dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Nowe pompy ciepła Vitocal!

  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie Nowe pompy ciepła Vitocal!

    Witajcie, dzisiaj kwietniowa nowość!

    Firma Viessmann wprowadza do oferty nową serię pomp ciepła powietrze/woda typu split oraz solanka/woda. Zmianie ulegnie nie tylko design, ale dzięki zastosowaniu nowego czynnika chłodniczego R32, wzrosną wartości efektywności energetycznej tych urządzeń. Część modeli zostanie wyposażonych w inwerter oraz w funkcję Hybrid ProControl do optymalnej współpracy z drugim źródłem ciepła.
    Szczegóły TUTAJ

    Zainteresowani? Zapraszam do dyskusji
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  2. #2

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Proszę o informację czy Vitocal 200-S będzie również z nowym czynnikiem? Z tego co widzę na stronie to jej ten upgrade nie obejmuje?

    Pozdrawiam

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał hunterek Zobacz post
    Dzień dobry

    Proszę o informację czy Vitocal 200-S będzie również z nowym czynnikiem? Z tego co widzę na stronie to jej ten upgrade nie obejmuje?

    Pozdrawiam
    Witam,
    tak jak widać na stronie, na dzisiaj Viessmann poszerzyła ofertę swoich ekologicznych i nowoczesnych urządzeń grzewczych o pompy splitowe Vitocal 100-S i Vitocal 111-S.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem nieszczęśliwym posiadaczem pompy Viesmann Vitocal 200 od 3 m-cy - ZDECYDOWANIE ODRADZAM zakup tego urządzenia, w moim przypadku zepsuło się już po raz SZÓSTY w ciągu tak krótkiego czasu - i do tej pory ta krytyczna usterka (prawdopodobnie produkcyjna) nie została skutecznie ani poprawnie zdiagnozowana ani usunięta, czas oczekiwania na serwis - nawet do 6 dni...brak podstawowych części na magazynie w PL, bardzo słabe nastawienie na klienta, nie wyobrażam sobie tego w sezonie grzewczym. Polecam wybór innego producenta, ja osobiście żałuję swojej decyzji - szkoda czasu, emocji i pieniędzy.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nie ma to jak wku...ć klienta.

    Panie Konsultancie! Niech przywdzieje ten Złoty Laur Konsumenta i pokażę klasę w obsłudze klienta

    O, i się zrymowało nawet.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam zakup pompy Viesmann Vitocal 200S - popełniłem ten błąd i teraz żałuję, w ciągu 3 mcy zgłosiłem 6 awarii i pompa nadal nie działa...mogłem wybrać innego producenta, co polecam wszystkim wahającym się.

    Viessman Vitocal ma sprawny marketing, ale kiepską obsługę klienta w przypadku problemów - chętnie szerzej opiszę swoje negatywne doświadczenia, bo ciągle trwają i końca na razie nie widać.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał buddar Zobacz post
    Zdecydowanie odradzam zakup pompy Viesmann Vitocal 200S - popełniłem ten błąd i teraz żałuję, w ciągu 3 mcy zgłosiłem 6 awarii i pompa nadal nie działa...mogłem wybrać innego producenta, co polecam wszystkim wahającym się.

    Viessman Vitocal ma sprawny marketing, ale kiepską obsługę klienta w przypadku problemów - chętnie szerzej opiszę swoje negatywne doświadczenia, bo ciągle trwają i końca na razie nie widać.
    Wystarczy raz... Panie Buddar.
    Ponawiam moją odpowiedź. Cenimy każdego klienta i zapewniam, że również Pana sytuacja możliwe szybko zostanie wyjaśniona. Proszę o wiadomość prywatną z podaniem Pana imienia i nazwiska. Proszę też o numer kontaktowy oraz podanie numeru seryjnego tej pompy.

    Skieruję do naszego działu serwisu z prośbą o weryfikację co się dzieje. Pomożemy możliwie jak najszybciej.

    Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Czekam na wiadomość od Pana.


    Pozdrawiam!
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  8. #8

    Domyślnie

    Witam, Państwa dział serwisu doskonale zna sprawę od czwartku 7 maja, kiedy mailowo zglosiłem mu kolejną - 6 usterkę gwarancyjną pompy Viessmann Vitocal 200s, dzisiaj jest poniedziałek 11 maja, pompa nie dziala, zegar niecierpliwie tyka, konkretnej informacji zwrotnej od producenta wadliwego urządzenia, planowanym terminie i zakresie naprawy ( czy w końcu wymiany calości urządzenia) brak, klient pozostawiony z problemem samemu sobie opisuje swoje negatywne doświadczenia i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z innymi forumowiczami - i w zamian otrzymuje oficjalną deklarację szybkiego tym razem wyjaśnienia sytuacji...cokolwiek to w obecnej sytuacji znaczy.
    Będę Państwa informował o postępach, jak tylko się pojawią. Łatwo mnie znajdziecie w zgłoszeniach serwiowych, potem powinno być już z górki...w końcu mam nadzieję. Wszyscy z ulgą odetchniemy jak tylko renomowana i uznana firma Viessmann zachowa się zgodnie z gloszonymi publicznie wartościami. Na razie czekamy...

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał buddar Zobacz post
    Witam, Państwa dział serwisu doskonale zna sprawę od czwartku 7 maja, kiedy mailowo zglosiłem mu kolejną - 6 usterkę gwarancyjną pompy Viessmann Vitocal 200s, dzisiaj jest poniedziałek 11 maja, pompa nie dziala, zegar niecierpliwie tyka, konkretnej informacji zwrotnej od producenta wadliwego urządzenia, planowanym terminie i zakresie naprawy ( czy w końcu wymiany calości urządzenia) brak, klient pozostawiony z problemem samemu sobie opisuje swoje negatywne doświadczenia i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z innymi forumowiczami - i w zamian otrzymuje oficjalną deklarację szybkiego tym razem wyjaśnienia sytuacji...cokolwiek to w obecnej sytuacji znaczy.
    Będę Państwa informował o postępach, jak tylko się pojawią. Łatwo mnie znajdziecie w zgłoszeniach serwiowych, potem powinno być już z górki...w końcu mam nadzieję. Wszyscy z ulgą odetchniemy jak tylko renomowana i uznana firma Viessmann zachowa się zgodnie z gloszonymi publicznie wartościami. Na razie czekamy...
    Ja również czekam na Pana dane i na model seryjny urządzenia. W skrzynce odbiorczej nie mam informacji od Pana mimo kilku próśb. Może mógłbym pomóc, ale niestety bez tych informacji mam związane ręce.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  10. #10

    Domyślnie

    Witam, w końcu wymieniono mi tydzień temu jednostkę zewnętrzną na nową w związku z podejrzeniem usterki sprężarki Viessmann Vitocal 200S, na razie pompa działa więc Pana nie fatygowałem, choć nadal nie otrzymałem od Państwa żadnych przeprosin ani adekwatnej rekompensaty...będę się Państwu przypominał, bo sprawa nie jest właściwie załatwiona, pompa nie dzialala właściwie łącznie przez prawie 2 mce z 3, które upłynęły od montażu - z powodu wad jakościowych zawinionych wyłącznie przez Viessmann - zakładam, że nie wymieniacie jednostek zewnętrznych w swoich pompach ciepła „hurtem”, więc przy odrobinie dobrej woli powinien mnie Pan ( lub inny odpowiedzialny pracownik Viessmann) szybko i bez zbędnego rozgłosu znaleźć i temat finalnie z klasą zakończyć. Tak to widzę jako klient dotknięty osobiście i finansowo niską jakością drogiego modelu Viessmann i zwiazanych z tym zakupem problemami.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał buddar Zobacz post
    Witam, w końcu wymieniono mi tydzień temu jednostkę zewnętrzną na nową w związku z podejrzeniem usterki sprężarki Viessmann Vitocal 200S, na razie pompa działa więc Pana nie fatygowałem, choć nadal nie otrzymałem od Państwa żadnych przeprosin ani adekwatnej rekompensaty...będę się Państwu przypominał, bo sprawa nie jest właściwie załatwiona, pompa nie dzialala właściwie łącznie przez prawie 2 mce z 3, które upłynęły od montażu - z powodu wad jakościowych zawinionych wyłącznie przez Viessmann - zakładam, że nie wymieniacie jednostek zewnętrznych w swoich pompach ciepła „hurtem”, więc przy odrobinie dobrej woli powinien mnie Pan ( lub inny odpowiedzialny pracownik Viessmann) szybko i bez zbędnego rozgłosu znaleźć i temat finalnie z klasą zakończyć. Tak to widzę jako klient dotknięty osobiście i finansowo niską jakością drogiego modelu Viessmann i zwiazanych z tym zakupem problemami.
    Panie Buddar, nawet gdybym chciał bez zbędnego rozgłosu zakończyć tę sprawę, musiałbym się mocno zastanowić, na który w kilkudziesięciu wątków odpowiedzieć, więc proszę następnym razem o wiadomość prywatna z konkretnymi informacjami na temat Pana imienia i nazwiska, modelu pompy - będzie skuteczniej - gwarantuje.
    Pozdrawiam serdecznie, ciesze się, że udało się wymienić urządzenie, życzę zadowalającej eksploatacji.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony