dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kasia_Grzes

  1. Nasze gniazdko

    Cytat Napisał Kasia_Grzes Zobacz post
    Kochani czytam Wasze dzienniki i jestem pod wielkim wrażeniem aż miło popatrzeć jak Wam idą super prace i ogrody pięknieją w oczach.Mam nadzieję że u mnie też tak będzie.Niestety narazie to ja walczę z komputerem i przy okazji uczę jak co gdzie wpisać i ciężko mi to idzie,ale daję sobie jeszcze jedną szansę i może się uda,bo aż wstyd prosić co chwilę syna o pomoc.
  2. Faworyt z pracowni Mg Projekt

    Cytat Napisał Kasia_Grzes Zobacz post
    A oto obiecane zdięcia .Ciężko mi idzie z tymi zdięciami
  3. Faworyt z pracowni Mg Projekt

    Cytat Napisał Kasia_Grzes Zobacz post
    Witam po długiej nieobecności.
    My właśnie skończyliśmy nasz dach trochę to trwało ale najważniejsze że już nie pada nam do środka.
    Pokryliśmy dach dachówką karpiówką ceramiczną w kolorze miedziana angoba w łuskę.
    Teraz może poszaleć elektryk ,mamy małe opóżnienia w pracach.Hydraulik miał wejść w styczniu ale będzie dopiero w marcu i tak z wszystkim.
  4. Faworyt z pracowni Mg Projekt

    Cytat Napisał Kasia_Grzes Zobacz post
    Po mału idą prace do przodu na poddaszu są już tynki i instalacja elektryczna,i zchodzimy na parter z pracami.Niestety nie idzie mi najlepiej ze zdięciami a więc wkleję je póżniej z pomocą syna.
  5. Faworyt b

    Witam serdecznie wszystkich budujących FAWORYTA.Nasz zaczęliśmy budować w maju 2010r.Początki straszne ale mamy nadzieję ,że koniec bedzie lepszy.jesteśmy na etapie kończenia stanu surowego. Za tydzień kładziemy dachówkę a 15 listopada przyjedzie ekipa zamontować okna.i mozemy zacząć prace wewnątrz.Zrobiliśmy kilka przeróbek dach ,okna , balkony no i dołożyliśmy piwnicę.Jak tylko nauczę sie wprowadzać zdięcia to się pochwalę