dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pierwsze oferty projektowe cd

    Oferta 2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Oferta.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	63,2 KB
ID:	160348
    Gość nie wziął pod uwagę instalacji elektrycznej i gazowej, więc będą jeszcze dodatkowo te projekty
  2. Pierwsze oferty projektowe

    Oferta 1 (Oferta firmy z Jastrzębia)
    Zalozenia dla projektu domu indywidualego o pow. 140m2
    - projekt architektura + konstrukcja budynku 5 000zł
    - projekt lokalizacji zjazdu na działkę 500zł
    - projekt instalacji elektrycznej 1200zł
    - projekt instalacji C.O. 1500zł
    - projekt instalacji wody-kan 1200zł
    - projekt instalacji gazu ...
  3. Mamy posadzki

    Wczoraj robione były posadzki. Panowie pracę zaczęli około 10 a skończyli krótko przed 18. Przebąkiwali pod nosem, ze dużo roboty, ze za dużo wyleki chcę na podłogę ale w koncu staneło na moim tj. było lane 5,5cm nad rurki od podłogówki czyli około 7,5 cm wylewki. Wykonawczy się upierali, że oni wszędzie leją po 3,5 cm nad rórki i jest ok ale jakoś nie chciałem dać im wiary, szczególnie gdy po konsultacjach z instalatorem usłyszałem, że optymalnie nad rurki jest lać ...
  4. Podświetlenie schodów LED. zakup, montaż, efekt końcowy

    Najnowszy wpis w dzienniku budowy to relacja z instalacji zakupionych na aukcjach tanich opraw led do montażu w puszcze elektrycznej.
    Podświetlenie schodów led, z czujką ruchu.

    link do wpisu:
    http://123budujemy.pl/podswietlenie-...led-do-puszki/


    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: led, oświetlenie, podświetlenie, schody Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Podział ziemi…..

    Gospodarz zadzwonił prawie po roku z pytaniem czy jesteśmy zainteresowania tą działką (w myślach zadałem sobie pytanie czy chce to?). Boże wreszcie jakaś decyzja, spokojnie odpowiedziałem Tak ale zainteresowani jesteśmy 15 arami. Po krótkiej rozmowie zaproponowałem spotkanie w celu dogadania szczegółów w sprawie podziału owej ziemi tym bardziej że można wykroić tyle ile chcemy.
    Po rozmowie z gospodarzem uzgodniliśmy że wspólny mianownik: 15000m2 i 2działka ...

    Updated 12-01-2013 at 13:39 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum