dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

freshcorp

  1. Zmiana z fundamentów na płytę fundamentową

    Kiedy zebraliśmy humus + kilka dni mocno popadało okazało się, że będzie ogromny problem z wodą - wszędzie stała woda, a kiedy łopatą wbiliśmy się 1m poniżej poziomu gruntu to na drugi dzień stało tam pół metra wody. Uwzględniając po pierwsze poziom przemarzania, a po drugie konieczność podniesienia się z całym domem poważnie ponad poziom pierwotny i po wstępnym przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw podjęliśmy decyzję że robimy płytę fundamentową. Tym bardziej, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: płyta fundamentowa, płyta fundamentowa pasywna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Modyfikacja w projekcie Noc Księżycowa wyd. Murator

    Działkę kupiliśmy w sierpniu 2011. I zaraz zabraliśmy się za poszukiwanie odpowiedniego projektu dla nas - dla rodziny 2+2.

    Spośród kilkuset projektów domów jakie przeglądaliśmy najbardziej odpowiadał nam układem pomieszczeń, ustawieniem do kierunków świata oraz gabarytami projekt Noc Księżycowa. Po zakupie przystąpiliśmy do wcześniej omówionych przeróbek. Z poważniejszych zmian to rezygnowaliśmy z wykuszu na dole, powiększając do zewnętrznej salon i kuchnię. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: adaptacja projektu domu, noc księżycowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zmodyfikowana noc księżycowa w budowie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-04-30 19.07.09.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	114366Wiele informacji udało mi się znaleźć na tym forum od innych użytkowników przy podejmowaniu wielu mniejszych i większych decyzji stąd postanowiłem uruchomić nasz dziennik budowy.
    A że już jesteśmy na etapie wykonanej płyty fundamentowej to postanowiłem się podzielić także swoimi uwagami, zdobytymi informacjami i doświadczeniem, które mam nadzieję inwestorom na etapie planowania lub tuż przed rozpoczęciem prac z podobnymi problemami i aspiracjami ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: płyta fundamentowa, płyta fundamentowa pasywna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum