dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ostatni raz?

    A w międzyczasie łaziłam z małżem-Jareckim po chęchach, a nawet wcześniej i spotkałam mężczyznę z koniem :wink:
    Koń zarżał ( bo chyba wyczuł, że ja wśród koni wychowana-do tej pory mam bliznę na lewej górnej odnóży w okolicy łokcia bo wredna byłam wtedy dla czworonożnych, przyznaję bez bicia i niedouczona w koniowych konwenansach) więc...zarżał ten rumak ślicznie zadbany i mężczyzna zagadał zaskoczony bo pupil jego był z zasady ostrożny do "dwunożnych" ...
  2. Dziennik Ged'a

    Niedziela

    Rożnów - rano lało, ale po południu się rozpogodziło :D




    Poniedziałek.

    Blaty garażowego stołu dostały nogi z dykty (stara płyta meblowa). Pomiędzy nogami zmieściła się butla z gazem i stara zmywarka.

    --------------------
    Z tego pół miliona co to do czerwca ... mam pierwsze straty :D wydałem już 74 zł 15 ...
  3. Marzenia o własnym... podwórku

    Mamy wreszcie mapki inwentaryzacyjne więc niedługo formalny koniec budowania. A praktycznie... :roll: się jeszcze zejdzie. W międzyczasie założyliśmy internet więc mamy na wsi trochę cywilizacji. Z mniej wesołych informacji to mieliśmy zgniecioną i zapchaną ziemią rurę kanalizacyjną między domem a szambem co objawiło się zatopieniem kotłowni i pełną muszlą klozetową. Na szczęście po całym dniu przepychania i odkopywania udało się zlokalizować chorobę. Pan, który robił ...
  4. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    drzwi do kotłowni zamontowane. z jednej strony to się ciesze bo domek nareszcie jest zamkniety ale niestety z przykrościa stwierdzam że drzwi do kotłowni mi się nie podobają. może gdyby nie były na tej samej ścianie co drzwi do domu to by mi odpowiadały wizualnie. a tak to za nic nie pasują mi jedne do drugich :x . ale przepadło i tak juz zostanie. gdybym teraz zaczynała budowe to drzwi do kotłowni dała bym od strony północnej a od frontu małe okno.
    zaczynamy powoli myśleć ...
  5. Alter Ego zuzków

Strona 1 z 21