony od znajomych. Pozostali fachowcy, jak kontaktowali się zapytać, czy podejmiemy z nimi współpracę, jak słyszeli cenę Pana Tomka to w tym momencie chcieli negocjować cenę i zejść do tego pułapu... Czy nie można było od razu tak, a nie wystawiać sie na śmiech post factum? Chcieli zwyczajnie więcej zarobić (lub na wiecej naciagnąć nieświadomych klientów - zwał jak chciał). Pana Tomka polecamy także: najtańszy, solidny, słowny.

    Teraz czekamy, aż kolejna ekipa zakończy wylewki i ocieplenie, pan stolarz schody, a kolejni fachowcy bramy garażowe, kominek etc.. - update soon.

    Witam

    Już raz korzystałem z namiaru od Ciebie i jak na razie wszystko super !!
    Jak możesz to podeślij mi namiary na resztę

    Pozdrawiam
    Tomek

  9. #2489
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Post

    Cytat Napisał michur Zobacz post
    Schody drewniane - z czystym sumieniem polecam firmę Schody Roko z Andrychowa http://www.schodyroko.pl/.

    Również z przyjemnością polecam firmę od mebli kuchennych na wymiar - "Zakład Produkcyjno Usługowy Ignacy" Ignacy Wójcik - okolice Kocmyrzowa-Luborzycy, tel: 606-434-076


    Precyzyjnie, solidnie, czysto - idealnie (zupełnie inaczej niż spece od podłogi ale o tym później, po reklamacji) Fotki z realizacji do obejrzenia u mnie w dzienniku budowy.

    Witam

    Możesz podać cenę za m mebli do kuchni ??
    Wyszły rzeczywiście całkiem nieźle !!

    Pozdrawiam
    Tomek

  10. #2490
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał krbaton Zobacz post
    Witam

    Już raz korzystałem z namiaru od Ciebie i jak na razie wszystko super !!
    Jak możesz to podeślij mi namiary na resztę
    Nie ma sprawy, Podaj tylko, którzy fachowcy Cię interesują i prześlę info na priv (P.S. Najwcześniej po 8 listopada, jestem za granicą i nie mam tu namiarów na wszystkich Panów wykonawców).

  11. #2491
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozarcik Zobacz post
    Nie ma sprawy, Podaj tylko, którzy fachowcy Cię interesują i prześlę info na priv (P.S. Najwcześniej po 8 listopada, jestem za granicą i nie mam tu namiarów na wszystkich Panów wykonawców).

    Dzięki za odpowiedź i wcześniejszy namiar na Pana Piotra Z jak na razie wszystko OK, tempo prac super zaczęli 13.10 (nasza ulubiona data tzn 13 ) a już w tym tygodniu będą kończyć ściany konstrukcyjne

    Jak można to proszę o elektryka i instalatora wod- kan chyba, że masz jakiegoś biegłego fachowca od instalacji CW i CWU ( ogrzewanie podłogowe, kominek z płaszczem, piec gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą )

    Okna też będę prawdopodobnie zamawiał w Węgrzcach w Okno Plusie dali całkiem niezłą wycenę, jak tak dalej pójdzie i pogoda pozwoli to montaż jeszcze w tym roku

    A ciśnienia z namiarami nie ma !!

    Życzę udanego pobytu!! oczywiście za granicą


    Pozdrawiam
    Tomek
    Ostatnio edytowane przez krbaton ; 30-10-2011 o 20:14

  12. #2492
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Witam
    Szukam namiar na firmę która przyjedzie pomierzy i przedstawi ofertę na bramę wjazdową przesuwną wraz z furtką wejściową.. Macie jakąś firmę do polecenia?
    kozien

  13. #2493
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Szukam kogos do zrobienia podbudowy i obsadzenia obrzezy tak by na wiosne zostalo ulozenie kostki

    Znalazlem wykonawce ktory chce 25 zl za m2 ( zrobienie podbudowy plus polozenie kostki) jednak dodatkowo liczy sobie 14 zl za m2 obrzeża
    Zawsze sadzilem ze to wchodzi w sklad m2 kostki

    Czy mozecie napisac jak to było u Was?
    też jestem zainteresowany takimi wiadomościami tak że proszę o inf. kto może polecić kogoś od kostki brukowej. Pozdrawiam
    kozien

  14. #2494
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał krbaton Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź i wcześniejszy namiar na Pana Piotra Z jak na razie wszystko OK, tempo prac super zaczęli 13.10 (nasza ulubiona data tzn 13 ) a już w tym tygodniu będą kończyć ściany konstrukcyjne

    Jak można to proszę o elektryka i instalatora wod- kan chyba, że masz jakiegoś biegłego fachowca od instalacji CW i CWU ( ogrzewanie podłogowe, kominek z płaszczem, piec gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą )

    Okna też będę prawdopodobnie zamawiał w Węgrzcach w Okno Plusie dali całkiem niezłą wycenę, jak tak dalej pójdzie i pogoda pozwoli to montaż jeszcze w tym roku

    A ciśnienia z namiarami nie ma !!

    Życzę udanego pobytu!! oczywiście za granicą


    Pozdrawiam
    Tomek
    Cieszę się, że ekipa Pana Piotrka ma się dobrze - ich jak zywkle polecam z dużą sympatią
    Pozostałe namiary na elektryka i speca od wod-kan posłane na priv (tyle co komórka pomieściła).

    Pozdowienia ze słonecznych Indii

  15. #2495
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozarcik Zobacz post
    Cieszę się, że ekipa Pana Piotrka ma się dobrze - ich jak zywkle polecam z dużą sympatią
    Pozostałe namiary na elektryka i speca od wod-kan posłane na priv (tyle co komórka pomieściła).

    Pozdowienia ze słonecznych Indii
    Dzięki Ci bardzo za namiary

    A z tymi Indiami to przywaliłeś na maxa

    Pozdrawiam ze słonecznego Krakowa

  16. #2496
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Red face

    Biala lista - ELEWACJE

    Na biala liste wpisuje Pana Stanislawa ( numer tel. podam na priv.) i jego ekipe Panowie wykonywal u mnie ocieplenie domu , domku gospodarczego , podbitke i docieplenie sufitu w garazu ( zainteresowanych zapraszam do dziennika na obszerna fotorelacje ) ..... Praca wykonana perfekcyjnie , ekipa solidna , terminowa , prace rozpoczynali od 6:30 rano pracowali do poznych godzin wieczornych . Kazdego dnia po zakonczonej pracy Panowie sprzatali po sobie , cena bardzo przystepna , kontakt swietny .... To druga super ekipa na budowie po " moich " wspanialych dekarzach ( pozdrawiam Panie Franku ) .

  17. #2497
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Czarna lista : szamba betonowe - zbiorniki na wode

    Oto jak reklamuje sie firma u ktorej zamowilam zbiornik na deszczowke .....

    SZAMBO BETONOWE ,na ścieki komunalne, gnojowicę, deszczówkę itp.
    100% szczelne, klasa betonu B-25, atest PZH, dokumentacja techniczna.
    Każdy zbiornik ma profesjonalnie wykonane zbrojenia i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową izolbet.
    Pojemność zbiorników od 4000 Litrów - do 12000 Litrów, jednokomorowe i wielokomorowe, transport z HDS oraz montaż.

    tel. 694 745 332 w godz. 7.30 - 22.00 pon - niedz
    e-mail:
    [email protected]
    Zapewniamy Transport wraz z montażem szamb betonowych na woj. podkarpackie, małopolskie, lubelskie, świętokrzyskie, mazowieckie, śląskie, opolskie, dolnośląskie,łódzkie.

    Wszystko byloby ok. gdyby nie to , ze :
    1. Mial byc zbiornik przelewowy - przywiezione zostaly dwa w ktorych musialam wybic dziure i w ten sposob je polaczyc
    2. O montazu zapomnijcie !!!! zbiorniki zrzucili przy ogrodzeniu i odjechali .... z powodu jak sie Panowie wyrazili problemow z wjazdem , a prawda byla taka , ze spieszylo sie im z dowiezieniem reszty zbiornikow do kolejnych inwestorow .
    3. Kominki mialy byc regulowane ... tak tak regulowac mozesz jak sobie obetniesz sam do odpowiedniej wysokosci beton .
    4. Miala byc na miejscu wykuta dziura przez firme dowozaca zbiornik do wprowadzenia rury od kanalizacji deszczowej .... no tak miala byc i zostala wykuta , ale kilka dni pozniej przez mojego Brata jak juz udalo nam sie znalezc kogos kto umiescil zbiorniki w ziemi .

    Zadzwonilam do wlasciciela firmy od zbiornika z pytaniem co mam zrobic skoro zbiorniki zrzucone zostaly nie tam gdzie powinny .... Pan doradzil mi , abym zamowila sobie samochod z HDS i sama wrzucila je do wykopanej dziury !!!!!!!! . Szczyt bezczelnosci .....

  18. #2498
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Biala lista - ELEWACJE

    Na biala liste wpisuje Pana Stanislawa ( numer tel. podam na priv.) i jego ekipe Panowie wykonywal u mnie ocieplenie domu , domku gospodarczego , podbitke i docieplenie sufitu w garazu ( zainteresowanych zapraszam do dziennika na obszerna fotorelacje ) ..... Praca wykonana perfekcyjnie , ekipa solidna , terminowa , prace rozpoczynali od 6:30 rano pracowali do poznych godzin wieczornych . Kazdego dnia po zakonczonej pracy Panowie sprzatali po sobie , cena bardzo przystepna , kontakt swietny .... To druga super ekipa na budowie po " moich " wspanialych dekarzach ( pozdrawiam Panie Franku ) .
    Chętnie skorzystam

    Pozdrawiam

  19. #2499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renata.W Zobacz post
    Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego do ocieplenia poddasza oraz wykończeniówki ( płytki , zabudowy g/k ) . Wyszukałam wiele namiarów na białej liście, ale większosc ma pozajmowane terminy. Czy mozecie równiez powiedziec ile kosztuje m2 ocieplenia , albo zabudowy g/k, ile licza za ułożenie płytek? Zawsze to dobrze wiedzieć od kilku osób i byc przygotowanym do rozmów.
    U mnie robił p.Ślusarczyk. Dobrze zrobiona robota.
    Pieniądze też rozsądne.
    505 090 553

  20. #2500
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał krbaton Zobacz post
    Chętnie skorzystam

    Pozdrawiam
    Poszlo na priv.

Strona 125 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony