dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 75 z 80
Pokaż wyniki od 1.481 do 1.500 z 1581
  1. #1481

    Domyślnie

    Podziwiamy i zazdrościmy tempa Świetnie! I Gosja i Myometis GRATULACJE!

    Myometis świetny podjazd i TARAS Kostka klasa! Naprawdę pięknie to wszystko wygląda. Elewacja jak najbardziej w naszym guście, naprawdę jesteśmy pełni podziwu Uważaj na siebie i Dzidziulkę Wszystkiego dobrego!

  2. #1482
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    hej wszystkim ! Trawin dziękuję za życzenia i ciepłe słowa Taras faktycznie "zaskoczył" nas swoją wielkością, ale co tam, nie będziemy kosić za dużo trawy
    To ustrojstwo o które pytasz to chyba taka zaślepka od wyciągu z kuchni, tak? to jest taki daszek, żeby mi się nie lało na kuchenkę (bo lało niestety i jak padało to się nie dało zrobić herbaty) i tam w środku jest klapeczka, co to się unosi jak wyciąg działa a zamyka jak nie działa w Casto kupione. No chyba że pytasz o co innego, to napisz na której ścianie to ustrojstwo siedzi.

  3. #1483
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    informuję, że w OBI przez kilka dni wełna URSA 150 lambda 0,39 kosztuje teraz 11,49!!!!!!

    od wtorku ocieplamy



    a tak prezentuje się moja elewacja w samo południe

    Ostatnio edytowane przez gosja ; 14-10-2012 o 19:02

  4. #1484

    Domyślnie

    Hej! Dzięki za odpowiedź. Wczoraj byliśmy właśnie w Casto i nabyliśmy to ustrojstwo
    Ocieplają nam budynek, więc przy okazji mam nadzieję, że zamontują to jak należy

  5. #1485

  6. #1486

    Domyślnie

    U nas właśnie ocieplają budynek, są gdzieś mniej więcej w połowie roboty. We wtorek wstawiają się długo oczekiwane drzwi zewnętrzne Przy czasie wrzucimy kilka fotek.

  7. #1487

    Domyślnie

    Hej!
    Nasz domek ocieplają, ocieplają, ocieplają... A w między czasie dziś przyjechał stolarz z drzwiami wejściowymi
    Oto kilka fotek...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1300.JPG
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	68,6 KB
ID:	143836
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1301.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	44,1 KB
ID:	143837
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1302.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	47,5 KB
ID:	143838
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1303.JPG
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	143839

  8. #1488
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Trawin,
    cudne drzwi, jestem pod OGROMNYM wrażeniem! PIĘKNE!!

    a jak środek? na jakim jesteś etapie?

  9. #1489

    Domyślnie

    Dzięki Nam też bardzo się podobają I nie były naprawdę drogie... za całość z montażem zapłaciliśmy 3500zł. Ten sam stolarz ma nam robić też drzwi wewnętrzne (ale tylko dolne, bo nie stać nas na wszystkie, na góre zakupimy jakąś porte w promocji ) i schody wewnątrz.
    A środek... No właśnie... płytkarz ma przyjść "na początku" listopada (miał wejść po 20 października... jakby nie patrzył no to będzie to po 20 października, nie ? ) Towar na łazienki pomału zjeżdża ... Malować chcemy zacząć sami... zobaczymy jak nam to pójdzie. Może w przyszłym tygodniu hydraulik dokończy swoją robote... Nic nie idzie tak jak chcemy Mamy nawet problem z wyborem gniazdek, włączników i kolorów farb...
    A co u Ciebie? Wprowadzasz się pomału? My chcielibyśmy zamieszkać na swoim przed nowym rokiem, właściwie musimy

    A u Myometis tworzy się piękne otoczenie, co ? Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem

    Pozdrawiamy!!!

  10. #1490

    Domyślnie

    A co słychać u innych ??? Jesteście tam? Puk...puk

  11. #1491
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    hej Trawin, czy te drzwi to Stolpaw? mam taką jedną uwagę: jak zamawiałam drzwi, chciałam koniecznie z dużym świetlikiem, bo nie mamy okna. Jak zamontowali to byłam happy bo i doświetlony wiatrołap i ja widzę co się przed domem dzieje bawiliśmy się z Mru, sprawdzając kiedy i z jakiego konta i w przy jakim oświetleniu widać co się dzieje w środku. No i bomba. A dziś wolę mieć zasunięte drzwi wiatrołapu bo cały czas mam wrażenie że ktoś na mnie patrzy Ciekawe jakie wy będziecie mieć odczucia. Mimo wszystko chyba nie żałuję tego świetlika

    pozdrawiam

  12. #1492

    Domyślnie

    Nie, nie... Robił nam je prywatny zakład stolarski z Miłosławia tj. w Wielkopolsce... zakład stolarski sroczyński
    My tez chcieliśmy "doświetlić" wiatrołap, a poza tym nie wiem dlaczego chcieliśmy "szersze" drzwi może dlatego, by nasz dom troszkę różnił się od domu sąsiada - z przeciwka, który ma ten sam projekt Na razie jesteśmy zadowoleni, bardzo nam się podobają i oby tak zostało

  13. #1493
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kaspio

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    7

    Domyślnie

    Trawin - a ta węższa część drzwi się otwiera?

  14. #1494

    Domyślnie

    Nie. Jest stała. Tak doradzał nam sam stolarz, bo przez to drzwi są bardziej szczelne i "sztywniejsze" Częśc otwierana ma 1 metr szerokości, więc chyba bez problemu wystarczy. Oczywiście można zrobic tą mniejszą częśc otwieraną, ale my zrezygnowaliśmy za namową stolarza.

  15. #1495
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Trawin? naprawdę sąsiad buduje to samo? mój małż chyba by wyskoczył z portek i pomalował dom w różowe kwiatki, żeby tylko się odróżnić hehehe. Ale pewnie chadzacie do siebie na konsultacje?

  16. #1496
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    do nas wczoraj przyjechał piec z zasobnikiem



    w końcu dojechały też sztachety na ogrodzenie- piękne, dłuuuugie olchowe będzie zabawa z dwukrotnym malowaniem 300 sztachet...w sam raz na jesienne dłuuuugie wieczory

    a co u pozostałych, wątek spada coraz niżej, smętnie jakoś się zrobiło, jesiennie, jakby nic się nie działo, a dzieje się na pewno u każdego wiele ciekawego!!!

  17. #1497
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Gosja! toć nas zasypało! dziś oficjalnie zamknęliśmy wszystkie regipsy na poddaszu. Uch, więc zdążyliśmy przed zimą teraz jeszcze tylko szpachlowanie, malowanie, podłogi i drzwi, oj nie będziemy się zimą nudzić, o nie.

  18. #1498
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pepe159

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Kod pocztowy
    47-200
    Posty
    96

    Domyślnie

    ja już drugi miesiąc mieszkam i stwierdzam, że ludzie któzy wybrali ten projekt są jednostkami wybitnymi dom jest idealny pod kazdym wzgledem

  19. #1499
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar karola2657
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    59

    Domyślnie

    A my od poniedziałku zaczynamy układać więźbę z ekipy jestem bardzo zadowolona życzę każdemu takich ludzi kurcze że też nie potrafię wrzucać zdjęć....obyło się bez większych problemów tylko strasznie dużo stali w tym naszym M131 moi fachowcy mówili że dla nich jest pzezbrojony ale robili smy jak w projekcie,jesteśmy teraz na etapie wyboru okien ceny jakiś kosmos okna takie jak masz Ty Maćku oknoplast 3 szybowe platinum evolution kolor orzech plus brama garażowa z napędem wiśniowski cena 24 tyś!!!bez rolet! masakra jakaś nie stać nas na to i chyba zdecydujemy się na system Aluplast 7000- RL(Round Line- profil opływowy, nie "kanciasty") + pakiet 3- szybowy K-0,7+ ciepła ramka koszt 12440 z rolet rezygnujemy...czy tą ramkę ciepła warto brać ?słyszałam różne opinie...mam pytanie do Myometis coż to za piękny tynk na Twoim domku???? kolor rewelacja moje ukochane beże możesz podać numer nazwę firmę?jaki to tynk silikatowy silikonowy ?jaki?Pozdrawiam

  20. #1500
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Maciek.nowy
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    147
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cześć, rzeczywiście okna trochę kosztowały, ale wyglądają fajnie...
    Ja mam bramę Krispol, szerszą bo jak wiadomo poszerzyłem garaż i 1 m.

Strona 75 z 80

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony