dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Pytanie o ocieplenie fundamentów

    Proszę mnie poprawić jeśli się mylę;

    Dom o wymiarach 10x14 co nam daje obwód 48m to mnożę razy wysokość ściany fundamentowej czyli 1,2m czyli 58m2 ściany do ocieplenia. Co daje przy grubości 10cm około 6m3 xps.

    Czy powyższe obliczenia są dobre?
    Jakiej firmy polecacie xps?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Tytuł sugeruje że masz problem (lub wątpliwości) z ociepleniem fundamentu, wchodzę czytam a tu problem z matematyką. Kurde człowieku, to nie to forum o mnożeniu w zakresie do 100, zaglądneło tu już 45 osób. Może zadaj pytanie jak policzyć powierzchnie prostokąta.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Tytuł sugeruje że masz problem (lub wątpliwości) z ociepleniem fundamentu, wchodzę czytam a tu problem z matematyką. Kurde człowieku, to nie to forum o mnożeniu w zakresie do 100, zaglądneło tu już 45 osób. Może zadaj pytanie jak policzyć powierzchnie prostokąta.
    Oj tam, oj tam, przecież matura z matematyki przez 20 lat nie była obowiązkowa, nie wymagaj tak wiele !
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Tytuł sugeruje że masz problem (lub wątpliwości) z ociepleniem fundamentu, wchodzę czytam a tu problem z matematyką. Kurde człowieku, to nie to forum o mnożeniu w zakresie do 100, zaglądneło tu już 45 osób. Może zadaj pytanie jak policzyć powierzchnie prostokąta.
    Chciałem się upewnić. Czytam na forum że ludzie zamawiają 30m3 styropianu na ocieplenie fundamentów, a mi wyszło tylko 6m3 więc zwątpiłem.

    To jakich firm są warte uwagi a jakich unikać?

  5. #5

    Domyślnie

    Synthos, BASF - godne polecenia
    marketowce - z daleka

  6. #6

    Domyślnie

    A co myślicie o Termo Organica? Jest polecany przez okoliczne składy (pewnie największą prowizję mają).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony