dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mppb

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Niedarczów
    Posty
    2

    Domyślnie projekt DOM W KARMAZYNACH G2 pracownia ARCHON

    Witam,
    szukam osób, które budują lub mają w planach budowę domu z projektu Dom w karmazynach ( https://www.archon.pl/projekty-domow...m4802461c7cef7 ).
    Projekt mamy już zakupiony, szukam jednak pomysłów na adaptację. Na pewno rezygnujemy z kominka i z okna obok dużego przeszklenia w salonie. Chcemy też zrezygnować ze słupka przez drzwiami wejściowymi, taras również będzie miał inne zadaszenie. Wprowadzał ktoś jakieś zmiany w tym projekcie lub może rzucić fachowym okiem?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    w kuchni zrezygnuj z okien do ziemi - szatkują ci niepotrzebnie blaty robocze.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-08-2020 o 13:09

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mppb

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Niedarczów
    Posty
    2

    Domyślnie

    Myślałam nad tym, jednak wtedy musiałabym zrezygnować z szafki cargo, a na niej mi zależy - chcę, żeby była właśnie tam przy oknie. Piekarnik by wtedy był na wyspie pod płytą (gaz). Jaki lepszy pomysł na tę kuchnię można mieć?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    możesz zrobić półwyspe prostopadłą do ściany (czyli wyjdzie zabudowa dwurzędowa)

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Angelina T.

    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Białogard
    Kod pocztowy
    78-200
    Posty
    3

    Domyślnie projekt dom w karmazynach

    witam. planuję budowę domu z tego projektu, jesteśmy w trakcie zmian, i również rezygnujemy z kominka i z okna obok kominka w salonie.
    Zastanawiam się czy jest mozliwośc przesunięcia ściany kuchni, aby wyrównac do linii garażu, tym sposobem uzyskać większą kuchnię i jadalnię.
    Czy ktoś wprowadzał jakiś zmiany w tym projekcie ?

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Angelina T.

    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Białogard
    Kod pocztowy
    78-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    w kuchni zrezygnuj z okien do ziemi - szatkują ci niepotrzebnie blaty robocze.
    A może całkiem zrezygnowac z tego okna, czy ktoś ma zdjęcia

  7. #7

    Domyślnie

    Ja tam byłbym daleki od likwidowania okien. To one tworzą robotę.
    Sam mam 17 okien, wiekszośc portfenetry i nie zlikwidowałbym żadnego. Z drugiej strony ten dom jest bardzo ładnie przeszklony. Światła tam nie zabraknie.
    Zawsze można blacik puścić bez szafki Ja bym może zrobił większą wyspę skierowaną prostopadle do ściany. Te barowe krzesła bym odpuścił.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Angelina T.

    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Białogard
    Kod pocztowy
    78-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mppb Zobacz post
    Witam,
    szukam osób, które budują lub mają w planach budowę domu z projektu Dom w karmazynach ( https://www.archon.pl/projekty-domow...m4802461c7cef7 ).
    Projekt mamy już zakupiony, szukam jednak pomysłów na adaptację. Na pewno rezygnujemy z kominka i z okna obok dużego przeszklenia w salonie. Chcemy też zrezygnować ze słupka przez drzwiami wejściowymi, taras również będzie miał inne zadaszenie. Wprowadzał ktoś jakieś zmiany w tym projekcie lub może rzucić fachowym okiem?
    Witam,ciekawa jestem czy jeszcze jakies zamiany zostały zastosowane

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony