dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar enedue
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-090
    Posty
    942

    Domyślnie którą wersję garderoby wybrać?

    Poszukuję rady doświadczonych kobiet i mężczyzn też . Mam do zagospodarowania przestrzeń 4,2 x 5,1 m. Muszę tam wsadzić naszą sypialnię i ciuchy - ciuchów mamy mało, nie kręci mnie kolekcjonowanie, raczej wyrzucam, co mi matka wpycha .Mam trzy wersje w umyśle. W wersji A do łazienki wchodzi się przez garderobę, ma 2 m szerokości, drążków na dwóch poziomach jest 4m, te półki przy drążkach mają 120 cm x 40 cm, a na przeciwko drążków, po lewej, jest zestaw półek 35 cm x 200 cm. W wersji B są dwie garderoby - jedna dla nie, druga dla małża, głębokość 1 m, pomiędzy drążkami półki 125 cm x 35 cm. W wersji C jest najmniej miejsca, choć daje miłą separację od pokoju młodszego synka to będzie szkielet i wciąż nie wiem, jaką osiągniemy izolacyjność akustyczną międzypokojową. W każdej wersji jest przewidziana komoda 160 cm na pościel i bieliznę.
    Mnie się wydaje, że wersja B jest najsensowniejsza… ale chciałabym wiedzieć, jak Wy to widzicie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	garderoby.jpg
Wyświetleń:	443
Rozmiar:	82,0 KB
ID:	226485  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wersja A - inaczej będziecie się budzić podczas wizyt w toalecie. A tak, to garderoba wygłusza. Z tym, że wieszaki bym zrobiła na ścianie od sypialni i o łazienki

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    A ja wybrałabym wersję B lub C. W wersji A robi się za dużo korytarzyków
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Znajoma mi się skarżyła na hałasy z łazienki - bo miała wejście do łazienki bezpośrednio z sypialni, a mąż wstawał wcześniej od niej.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Znajoma mi się skarżyła na hałasy z łazienki - bo miała wejście do łazienki bezpośrednio z sypialni, a mąż wstawał wcześniej od niej.
    Ja na szczęście nie mam problemów ze spaniem. Jak już zasnę to śpię jak zabita Jeśli jednak ktoś ma lżejszy sen to wersja A ma sens.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kiwi19
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    47

    Domyślnie

    Ja głosuję za opcją A.

    Duża powierzchnia w sypialni owszem ładnie wygląda ale niczemu nie służy w przeciwieństwie do większej garderoby.

    Maleńkie pomieszczonka w opcji B i C trudno nawet nazwać garderobą, Z drugiej strony fajnie móc urzędować w sypialni bez skrępowania garderoba w funkcji wygłuszania wcale nie jest zła nawet jesli jest wielkości schowka na miotły.

    Mam wrażenie , że im więcej mam w domu szaf tym więcej potrzebuję miejsca i nie mówię tylko o ubraniach ale jakies dodatkowe poduszki , kołderki i zimowe kurtki i całe pudło rękawiczek ( w większości samotnych).

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kiwi19
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    47

    Domyślnie

    Albo jeszcze wersję D. Z garderoba od strony pokoju młodego tylko szersza aż do okna a łóżkiem z wezgłowiem do ściany kibelkowej. Ale ja jestem owładnieta manią robiena wszędzie garderób duzych. Więc nie wiem czy jestem dobrym doradcą

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    w wersji A starczy zrobić przejście do sypialni przez garderobę i likwiduje się jeden z korytarzyków

    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-11-2013 o 22:59

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Bardzo sprytne Świetny pomysł.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  10. #10

    Domyślnie

    Ja jestem za B lub C.A tak wogóle nie jestem za łazienkami w sypialniach tym bardziej że obok jest druga,dla mnie to strata powierzchni i pieniędzy,lepiej zrobić obok pralnie lub kącik do pracy a z łazienki korzystać obok i po problemie z hałasem.Ale to tylko moje zdanie.................

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przy czterech osobach dwie łazienki to po prostu komfort i brak kłótni

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar enedue
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-090
    Posty
    942

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedzi, nie było mnie trochę, jak wiadomo, trzeba mieć zdrowie, aby chorować, zwłaszcza w naszych szpitalach ))Problem z projektem D, od Elfir , jest taki, że musiałabym zrobić szafy, bo przechodzenie non stop przez garderobę i widok szmat doprowadziłby mnie szybko do załamania psychicznego. Jakbym miała więcej kasy Natomiast zupełnie nie przeszkadzają mi odgłosy łazienkowe, mam niskie cisnienie i raczej poszukuję sposobów na pobudkę. Mieszkałam już w takim układzie i dźwięki mnie nie ruszają, a nawet nie przedostają się do świadomości.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	180px-Rodin_le_penseur.JPG
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	8,2 KB
ID:	229716
    Dwie łazienki muszą być, mój starszy syn w ramach relaksu przesiaduje na kibelku godzinami i raczej młodszy będzie nas odwiedzał w naszej. Myśleliśmy, że to potrzeba odosobnienia, ale nie, bo własny pokój nie wpłynął na zmianę jego przyzwyczajeń.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony