dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 22
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 424
  1. #1

    Domyślnie Kostki LIBET - wątpliwości co do jakości (ZDJĘCIA)

    Witam
    Mam ułożoną kostkę piccola pastello i akropol kasztan. Po kilku miesiącach użytkowania (przeżyło zimę i trochę opadów) zauważyłem, wymyte krawędzie tych kostek. Są jakby skruszałe. Problem dotyczy tylko kostek kupionych przeze mnie jako pierwsze. W przypadku kostek dokupionych po kilku miesiącach jest w porządku.
    Poniżej zdjęcia. Pierwsze z nich przedstawia kostki, które wyglądają prawidłowo. Krawędzie są ostre, są kanty.
    Pozostałe dwa to piccola i akropol, jak widać ze skruszałymi krawędziami.
    Kostka leży sobie ułożona około 7-8 miesięcy. Kupiona w lipcu 2011r.
    Czy ktoś miał może podobne doświadczenia z Libetem?
    Wydaje mi się, że coś jest jednak nie tak. Wybrałem Libet, bo kojarzył mi się z wysoką jakością. Z resztą w mojej okolicy ta firma ma bardzo dobrą opinię i te kostki po prostu ludzie tutaj układają najczęściej, mimo ceny.
    Czy to co prezentują zdjęcia to jakiś nowy "standard" w jakości tych produktów czy jak? Na ekspozycjach i u innych ludzi takich rzeczy nie widziałem.
    Spotkaliście się z czymś takim?
    Zaznaczam, że nie jest to kostka fabrycznie postarzana, czy obijana.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dobry.jpg
Wyświetleń:	5331
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	115566   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zły.jpg
Wyświetleń:	4734
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	115567   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	akropol.jpg
Wyświetleń:	4965
Rozmiar:	108,8 KB
ID:	115568  
    Ostatnio edytowane przez grzegorz_si ; 13-05-2012 o 09:58

  2. #2

    Domyślnie

    Ta kostka występuje w 2 odmianach. Normalnej i postarzanej. Ze zdjęć wygląda to tak jakbyś miał obie wersje na jednym placu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał blechert.pl Zobacz post
    Ta kostka występuje w 2 odmianach. Normalnej i postarzanej. Ze zdjęć wygląda to tak jakbyś miał obie wersje na jednym placu.
    Ale te kostki nie mają obijanych brzegów, te brzegi są skruszałe. Też myślałem tak jak Ty, ale postarzana piccola wygląda zupełnie inaczej. Oglądałem wczoraj specjalnie na wystawkach.
    Akropol kasztan widziałem tylko w jednej wersji - z ostrymi kantami, tutaj z 90% kantów jest wymyta.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli się same rozpadają, to co tu dużo mówić. Pewnie brak jakiegoś składnika albo robili na mrozie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał blechert.pl Zobacz post
    Jeśli się same rozpadają, to co tu dużo mówić. Pewnie brak jakiegoś składnika albo robili na mrozie.
    No właśnie o tyle dziwne, że rozpadać to się (chyba) nie rozpadają, tylko te kanty tak "zmurszały".
    Rodzi to jednak pewne obawy co do trwałości całego wyrobu...

  6. #6

    Domyślnie

    czyli prawdziwy "kasztan"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukep3 Zobacz post
    czyli prawdziwy "kasztan"
    No fajnie, ale dla mnie to nie jest śmieszne, bo tania ta kostka nie była + koszty ułożenia robią razem niebagatelną sumę.
    Jeżeli ktoś miał podobne doświadczenia z Libetem to proszę napiszcie.
    Zgłoszę reklamację, ale jak znam życie w tym kraju to producenci generalnie mają w nosie odpowiedzialność za swoje produkty i doszukują się zawsze powodów do nieuwzględnienia reklamacji.
    Ciekawe czy się dowiem, że "produkt jest najwyższej jakości a wskazane właściwości tylko nadają charakteru całości i są naturalnym efektem".
    Kurde jestem trochę rozgoryczony, kostka robiona pod stodołą więcej wytrzymuje...

  8. #8

    Domyślnie

    ciekawe jakbyś ściągnął do siebie przedstawiciela handlowego tej firmy i go przycisnął do ściany - może by się wypowiedział....też jestem przed położeniem kostki i już zaczynam się obawiać..

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukep3 Zobacz post
    ciekawe jakbyś ściągnął do siebie przedstawiciela handlowego tej firmy i go przycisnął do ściany - może by się wypowiedział....też jestem przed położeniem kostki i już zaczynam się obawiać..
    Słuchaj, mój przypadek może być odosobniony, taki "przypadek przy pracy", tylko cholera za TE pieniądze takich przypadków być nie powinno.
    Libet zawsze miał dobrą opinię, ja mogłem mieć pecha. Na pewno tak tego nie zostawię, bo na forsie nie śpię. Zobaczymy czy marka jest warta swojej renomy czy nie. PROSTE.
    Co maja u Ciebie układać konkretnie?

  10. #10

    Domyślnie

    zastanawiałem się nad granitem ale te metry.....(ok 300)...więc bedzie chyba betonowa może z posypką....

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    To co się dzieje - może być spowodowane i pewnie jest błędem w produkcji - tak się dzieje jeżeli wierzchnia warstwa jest n.p. zbyt sucha, słaba etc i po wyjściu z maszynerii trzyma się jako tako. Ewidentnie jest to wina producenta - pytanie ile lat gwarancji dawali na kostkę?

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    To co się dzieje - może być spowodowane i pewnie jest błędem w produkcji - tak się dzieje jeżeli wierzchnia warstwa jest n.p. zbyt sucha, słaba etc i po wyjściu z maszynerii trzyma się jako tako. Ewidentnie jest to wina producenta - pytanie ile lat gwarancji dawali na kostkę?
    Od daty zakupu nie upłynął nawet rok.

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    To spróbuj zareklamować ciekawe co z tego wyjdzie....

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kawia2

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Jestem współpracownikiem Libetu. Proszę o kontakt na priva. Przekażę informację właściwym osobom w firmie. Przyjrzymy się bliżej temu przypadkowi, bo z pewnością tego wymaga.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał kawia2 Zobacz post
    Jestem współpracownikiem Libetu. Proszę o kontakt na priva. Przekażę informację właściwym osobom w firmie. Przyjrzymy się bliżej temu przypadkowi, bo z pewnością tego wymaga.
    Kontakt wysłany.
    Sprawę zgłosiłem dzisiaj u sprzedawcy, ten z kolei stwierdził, że i tak będzie się kontaktował z Libetem.
    Dziękuję za zainteresowanie i mam nadzieję, że to nie dowcip.
    Oglądałem na składzie kostkę podobno 8 letnią Akropol i ma ładne, ostre kanty i generalnie trzyma się nieźle, więc coś na rzeczy jednak jest, nie wspominając o Piccoli.
    Napiszę jak się sprawy będą miały.

  16. #16

    Domyślnie

    no i wiadomo coś w tym temacie?
    Zamierzam kupić Natulita i Romano w wersji obijanej.
    Byłem ostatnio w hurtowni kostki brukowej i pani stwierdziła, że firma Libet, to jedna z lepszych firm.
    Wiadomo, sprzedawcy chwalą wszystko to co w danej chwili chce kupić klient.
    Myślę, że twój przypadek jest nieliczny i firma podejdzie do tego odpowiedzialnie.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał VIP Jacek Zobacz post
    no i wiadomo coś w tym temacie?
    Zamierzam kupić Natulita i Romano w wersji obijanej.
    Byłem ostatnio w hurtowni kostki brukowej i pani stwierdziła, że firma Libet, to jedna z lepszych firm.
    Wiadomo, sprzedawcy chwalą wszystko to co w danej chwili chce kupić klient.
    Myślę, że twój przypadek jest nieliczny i firma podejdzie do tego odpowiedzialnie.
    Na razie wygląda to tak:
    Sprzedawca zgłosił sprawę w Libecie, pani, która tutaj pisała również, z tego co mi wiadomo, "zadziałała" i pojawił się u mnie pan, zajmujący się tego typu reklamacjami.
    Porobił zdjęcia, z oczywistych względów nie chciał wypowiadać się na temat tego, jak firma to potraktuje.
    Stwierdził, że takie coś widzi dopiero drugi raz i że klient ma być zadowolony a Libet nie jest firmą z garażu.
    Na razie tyle. Czekam na odpowiedź. Również liczę na pozytywne rozwiązanie: dla mnie koszty zakupu kostki i jej położenia to duży wydatek, ale dla takiego Libetu to raczej niewiele - tak myślę.
    Nie nakręcam się zbytni, ale na pewno tego tak nie daruję. Generalnie czekam.
    Również liczę na odpowiedzialność firmy.

  18. #18

    Domyślnie

    Witam
    Niektórzy forumowicze pytają jak się skończyła reklamacja o której tutaj piszę.
    Na razie sprawa zaczyna się, że tak powiem "klarować". Jeszcze nie będę pisał nic na temat konkretów, puki nie będę ich pewny.

    Jak tylko cokolwiek będzie już wiadomo, dam znać.

  19. #19

    Domyślnie

    Cały czas czekam, a tymczasem mam wrażenie, że proces postępuje.
    Po ostatnich ulewnych deszczach i upałach wydaje mi się, że kostka jeszcze bardziej się "zestarzała".
    Poniżej zdjęcia. Przypomnę, że kostka ma tylko kilka miesięcy. Nie poznaję swojej ślicznej kosteczki, którą tutaj niedawno komuś zachwalałem ;(






























  20. #20

    Domyślnie

    rzeczywiście bardziej postarzaną przypomina...

Strona 1 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony