dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Sprzedam swoją firmę

    Witam.

    Od 20 lat zajmuję się budownictwem i mam doświadczenie w wykonywaniu tego typu robót (nie ukrywam, staje się to powoli męczące).

    W ciągu mojego czasu pracy wraz z partnerem biznesowym udało nam się uzbierać 6-cyfrową kwotę dochodu miesięcznego i po prostu chcielibyśmy naszą firmę spieniężyć i zacząć od nowa z czymś mniejszym.

    Jak myślicie, w jaki sposób podejść do takiego tematu?

    Dużo jest zabawy z szukaniem osoby chętnej do zakupu biznesu czy jednak nie ma z tym problemu?

    Jak wygląda okazywanie faktur z prac i czy są one mocno restrykcyjnie sprawdzane (tj. czy po sprzedaniu firmy mogę mieć jakieś problemy ze strony US)?

    Pomyślałem też, że może warto skorzystać z usług jakichś ludzi którzy zarabiają na pośredniczeniu w sprzedaży firm (brokerzy), ale nie wiem czy pieniądze stracone na coś takiego mają sens.

    Jeżeli jest ktoś kto się czymś takim zajmował to dajcie znać, odwdzięczę się jakąś flachą domowego trunku przesłaną pocztą

    Dodam, że firma zajmuje się budownictwem szkieletowym.
    Ostatnio edytowane przez KrzysztofMa ; 03-10-2019 o 13:01

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysztofMa Zobacz post
    W ciągu mojego czasu pracy wraz z partnerem biznesowym udało nam się uzbierać 6-cyfrową kwotę dochodu miesięcznego i po prostu chcielibyśmy naszą firmę spieniężyć i zacząć od nowa z czymś mniejszym.
    6-cyfrowa kwota dochodu miesięcznego to od 100.000 PLN do 999.000 PLN miesięcznie i nie stać Was na zatrudnienie fachowców do odpowiedzi na pytania ?

    Może jednak nie 6-cyfrowe kwoty dochodu miesięcznego ?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 03-10-2019 o 12:17
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3

    Domyślnie

    Nie chcę dzielić się konkretną liczbą zarobków ze względu na to, żeby było trudniej zidentyfikować firmę do sprzedaży. Przy pośredniczeniu w takiej sprzedaży z tego co czytałem (może się mylę) ludzie biorą procent od transakcji, a nie ustaloną kwotę - dlatego się zastanawiam czy warto

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony