dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AskaK

  1. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Dla ścisłości chciałabym dodać, że na tym nasz dziennik się nie kończy. :D
    No bo przecież Dom można budować całe życie. Zawsze jest w nim coś do zrobienia/poprawienia/dokupienia/dobudowania. Nie wspomnę już o urządzaniu ogrodu, toż to niekończąca się historia...
    Będę więc na pewno jeszcze pisać.
    Póki co nie mamy podbitki, nie mamy tarasów, nie mamy ukończonych ganków, ani nawet większości lamp powieszonych, o oświetleniu zewnętrznym nie wspomnę. ...
  2. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Witajcie w Nowym Roku!!! :D :D :D

    Czy powinnam podsumować miniony 2009?
    Spłodziliśmy syna (ma jeszcze czekać 3 tygodnie w brzuszku :D ), wybudowaliśmy dom (zostało jeszcze pare robótek do pełnego wykończenia), drzewo nie jedno mamy w doniczce (mam nadzieję, że przetrwają te mrozy). :D

    Gdyby ktoś mi to wszystko wywróżył rok temu, poklepałabym go z pobłażliwością po ramieniu i poszła w swoją stronę.
    Bo przecież nie taki był ...
  3. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Ups, zdublowało się, a jak chciałam wstawić w to miejsce pozstałe fotki, to znikło...Buuu! Nie mam już dziś siły, jutro wstawię resztę.
  4. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Od poniedziałku sajgon!
    8 chłopa na budowie w porywach do 14!
    Pan Irek z kolegą kończy okładać kominek...
    Pan Robert z kolegą montują kuchnię (fronty, są już fronty!!! :D )...
    3 regularnych z ekipy p.Waldka wykańcza dużą łazienkę i pokoje, 3 posiłkowych z Białegostoku co wczoraj zjechali robi łazienkę małą i okap w kuchni, teściu wszystkiego nadzoruje, a do tego gdzieś tam przewija się elektryk i kolesie co przyjechali więźbę wzmocnić, bo ...
  5. RANCZO pod Grodziskiem - nasz dom wyśniony :-)))

    Ukończony strop w salonie i częściowo wymalowane ściany. :D (Ale na środku jeszcze stały rusztowania, więc dobrze nie widać).








    ...
Strona 3 z 28