dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 126 z 214
Pokaż wyniki od 2.501 do 2.520 z 4265
  1. #2501
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krbaton
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Poszlo na priv.
    Dzięki

  2. #2502
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    windows

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    391
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    witam bardzo bardzo ale to bardzo długo nie zaglądałem na forum proszę o przekierowanie mnie na cenny za usługi bo pogubiłem sie w nowum forum a czasu nie ma za bardzo oczywiście ceny małopolska dzięki
    GIVE A SMILE

  3. #2503

    Domyślnie

    NIE POLECAM firmy http://pacos-clean.pl/ Pan podjął się wyczyszczenia kanapy z pewnej plamy, gdy okazało sie ze nie dał rady, obiecał wpasc za kilka dni z mocniejszym srodkiem, niestety od tamtej pory ani sie nie odezwal ani nie odpowiada na maile i telefony
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  4. #2504
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie Brukarze

    Długo szukałem kogoś konkretnego do zrobienia podbudowy plus obrzeza pod przyszła kostke i jestem bardzo zadowolony z brukarzy

    Polecam:

    Pan Waldek 721 509 626
    Ostatnio edytowane przez redpradnik ; 01-11-2013 o 11:16

  5. #2505

    Domyślnie

    Prawie pod koniec doświadczeń budowlanych mogę w końcu polecić wykonawcę - firmę Bud-tadex która wykonywała u mnie kostkę brukową oraz kładła kamień (dolomit) na betonowych tarasach. Z kolei u moich dwóch znajomych robili ogrodzenia z kamienia. Wszyscy zadowoleni z efektów. Wykonują również ogrodzenia z klinkieru, kamienne elewacje i super altany/wiaty ogrodowe.
    Dla zainteresowanych telefon 669-340-549.
    Pozdrawiam
    M

  6. #2506
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Długo szukałem kogoś konkretnego do zrobienia podbudowy plus obrzeza pod przyszła kostke i jestem bardzo zadowolony z brukarzy

    Polecam:

    Pan Władek 721 509 626
    z jakiego rejonu pochodzą ? i czy są drodzy?
    kozien

  7. #2507
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    z jakiego rejonu pochodzą ? i czy są drodzy?
    Sa z Grabowek ( okolice Wieliczki ) ceny... jak porownywalem do innych to srednie natomiast podoba mi sie ich jakosc wykonania stad wpis

  8. #2508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Biala lista - ELEWACJE

    Na biala liste wpisuje Pana Stanislawa ( numer tel. podam na priv.) i jego ekipe Panowie wykonywal u mnie ocieplenie domu , domku gospodarczego , podbitke i docieplenie sufitu w garazu ( zainteresowanych zapraszam do dziennika na obszerna fotorelacje ) ..... Praca wykonana perfekcyjnie , ekipa solidna , terminowa , prace rozpoczynali od 6:30 rano pracowali do poznych godzin wieczornych . Kazdego dnia po zakonczonej pracy Panowie sprzatali po sobie , cena bardzo przystepna , kontakt swietny .... To druga super ekipa na budowie po " moich " wspanialych dekarzach ( pozdrawiam Panie Franku ) .

    Ja również grzecznie poproszę o namiary
    Pozdrawiam

  9. #2509
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Sa z Grabowek ( okolice Wieliczki ) ceny... jak porownywalem do innych to srednie natomiast podoba mi sie ich jakosc wykonania stad wpis
    A bramę wjazdową też zrobią?

  10. #2510
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał pidodi Zobacz post
    Ja również grzecznie poproszę o namiary
    Pozdrawiam
    Poszlo na priv.

  11. #2511
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-621
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Poszlo na priv.
    to moze tu sie uda--to Barbara

  12. #2512
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-621
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Poszlo na priv.
    No tak dopiero sie ucze uczestniczyc w tym forum-pani Edyto prosze o namiar na p.Stanislawa,dwa poprzednie wpisy to tez ja,
    dziekuje oto moj adres
    [email protected]
    pozdrawiam
    Barbara

  13. #2513
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbi1972 Zobacz post
    No tak dopiero sie ucze uczestniczyc w tym forum-pani Edyto prosze o namiar na p.Stanislawa,dwa poprzednie wpisy to tez ja,
    dziekuje oto moj adres
    [email protected]
    pozdrawiam
    Barbara
    Spoko Basiu zawsze te nieudane wpisy mozesz skasowac nie od razu Krakow zbudowali prawda ?
    Zaraz wysylam info. na maila
    Pozdrawiam
    Edyta

  14. #2514
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BartekKrk
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kraków/ Michałowice
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał BartekKrk Zobacz post
    Jestem cierpliwy ale do czasu.......
    Pożegnałem się właśnie z ekipą Pana Tomasza Wójcika niby to z Krzeszowic (tam ma meldunek) ale podobno mieszka gdzieś w Krakowie lub okolicy.

    Nie kierowałem się najniższą ceną (tylko z tych średnich - ale niższych), fakt nie sprawdziłem opinii o nim. Obejrzałem parę jego budów ale z braku czasu z właścicielami nie rozmawiałem... i to mój błąd

    Co zrobili to jutro .... bo lista jest długa (od niekompetencji, braku pomyślunku do pijaństwa na budowie)
    Arogancja owego Pana zmusiła mnie, bym już teraz dodał go do czarnej listy wykonawców.
    Godzinę (może dwie) temu ten oto Pan dzwonił do mnie z żądaniem pieniędzy za mało, że nieskończony etap, to jeszcze z błędem na błędzie.
    Pan fachowiec oczywiście był w wiadomym stanie, bo na trzeźwo jest mniej pewny siebie. I kto normalny dzwoni o 23:00.

    Szczegóły jutro ... wrrrr
    Żona nie może spać przez niego z nerwów a co za tym idzie ja też.
    Przepraszam za zwlokę w opisie błędów.

    Miałem tyle "zachodu" żeby znaleźć nową ekipę, że szok .....

    Błędy Pana Wójcika to:
    1. murowane nadproża a nie zalewane (Pan fachowiec stwierdził, że tak będzie dobrze i taniej dla mnie, ale kierownik - niestety juz po fakcie- stwierdził że absolutnie tego nie podpisze)
    2. źle rozmierzone ściany nośne wewnętrzne i na jednaj z nich odchyłka od pion jakieś 4cm do 5 cm
    3. może to nie błąd, ale razi - brud i "syf" na budowie (puszki, butelki po wodzie, jakieś szmaty, papierki itp., porozrzucane deski, stemple i odpadki z pustaków……)
    I nieraz się zdarzyło, że jakiś jego pracownik mocno śmierdział alkoholem….. a już o Panu Wójciku nie wspomnę (on tylko raz czy dwa na budowie ale jednak). I po pracy jak do niego dzwoniłem żeby się poradzić lub skonsultować, przeważnie nie mówił jasno a wręcz bez sensu (czasem mocno zamroczony).

    Efekt jest taki, że trzeba było burzyć te nadproża i ścianę i jeszcze raz wykonać.

    Obdzwoniłem tylko dwie ekipy, jakie składały mi ofertę. Te które wydały mi się najbardziej sensowne podczas rozmów. I na moje szczęście Pan Skowron (polecany tu na forum – Jarosław Skowron) okazał się być wolny. Wypadło mu z grafika jakieś zlecenie.
    Dogadaliśmy się co do ceny i w tydzień poprawił wszystko co trzeba było.
    Kierownik zadowolony, mówi, że nowi wykonawcy znają się na rzeczy………
    Żona zadowolona, bo wreszcie ma to wszystko ręce i nogi.
    Zobaczymy co będzie dalej.
    W każdym razie, jak do poprawek po innych wykonawcach to Pana Jarosława polecam.

    Co do całości budowy to się jeszcze zobaczy..........

    A zatem aby formalności stało się za dość BARDZO CZARNA LISTA:

    EKIPA PANA TOMASZA WÓJCIKA z Krzeszowic



    oraz

    BIAŁA LISTA ( - W KATEGORII POPRAWKI PO POPRZEDNICH WYKONAWCACH):

    EKIPA PANA JAROSŁAWA SKOWRON

    ..w razie czego numer mogę podać na priva ( namiar na tego Pana był już podawany na tym forum, ja nie pytałem czy mogę, więc nie będę go rozpowszechniał - tym bardzej, że liczę na dokończenie Amaryliska jak najszybciej się da)
    Ostatnio edytowane przez BartekKrk ; 28-11-2011 o 19:59

  15. #2515

    Domyślnie

    Zdecydowanie CZARNA LISTA
    Firma LABEL z Krakowa przedstawiciel firmy OKF z Mikołowa.
    Po 4 latach od zamontowania złazi lakier z drzwi, okna póki co są pod obserwacją, bo zauważyłam już małe ślady, że coś zaczyna się dziać.
    Przedstawiciel przybył na oględziny, przyjął zgłoszenie i po kilku telefonach zapadł się pod ziemię.
    Jeszcze rok temu mogłabym zdecydowanie wpisać go na białą listę, ponieważ jak był np. problem z bramą garażową (też kupowaną u niego) reakcja była błyskawiczna, przyjechała ekipa i naprawiła.
    W tej chwili totalny olew klienta.

    5.12.11
    Coś drgnęło. W końcu udało mi się skontaktować z firmą. Po 2 tyg. dostałam tel. i ma ktoś przyjechać na oględziny z centrali. Szkoda, że nie kilka mies. temu, kiedy warunki atmosferyczne pozwalały na szybką reakcję. Zobaczymy co dalej.
    Ostatnio edytowane przez Zotka ; 05-12-2011 o 11:23

  16. #2516
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    u mnie zakończono ocieplenie, podbitkę i tynkowanie elewacji i uważam że zrobiono to bardzo przyzwoicie, jeśli ktoś szuka ekipy to na priv. mogę wysłać namiary, chłopaki są z północy Krakowa z tego co wiem to robią też inne rzeczy. Jeśli chodzi o elewacje to śmiało polecam. Zdjęcia u mnie w dzienniku budowy do oglądnięcia.
    kozien

  17. #2517

    Domyślnie

    Z przykrością muszę wpisać na listę firmę AVITECH z Krakowa, firma instalowała u mnie oczyszczalnię ścieków, z którą od początku mam problemy. Od ponad pół roku nie mogę doprosić się usunięcia awarii, mimo gwarancji i mimo tego że w umowie firma gwarantuje 7 dni. Właściciel firmy nie odbiera telefonów, unika kontaktu i od kilku miesięcy nie jest w stanie podać terminu usunięcia awarii, co oznacza, ze w pełni mnie ignoruje...

  18. #2518
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Jeśli ktoś szuka kogoś dobrego od oczyszczalni ścieków to ja jestem zadowolony , zakupiłem Pipelife Polska" S.A. Skład Fabryczny ul. Grażyny 6 31-217 Kraków
    kozien

  19. #2519
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Brzozowski123

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    30-123
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam ,jako nowy forumowicz Dzień dobry wszystkim.
    Jestem na etapie wykończenia domu w Krakowie.
    Bardzo proszę o opinie na temat Studio Podłóg Grodex z Krakowa ,
    po kilku wizytach w ich salonie prawdopodobnie zdecyduję się na zakup podłóg oraz schodów.
    Czy ktoś z was zamówił u nich w/w i jakie były efekty ??
    Pozdrawiam
    MICHAŁ

  20. #2520

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zotka Zobacz post
    Zdecydowanie CZARNA LISTA
    Firma LABEL z Krakowa przedstawiciel firmy OKF z Mikołowa.
    Po 4 latach od zamontowania złazi lakier z drzwi, okna póki co są pod obserwacją, bo zauważyłam już małe ślady, że coś zaczyna się dziać.
    Przedstawiciel przybył na oględziny, przyjął zgłoszenie i po kilku telefonach zapadł się pod ziemię.
    Jeszcze rok temu mogłabym zdecydowanie wpisać go na białą listę, ponieważ jak był np. problem z bramą garażową (też kupowaną u niego) reakcja była błyskawiczna, przyjechała ekipa i naprawiła.
    W tej chwili totalny olew klienta.
    Witam Domyślam się że chodzi o okna i drzwi drewniane. Przed wymianą okien dowiadywałem się co nieco o jakości lakierów i gwarancji i okazało się że na okna dają gwarancję jakiejś tam długości ale na lakier z tego co pamiętam 5 lat na elementy pod balkonami i 3 lata na osadzone w murze bez ochrony. Spróbuj doczytać warunki gwarancji. Z doświadczenia wiem że lakier pęka przy dole drzwi i na poziomym elemencie ramy i futryny okiennej. Jako stolarz meblowy kilka lub kilkanaście razy miałem pytanie czym i jak to naprawić, nie zdecydowałem się na takie prace bo jak dobrze by człowiek nie chciał tego zrobić to materiały (lakiery) są za słabe na zabezpieczenie drewna przed warunkami atmosferycznymi. Ochrona środowiska zabroniła stosować pewnych środków i takie są tego konsekwencje.
    Jeśli mogę coś doradzić to jeśli pod ręką czujesz nierówną powierzchnie lakieru na elementach które wymieniłem powyżej znajdź kogoś kto zabezpieczy to zanim woda dostanie się do drewna później drewno zacznie gnić wtedy trzeba będzie wymieniać elementy okna.
    pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

Strona 126 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony