dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

goralandrzej

  1. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    Budowa domu zakończona, mieszkamy "na swoim" od 2 miesięcy.Jest jeszcze masa rzeczy do zrobienia np. porządek w garażu :D i zagospodarowanie terenu wokół domu, ale to na wiosnę. W wolnej chwili wkleję zaległe zdjęcia.
  2. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    Ostatnio zamówiłem parapety wewnętrzne granitowe i w piątek odebrałem, 6szt. granit yellow rock. Na razie tzn. wczoraj obsadziłem dwa, w tygodniu postaram się obsadzić pozostałe.
  3. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    Wczoraj pomalowałem sufity w łazienkach i od dzisiaj mogę zaczynać biały montaż. Nie dogadałem się, co do ceny, z tynkarzem i zaczynam poszukiwanie kogoś do wyrównania ścian, czas malować :) (to już na mojej głowie)
  4. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    W poniedziałek 1-go czerwca ekipa od ogrodzenia wylała fundament pod ogrodzenie z kostki imitującej piaskowiec. w przyszłym tygodniu mają rozpocząć murowanie kostki i podmurówki, metalowe przęsła z Castoramy zamontuję w bliżej nieokreślonej przyszłości 8)
  5. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    Witam po długiej przerwie. Na budowie cały czas do przodu, ale powoli. Na obecną chwilę skończona jest dolna łazienka i pomalowana kuchnia, w środę wchodzi ekipa od montażu mebli, taras jest zalany i czeka na położenie kafli. Poprawiam też tynki spie...... przez "fachowca".
Strona 1 z 16