dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kk84

  1. Spacerowa 47 #2

    Od ostatniego wpisu pracę odrobinę poszły naprzód. Ogrzewanie poddasza jest już kompletne i grzeje aż miło. Nie obyło się bez lekkiej wtopy z mojej strony, mianowicie zapomniałem dokręcić śrubunku na zaworze termostatycznym i każdorazowa próba ciśnieniowa obiegu #1 (u mnie tak oznaczony jest obieg grzewczy poddasza) kończyła się na opadaniu wskazówki. Zmęczony (okolice 22) poleciałem piętro wyżej a z pod luźnej nakrętki wylewa się pióropusz wody. Dokręciłem, spacerkiem ...
  2. Spacerowa 47

    I tak oto piszę pierwszy wpis we własnym dzienniku, co prawda nie budowy ale zawsze coś.
    We wrześniu stałem się posiadaczem domku w pięknej i malowniczej wsi Rudka w gminie Mrozy w powiecie Mińskim. Związany jestem w pewien szczególny sposób z tą okolicą.
    Dom kupiłem okazyjnie od małżeństwa emigrantów którzy traktowali go jako letnią daczę w Polsce. Z racji mocno zaawansowanego wieku i odległości Polska - Australia postanowili ze smutkiem pozbyć się domku. ...
  3. Spacerowa 47

    I tak oto piszę pierwszy wpis we własnym dzienniku, co prawda nie budowy ale zawsze coś.
    We wrześniu stałem się posiadaczem domku w pięknej i malowniczej wsi Rudka w gminie Mrozy w powiecie Mińskim. Związany jestem w pewien szczególny sposób z tą okolicą.
    Dom kupiłem okazyjnie od małżeństwa emigrantów którzy traktowali go jako letnią daczę w Polsce. Z racji mocno zaawansowanego wieku i odległości Polska - Australia postanowili ze smutkiem pozbyć się domku. ...