dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mato

  1. Faworyt - Magdy i Tomka




    Tyle w temacie, podobno w Stolicy zima - w tvn24 mówili, u nas jak w maju.
  2. Faworyt - Magdy i Tomka

    "(...) i Pan Bóg rzekł: wypluj z ust swoich słowa niczym kuropatwa płoche, nie zważając nijak na ich sens, a kara sroga Cię nie minie i zostaniesz wyrzucony w ciemności, a tam będzie płacz i zgniatanie okularów pod stopami, bo ciemno."

    I tak się stało. Jestem człowiekiem malutkiej, a nawet nikczemnej wiary - a było to tak:
    Chcąc pocieszyć towarzyszącą mi niewiastę powiedziałem "może byś sobie znalazła jakieś hobby, może coś w domu zmienić? T R O S Z K Ę?" ...
  3. Faworyt - Magdy i Tomka

    Kochani!
    Minął już pierwszy rok naszego habitatu! Co można powiedzieć? Strasznie toto duże ;) Sprzątanie jest dość czasochłonne... ale: mieszka się świetnie, miejsca jest strasznie dużo.
    Ogrzewanie z kominkiem z płaszczem wodnym wychodzi nam w miesiącach zimowych max 300 zł/miesiąc (gaz) plus dopalanie wieczorami kominkiem. W miesiącach letnich (od kwietnia do października) dzięki panelom solarnym nie zapłaciliśmy za ogrzewanie wody więcej niz 70 zł za dwa ...
  4. Faworyt - Magdy i Tomka

    Uwieczniłem pierwsze nasze kwitnienie - rododendrony, azalie i na oknach surfinie:











    ...
  5. Faworyt - Magdy i Tomka

    Witam ponownie! Wiosna w pełni, nasze prace polowe również! Zapraszam na fotorelację z krótkim komentarzem:


    Pomału wschodzi trawka - susza dała nam się ostro we znaki, mimo codziennego podlewania trawnika trawka jest mizerniutka jak reformy finansowe Jarka


    Posadziliśmy wierzbę,

    ...
Strona 1 z 27