dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    odi69

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Kod pocztowy
    98-405
    Posty
    57

  2. #22

    Domyślnie

    Do poszukiwania używanych maszyn nie polecam allegro, oczywiście można trafić zawsze coś ciekawego ale jeśli już kupuje się sprzęt używany to warto to robić ze sprawdzonych źródeł jak np. http://www.surplex.com/pl/home.html gdzie można poznać stan maszyny, które przed sprzedażą są sprawdzane przez ekspertów. Firma ma bardzo dobre opinie i sprzedaje w całej, można więc polegać na autentyczności. Z dostawą również nie ma problemów

  3. #23

    Domyślnie

    Nie wiem czy nie wyjdzie taniej dać komuś pociąć, na pewno wyjdzie ładniej
    Najlepiej ciąć na mokro:

    Tylko z drugiej strony trochę upierdliwie z logistyką hmmm......
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-06-2021 o 11:38

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artur_bi

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    56-151
    Posty
    2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    szukam maszyny która jest trochę lepsza do tego co rekomendujecie. Generalnie zależy mi na profesjonalnym sprzęcie najlepiej z jakimiś nowinkami - kątownikiem, czymś co przyspiesza pracę. Chciałbym żeby maszyna miała minimum około 600 mm linii cięcia. Możecie mi coś polecić bo w Polsce nie mogę znaleźć ? Mojej maszynki na której pracowałem na Niemieckich budowach.

  5. #25

    Domyślnie

    Ja mam do położenia około 50m2 płytek (łazienka, toaleta i kuchnia), kupiłem coś takiego http://www.narzedzia.pl/tarczowa-prz...7732,4389.html Myślicie że tym wszystko podocinam czy dokupić do tego maszynkę ręczną... Raz w życiu kładłem kafelki i korzystałem tylko z ręcznej przecinarki plus szlifierka kątowa i brakowało mi takiego stołu do docinania płytek.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony