dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

LiskiMałeDwa

  1. :)

    Mury pną się do góry... dziś już chyba skończymy z murami... zamówimy gruchę, a potem wreszcie dach.... chlopcy już ciężko pracują na działeczce a ja na razie lenię się w domku jakaś taka zmęczona byłam... ale za niedługo pojadę do nich bo muszę im zrobić obiadek... dziś moja ekipa liczy 3 osoby: mąż, teściu i wujek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0280.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	70957Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0281.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	70958
  2. by? sobie weekend... a w?a?ciwie pracowita sobota...

    Po ostatnim weekendzie, kiedy to zjechal sie mój dziadek, brat, wujek mojego męża oraz mój mąż z teściem mamy takie oto postępy budowlane na fundament został położony styropian + folia kubełkowa i spooro wymurowane... jeszcze troche i będziemy ostatni raz wzywać gruszkę, a potem już tylko dach...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0278.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	70559   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0279.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	70560  
  3. dalsze post?py budowlane...

    Miałam pisać w miarę regularnie, ale oczywiście ciągle coś itd i znów ponad miesiąc mnie tu nie było... przez ten miesiąc dużo się działo, najpierw mały wypadek mojego męża opóźnił postępy budowlane, potem wzięliśmy panów do wykonania stropu, bo mąż był obolały po wypadku a poza tym ciągle za mało czasu na wszystko... Panowie to była dobra inwestycja, bo bardzo szybko uwinęli się z robotą, dzięki czemu mamy już strop zrobiony teraz moi dzielni murarze murują ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0273.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	69463  
  4. i jeszcze pare zdjęć :)

    No i na takim etapie jesteśmy mniej więcej obecnie... murujemy nadproża... część została już wymurowana, część trzeba jeszcze skończyć... obecnie mamy tygodniową przerwę w budowie bo mój mąż miał wyjazd służbowy... ale od poniedziałku znowu ruszamy z kopyta w przyszły weekend mamy zamiar dokończyć nadproża, wymurować 2 kominy, wkopać styropian jako izolację fundamentu i rury pod kanalizację... żeby można było zalać płytę i potem w następnej kolejności szykujemy strop.... Hurra
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0215.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	63922   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0217.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	63923   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0099.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	63924  
  5. niech si? mury pn? do góry :D

    wreszcie całe ściany zostały zaabizolowane, przyjechał pan z piaskiem (niestety nie udało mu się całego wrzucić do środka i mężuś namachał się łopatą i ja troszkę też) i dokładnie 11.06 rozpoczęliśmy budowę murów... pierwsza warstwa murów szła mozolnie bo trzeba było wyrównać ewentualne różnice w poziomach, żeby potem wszystko szło już ekstra równiutko... ale potem to już rosło jak na drożdżach...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0080.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	39,7 KB
ID:	63917   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0202.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	63918   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0207.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	63919   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0213.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	63920   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0091.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	34,5 KB
ID:	63921  

Strona 1 z 3