dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dla nas, to już wiosna :)

    Witam ponownie.

    Czas leci nieubłaganie. Dopiero pisałam o dylematach okiennych, a one już za tydzień przyjeżdżają z fabryki. Zdecydowaliśmy się na Vetrex, v82, 3 szyby. Bramy garażowe Krispol, modelu niestety nie pamiętam, najważniejsze, że na napędy jest 5 lat gwarancji.
    Jakiś czas temu był u nas hydraulik. Przedstawiłam swoje życzenia panu fachowcowi, ten zanotował, pomyślał, przeliczył i mu wyszło 30tys.zł. Czy to drogo? Nie wiadomo, ważne żeby było ...
  2. Zakupy

    Przymierzając się do budowy zastanawialiśmy się, gdzie i jak najtaniej jest kupować materiał. Potem urodziła się Martynka, budowa wystartowała, a wykonawcy brali większość potrzebnych materiałów z najbliższego składu. Na początku dzwoniłam pytać o cenę stali, pustaków czy innych "dużych" zakupów. I co? Okazało się, że z wyjątkiem sporej różnicy na pustakach i dachówce - nasz najbliższy skład jest najbardziej konkurencyjny na rynku. Pewnie dlatego, że mamy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: materiały budowlane, zakupy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Podążając za marzeniami

    Witam. Mam na imię Ania z wykształcenia jestem artystą
    Jak wszyscy młodzi ludzie z mężem mieliśmy marzenie... żeby pójść na swoje... ale nie byle gdzie, bo zawsze marzył nam się dom . Niestety jak to bywa życie zweryfikowało nieco nasze plany. Domu nie będzie... choć może nie do końca
    Zaczęliśmy się z mężem starać o 1/8 pewnego szeregowca
    Nie jest to może szczyt naszych marzeń, ale zawsze jak to mówią "ciasne, ale własne". ...
  4. Obecnie

    - 17-02-2015 - 08:05 (BW-47 "Trzeba stworzyć dom, żeby mieć do czego wracać")
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140629_155917.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	304834

    Teraz tylko trzeba zagospodarować przestrzeń wokół domu